הפחד של להיות במיקור חוץ? להילחם בחזרה

אני, במיקור חוץ? בלתי אפשרי. איך החלפת עסק טור הומור? אבל אחי בחוק, הרדיולוג, סיפר לי כי בית החולים שלו היה מאיים לנתק את עמדתו כי מצאו קבוצה רפואי של הודו זה לקרוא תמונות ב- MRI במחצית העלות. הזהיר אותי, "הש, אל תהיה כל-כך יומרני. אף אחד לא הכרחיות בכלכלה בעולם של היום." י היתה סיבה. הפכתי ב הגעיל. הייתי צריך לגוון ולמצוא את קוראי מחוץ לארצות הברית, במיוחד במרכזים כביכול של הבום הודו. ההודי מנהגים שלנו מסחרי הומוריסטי? החלטתי לעשות קצת מחקר. התקשרתי לטבלה של עזרה מ- IBM.

שאלתי הטכנאי היכן הוא נמצא. הוא אמר "בירמינגהם, אלבמה", ואמרתי את זה בגאווה. שאלת ע י הבוס שלך. . אמרת שאני רוצה להיות עזר על-ידי מישהו בבומביי.

"מה? בדרך כלל מקבל בקשות הנגדי, "היא אמרה בפתאומיות. . אמרת שאני מצאתי את אנשיו של אישי בהודו להיות קשוב ונעים יותר. מצאתי את האנגלית שלך יותר קל להבנה בהשוואה המבטא של ברמינגהאם בדרום. עניין של שניות, דיברתי לבומביי. אחרי לבלות כמה דקות פיקטיבי, שאלת לאדם את התמיכה של עזרה מה מצאו הומוריסטי על איך לעבוד איתם בעיה אמריקאי. אמרתי: "אדוני, לא יהיה מתאים לי לכתוב הערה על האמריקאים ועל שיטות עסקיות שלהם". המשכתי לחפור. "אתה חייב להיות מתוסכל לבלות שמונה שעות ביום מקשיב לנו אמריקאים." איך הוא נותן קיטור היא? הציע שאני קורא מחזה רדיו בבומביי, שבו המקומיים קוראים עם בעיותיהם של עבודה איתם המערבי. . זה נקרא "אפשר לדבר עם המנהל שלך, בבקשה." באמצעות המחשב שלי, אני יכול למצוא טלפון זול אינטרנט אמיתי לקו בומביי, והתקשר אלי המפיק של הרדיו הצג שאלה את אמיתות של שלי אמרתי כי התקשרתי מארצות הברית. חשבתי זו הייתה ההחלטה של ארכובה. אבל כששמעתי את המבטא שלי זה מחצית פיטסבורג ואת החצי השני מברוקלין ידע ההודי לא יכול להעביר על ידי ניב הזה. זה הזכיר לי להשתמש רק את השם שלי, כדי להתראיין. המארח של המופע התחיל לדבר, "הקריאה הבא שלנו הוא לורד של הש בארה ב. . אנחנו ברי מזל שיש שיחה לחו. "ברוכה הבאה לתוכנית שלנו". מהו מה לעשות איתם עסקים אמריקאי אתה נראה יותר מעניין או מבוכה?", שאלת. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . "שאלה מצוינת," המגיש של הטלוויזיה הוא נתן תכונות הייתה בעיה שיכול ליצור מחלוקת. "מר הש, למה לא להתנגד שבזמן שהנחנו את המאזינים שלנו להגיב?". השיחה הראשונה התחיל ", הש מר, כי האמריקאי יש מערכת של אמונות לילדים." מקווה כי כל הבעיות ניתן לפתור. התרבות שלנו לימד אותנו הבלתי נמנע של מזל רע. אני רוצה לומר המתקשרים, "זה מרגיש, גברת גריידי, את הדיסק הקשיח שבור לתמיד, לעולם לא ניתן לתקן. אנא לנתקו, לבכות למשך 10 הדקות. עם זאת, לא ארשה "." הקריאה השניה, אמר. "אנחנו מחויבים להתייחס של למכור לך עדכון של התוכנה עם כל שיחה". אנחנו חושבים שזה מאוד ועוין. בתרבות שלנו, כשמישהו מבקש עזרה לעולם לא לנסות להשיג יתרון אחד של אחר של מצוקה. עם זאת, אנו לומדים כי זה מה שהופך. את האמריקאים כל-כך עשיר "." המפיק ביקש ממני להתקשר שוב. היו שם עשרות שיחות מחכה כדי לדבר איתי. עד שתבינו זה היה דמות ברדיו בהודו עם חברה משלי התקשר בבוקר בהצגה. עכשיו, אני מבקר את הודו, כמעט פעמיים בחודש. . אני פרשן קבוע של תוכניות הטלוויזיה שלהם בבוקר ומרצה בכנסים עסקיים. המסע של הלוך ושוב הוא אכזרי, אפילו במחלקה ראשונה. בנוסף, בשל הבדלי הזמן אהיה ערה 2-5 להשתתף שיחות מתוך הקהל שלי. ? למה שאני באמת חושבת במעבר זה בהודו טופס קבוע.? איכשהו המושל למדתי על המהלך קרובה שלי (אני בטוח שזה היה של אמא שלי) והתקשרתי לשאול כי אני לא לוקח לי את העסק שלי בחו ל. זה יהיה אובדן נוראי עבור התמונה של האזור. היה לי את הכספים כדי לסייע לחברות לשמור כאן משרות. אני מעוניין לקבל מענק פיתוח אם לא עבר. אני מניח שזה כמו לשלם לחקלאים לשתול לא תירס. (עדיין עושה את זה?) התקשרתי לגיסי עם החדשות, והוא אמר: "אמרתי לך שאני הולך בית הספר של התרופה היתה בחירה בקריירה המסכן." "בטח יש מומחיות באנגלית, כפי שנראה". הש ריינפלד כותבת טור של הומור הפודקאסטים מהעסק. אתה יכול לקרוא דוגמאות נוספות של עמודות שלו באתר האינטרנט שלו: או אנא צרו קשר עם אותו-

Tags:

Comments are closed.