המתחרים: צעדים כדי להתחרות עם פרסום ברשת

אם הכותרת של מאמר זה תפס את תשומת ליבה, סביר מאוד כי אתה אחד מאנשי העסקים האלה מי נמאס עצתו של טכנאים ב par אינטרנט, מדריכים ואנשי זה לייעץ לך על עניין ידידותי עם מתחרותיה, אשר אינו תמיד מייצר תוצאות טובות השיווק. אתה מרגיש שזה הזמן לפעול בצורה אגרסיבית יותר? ללא ספק, הגיע הזמן. לא תמיד טבע תעשיות. צעד ראשון: לקבוע מה עושים המתחרים שלהם. לחקור קצת למתחרים שלכם ולקבוע מה מבחינת תקשורת עם עובדים ולקוחות, השתמשו בו שירים, איך הם זזים לגבי כמות ההשקעות שלהם. בפרט, watch עבור השקעות בביצוע מתחרותיה בפרסום מקוון ולמצב לא מקוון. שוק האינטרנט, במיוחד, הוא מאוד תחרותי. אל תתנו להיות. שלב שני: לקבוע והחולשות שלהם.

כדי להשיג זאת, הוא יודע את זהותו של החברה שלו, זה יאפשר לך לתקשר ביעילות רבה יותר באינטרנט ומעבר. חושב: מהו העסק האמיתי של החברה שלך? הייתי באיזה מקום יראה לחברה שלך בתוך כמה שנים? להגדיר שלהם מוצרים ושירותים, הסגנון שלך וכן את הכתובת שלך. לאחר מכן, עיצוב אתר אינטרנט ראויה להערצה, אשר מוגדר ברור מקסימום האיכויות הטובות ביותר שלך, שמור מאוד על עצמך את התמונה הארגונית שלך. שלב שלישי: התמקדות על הלקוחות שלהם. אם אתה עושה יותר טוב יותר מאשר המתחרים שלהם, אתם תהפכו להיות מטורף. אבל, כדי לשגע אותם לא מספיק רק כדי לעשות את הדברים הנכונים, ודא: לשמור על הנאמנות של לקוחותיה רציפה: לשלוח מיילים, ידיעונים, הכרזות, קלפים.

לנצל משאבים פנויים של האינטרנט, לא לאבד את הקשר. להגדיל את הסדקים בשריון של ממתחריה ולהפוך אותם לתוך הפערים חשוב. השתמש עלונים אלקטרוניים של החברה שלך לתקשר חדשות ללקוחות שלך על החברה שלך. ואת האחרים. לחסל את המתחרים שלך מציע ידידות, במקום לנסות להשמיד אותו. מציעים שיתוף קישורים או באנרים. אם הם טובים וקשה להרוס, join להם לדחות את אלה אשר נסה להזין שטחה בכוח: שתל את אתר האינטרנט שלך הוא טוב ואף אחד לא לנצל את משאביו. שתל מדיניות תוכן קשה למניעת גניבה. שלב רביעי: להרחיב את התחומים שלהם. תראה עוד לעזוב שמח רק ללקוחות שלה, גם לשרת את הלקוחות של המתחרים. לחפש קישורים ואנשי קשר, צעד אחד לפני המתחרים שלך, לצאת הגבולות. להאריך את השוק גלובלי, מוכנים להתמודד עם מכירות בינלאומיות. בדרך של סיום, נאמר כי התחרות מספק שיטה למדידת איכויות שלנו והישגים שלנו. הטוב ביותר של מקרים לא מציעים שיטה להעלות אותנו על הגבולות הארציים שלנו ולשפר את עצמנו. במקרה הרע מהם, יכול שינוי צורה, אובססיה, והוא זה מוביל באופן בלתי נמנע הטרגדיה.

Tags:

Comments are closed.