הסודות 5 לפעול חוק המשיכה

תקציר: במאמר זה תוכלו למצוא את הנוסחה כדי להפוך לחוק המשיכה ממש יעיל. לאחרונה חוק המשיכה הוא מאז מאוד של אופנה עם הסרט הסוד, ורבים ניסו להחיל אותה, עם תוצאה הכי טוב או הכי גרוע. האמת היא שזה עובד, רק זה אתרים רבים לא מסבירים טוב איך לעשות זאת. כאן אתה בשלב 5 חשוב מאוד סודות לעשות את זה. את הדרך הנכונה ואת הרצון לעבוד: 1.-יודעת בדיוק מה הם רוצים להתמקד בו, הפיכת תוכנית פעולה וביצועה. חשוב מאוד לדעת בדיוק מה הם רוצים, כשאני אומר בדיוק, היא כי עליך להגדיר בו המספר הגדול ביותר האפשרי של פרטים. לדוגמה: אני רוצה מכונית ספורט יוקרתיים. לא תמיד אבי קושניר.

הוא סט הלאה הנכון צריך להיות: יש לי מכונית ספורט של יוקרה של צבע אדום, ברקים, איתם כורסאות מרופדות בעור, על ידי סוסים, של המותג x ועוד?… חשוב מאוד יש מספר גדול יותר של פרטים אפשריים עבור כוח זה לדמיין ולהרגיש, זה בזה כאילו זה כבר בזמן הזה ולהרגיש מה נהיה ליד ההגה של שיגביר. ואז היא תוכננה תוכנית פעולה אתה לקחת מושא התשוקות שלך והוא הוצא להורג התוכנית הזו. 2.-שים לב איזה טוב זה כבר עכשיו, ברגע זה זהה. ליהנות זה יום אחד, בעוד אלה של הכביש לכיוון החלומות שלך, ללא ייאוש מאת תוכל להיות מאושר. ליהנות על הכביש.

כדי להנפיק ורגשות חיוביים יותר בקלות, זה חשוב כי אתה מודע של כל הדברים הטובים כבר ברגע זה ממש, כפי שהוא יכול להיות: עבודה, בית, מיטה לישון, זוג, להיות מסוגלים לאכול כל יום, כדי ליהנות התחביבים שלך כל מה שיש לך כבר כדי שתוכל מרגיש אסיר תודה להתמקד נהנה מזה. זה יהיה מאוד שימושי. כי אתה עושה רשימה של כל הדברים האלה, ואם הם דברים שגורמים לך גם מקווה ואתם יכולים ליהנות היום, כדאי. 3.-לחיות בלי פחד, הגרוע ביותר זה יכול לעבור זה אף פעם לא גרוע כמו שאתה חושב, תמיד זה מצליח, אתה תשרת של למידה. זה חיים מיום ליום, לא רע שזה עלול לקרות, עדיין לא הייתה האחרונה. זה גם המפתח שיש רגשות חיוביים, הפחד הוא רגש שלילי כי למרות שאת מגישה של ההגנה, אבל le das עוד כוח אשר באמת ראויה. הכי גרוע שיכול לקרות הוא לא גרוע כמו שאתה חושב, תמיד ניתן להתגבר. למעשה כמה חוויות שליליות של החיים שלך. אז בפרספקטיבה של זמן לבוא כלום. בנוסף לך תמיד יש את האפשרות לחזור להתחיל ולהמשיך במרדף אחר המטרות שלך, הכישלון היחיד הוא נטוש. 4. לטפל בך: בדיקה גופנית, הסביבה שלך, את רוחך. את הדבר הכי חשוב ביקום ואתה ככזה אתה חייב לטפל ולפנק. זה ישפיע ישירות על המצב רוח, נותן לך יותר כוח חוק המשיכה שלך. לטפל בך פיזית, לעשות את אותם דברים שאתה אוהב, תשמור על הסביבה שלך לעשות את זה יותר נעים. אם אתה רואה איך זה אנוכיות, אני אתה שואל איך הולך לתת מה שאין?… 5. תמיד תחשוב חיובי, לוקח את הצד החיובי אפילו האירועים, מרגיזה אותך אז תמיד מגישה למידה. כאשר משהו יוצא כמצופה, זה כמעט תמיד כי זה היה הכרחי להשגת המטרות שלכם גם אם הקלט אינו נראה שזה. זה משהו שימושי מאוד וזה תמיד בפרקטיקה. אתה אנושי, וזה נורמלי כי יש נסיבות לפגוע בך, אבל תמיד ניסיונות לקחת את הלמידה של כל מצב חדש ואני חושבת שמה שקרה היה משהו הנחוצה להשגת המטרות שלך יעזור. לא קרה לך פעם אחת כוסית ולאחר מכן עם חלוף הזמן והתבוננות פיתוחים חדשים, בזכות המזל הרע הזה אירעה דברים הזה שווה זה?, או למזלו הרע לכאורה הפך ברכה. אירועים שליליים לפעמים הם הזרעים של משהו טוב שבא וזה איך אתה חייב לראות אותם. הגישה היא מילת המפתח. הסודות חמש תעזור לשמוח למרות הנסיבות, לקחת את המושכות של החיים שלך. . זה הולך לגרום לזה למשוך כל זה זה כמו לחיים שלך. אם לא אחשוב, יכול לעשות את אותו הדבר הוכחה, ואם כמו אז זה חשבונות. אנה Zabaleta "המאמן של היזם" אודות המחבר: אנה Zabaleta? המאמן של היזם?, אתה מלמד טכנית כדי להשיג ביצועים טובים יותר לעסק שלך, חייך האישיים. אם כאילו להקדיש את הזמן רק לעסק שלך, ליהנות במשפחה שלך ולקבל המפלגה המרבי של כל דבר זה חברות, בקר כעת כדי לקבל עצות נוספות בחינם.

Tags:

Comments are closed.