הפסיכולוגיה של שוק

מערכת המסחר בשוק המניות בשווקים הפיננסיים מייצרת כמויות עצומות של מידע. שערי החליפין של כלים החדשות עליהם ממהרים אותנו, אבל לעתים קרובות יותר אלינו, מעל דפי עיתונים מסופי המסך. למתחילים סובלים עומס יתר של מידע. אתה לא יכול לתפוס את גודל. עדיף ללמוד שווקים טובים יותר לרסס את כל תשומת הלב. סוחרים מנוסים רבים לעקוב אחר אחד בלבד. עשר נשים עשוי להיות אטרקטיבי יותר, אבל לחיות עם מצית מתריסר, במיוחד אם כל עשר יש זכות לפתוח את פיו וקול דעותיהם. סוחרים מצליחים רוב נוטים להתמחות.

אחת משער רק בחוזים עתידיים על אג"ח יפני, זאת רק החברה מניות AOL, וכו ' וכו ' כפי שכתב לורנס איש ערב, נקודת ההתקפה, אבל לא בשורה. יש יוצאים מן הכלל – סוחרים מצליחים אשר לפקח על מאות מניות, וייתכן שיום אחד למכור חמישים או שבעים. אבל זה – מן הקטגוריה של החריגים אשר מעיד על הכלל. סוחרים מצליחים רוב לבחור מכשיר הקבוצה האהובה או של מכשירים, בכוונה לצמצם את שדה הראיה. יש צורך לבחור את השוק או השווקים שבו יש לך יתרון על פני המתחרים שלהם. שאלו את עצמכם את השאלה הזאת – יש לי מה שאחרים לא? רק אל תגיד שאתה חכם יותר או להגיב מהר! בשווקים העבודה אנשים אינטליגנטים ביותר הפעילים ביותר בעולם, כך המוח או את המהירות שאתה לא סביר האם הם להתעלות – כל חכם.

אם אתה לא יודע מה קצה שלך, אז השוק לא צריך להתערב – סוחרים אחרים יאכלו אותך לארוחת צהריים. פסיכולוגיה של מסחר במניות שני היתרונות העיקריים זה יכול להיות סוחר – משמעת מערכת המשחק. Mind רוב הסוחרים הם די והותר, אך המשמעת היא חלשה. בעיצומו של סוחרים משחק לשכוח לשחקן יחיד יתרון משמעותי על פני הפיננסי של החברה הפרטית הענקים. חברות גדולות צריכים להיות נוכחים בשווקים. הם חייבים תמיד להיות מוכנים לקנות ולמכור, ללא קשר לתנאי השוק. השחקנים דרישות פרטית כאלה שלא. הוא יכול לשבת על הגדר עד שהוא רואה את האידיאל תנאי העסקה. אבל הוא לא יכול לשבת בשקט! Sverbit סוחר האחות הוא רצה לעשות משהו, היא חסרה את הטלפון, הזמנות, שוכחת את היתרון שלהם – העיתוי, שאינה תאגיד גדול הסוחר. היתרון השני, אשר יכול להיות סוחר מתחשב – מערכת המסחר שלו. הוא יכול להתחיל באומרו כי הוא היה לוקח מערכת של מישהו אחר – לקרוא על זה, לקנות אותו, או לתת אחד. גועשת עם ותופסת טירון חמדנות עוד אות של המערכת ומבצע אותה על השוק. אם העסקה היא רווחית, הוא שמח ומצפה האות הבאה. אם הוא מפסיד כסף, במיוחד שתיים או שלוש פעמים ברציפות, ולאחר מכן משליך את המערכת, לא משנה כמה כסף היא לא שמה. אנשי מקצוע יודעים כי מערכת טובה מועילה לתקופה ארוכה של זמן, כגון שנה, ואת התוצאה של כל עסקה הוא קצת שונה הטלת מטבע. הם מחלקים את נכסיהם שברים קטנים, הסיכון קטן על כל עסקה, בתקווה להיות המנצח עד סוף השנה. חדש – המפץ ורץ. סוחר רציני מתחיל לבדוק מערכת מוודאת כי הוא משקף כמה ממאפייני התנהגות השוק. ואז הוא לוקח עוד קובץ שנראה כמו בשוק, בלי להסתכל נע מחיר האחרונות שמאלה, ומשאיר רק את לוח הזמנים על המסך במשך 3-4 חודשים הראשונים. הוא דבק לוח זמנים זה כל האינדיקטורים הכלולים במערכת שלה. הבא – גיליון נייר או אחרת על המסך אשר השולחן פתוח תוכנית כמו Excel. בחלק העליון של הטבלה מפרטת את הכללים שלפיהם הוא ישחק. עבור לקצה הימני של הגרף משתרע על פני שנה של נתונים היסטוריים – עד עכשיו. האם יש מערכת לטפל בקצה הימני? אם לא, הוא לוחץ על החץ ימינה ולהמשיך הלאה יום אחד מראש. ועכשיו יש להתמודד בקצה הימני? אם כך, הסוחר הוא שהופך אותו לתוך Excel. הוא מצפה צו הפסקת מגן על למחרת, ואם המערכת שלו כוללת יעד לקיחת רווח, והוא מצפה מהם. הוא הדפיס הן מספרים ב-Excel ולאחר מכן לחץ על החץ ימינה. מה קרה למחרת? אם לא היעד ולא את stop-loss לא מושפע, זה יחשב אותם שוב למחרת, ושוב לוחץ על החץ ימינה. בדרך זו עתירי עבודה איטית – השיטה בטוחה רק של מערכות בדיקה. זה לא רק מאמת את הרווחיות של הכללים שלך, אבל פסיכולוגית מכין אותך למסחר. השווקים מלאים הפתעות, נעים לפעמים, אבל לא נעים לעתים קרובות. קנית מניה עולה, ובסוף השבוע היא, לך להרים שלך stop-loss מעל פני הרכישה. נראה כי הכנסות מוגן. בלילה במפעל העיקרי של החברה הוא אש בבוקר ועיכב את פתיחת המסחר במשך שעתיים, וכאשר הפעולה נפתח, היא seventeen נקודות נמוך יותר מאשר אתמול נסגר היטב מתחת שלך לעצור את הנפש ואובדן. כדי למכור מיד או לחכות? האם אנחנו יכולים לסמוך על העובדה גומי מכווץ פסיכולוגית למטה, חרדה אנשים, כמה ימים יוכלו למכור יותר יקר? רק את עמודת איטית טור, לבדוק את המערכת, להכין אותך להתמודד עם בעיות כאלה בזמן אמת. בדוק את המערכת שלך otladte זה, לשנות את ההגדרות, ולאחר מכן לבדוק אותו שוב על אותו הדבר, ולאחר מכן בשווקים אחרים. זה תהליך איטי, מייגע, אבל מבחינה פסיכולוגית עמוקה יעזור לך להתעלות מעל הקהל.

Comments are closed.