הסיבה

מיגל אנחל העלה היא כל יום כדי לגלף השיש לעשות "La אדיקות", כנראה יצר זה במוחו, צייר את זה, זה נתן לו את הכוח לקום יום אחרי יום לגלף השיש, עד שתראה שזה נגמר אז שווה ל אשר יצר במוחו. "הכל החל עם רעיון, חשב, יצר אותו במוחו" זה העתיד שלך, לך יש את הכוח ליצור אותו עם המוח שלך, מה שקורה הוא המוח שלנו קיבל הזמנות רבות בחייו כי זה מבולבל. כן, הבעיה הגדולה, על ידי איזו אמת, הגורם לכך שלא תבינו כלום בחיים, הוא שאין לנו ברור מה אנחנו רוצים. המוח שלנו הוא נמאס לקבל הודעות, המודע והתת, עשה זאת, עשה זאת… הוא סוד השתיקה ותקשיב הפנים שלנו, תקשיב משאלותייך עמוק יותר אלה כי לא לבצע בתיק אף אחד, אלה רק נאמנה לך אותו. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. "מה אתה חושב עם המוח שלך, יהיה לך אותו ביד" רק בדרך זו תיווצר בכל בוקר מסיבה טובה, כי החלומות שלך מתגשמים.

מתי להתחיל לחוות את ההרגשה הזאת, עוזב של להרים את כל מחר את החיים אתם חולפים מעל, לעבוד בתור עבד, עם התחושה של לא להשיג כלום, עוזב של לקחת אותך זה מאשימה למדינה שבה חי או בעולם משבר של המזל הרע שלך. לך להרים אותך כל בוקר כדי ליצור את העתיד שלך, מוטיבציה כי החלומות שלך מתגשמים, אתה תהיה היחיד שמקבל הקבוצה מאושר. כי אתה יודע את זה כל יום. אתה קרוב יותר אל המטרות שלך, אתה מוכנים ולהיות מופתעים היקום. "" המניע, מטרות, מה אתה רוצה להשיג, כי זה מה "להעביר" לכתוב אותם, נשק רשימה עם כל הרצונות שלך, מקטן יותר. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון .

עד מטורף, נועזת, פתחתי את המוח שלך כדי לקבל יותר, "מבקש מעט היא להשיג הקטן", מעז לחלום בגדול, תיארתי את המכונית שאתה רוצה, בחרתי צבע, עגבניות זמנך להיות ספציפי ואני מאמין בזה להתחיל להאמין שזה אפשרי, להעז לחלום. . כן, אני יודע שלא לימדו אותנו החלום, + ו פחות גדול, לימדו לעבוד כדי לשמור את הבית, אין יותר. למה לא? לנסות זה הוא ללא תשלום, נושא פירות רבים, אעזוב את המשימה הראשונה: להפוך את רשימת החלומות שלך, לשמור את זה שימושי, לקרוא את זה שתיים או שלוש פעמים ביום, אתה לא מתגעגע לזה, זה שלך, אתה יצאת and. המוח שלך. אל תשכח, מהי ברשימה זו, יהיו לו ביד.

Tags:

Comments are closed.