המעשנים פסיבי

א הפסיבי מעשן ביום יותר עכשיו הוא נס. גלוריה Fuertes. אמא S של חמש מאות שנות הושמע העשן טבק כל החלה יותר מחמש מאות שנים לפני עם מתנה ידידותית של האינדיאנים המגלים. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . אפילו אם זה אנחנו הזה Rodrigo de Jerez היה מי הביא טבק לספרד. הספרדים בקרוב עשו שימוש כזה יבש ותשוש עלים, כפי שמתואר Cristóbal Colón ביומנו על הלוח tabacum טבק, על ידי מינים של שיכרות שהפיקה שאיפת עשן שלה. לאחר יותר מחמש מאות שנים של עישון טבק צריכת נחשב לאחד המזיקים לבריאות הגדול, גרימת מוות ישיר של מיליוני אנשים ברחבי העולם. עישון הוא הגורם החשוב ביותר של מוות בטרם עת כדי למנוע מדינות המערב, גורם לו אחראי על 15 אחוזים של מקרי מוות.

כיום הוא נחשב כמעט החלק השלישי, 30 אחוזים של מקרי מוות מסרטן כל הם לייחס במידה פחות או יותר הטבק, גם ייחשב אחראי 75 אחוז מהמקרים של ברונכיטיס כרונית, של 25 אחוז מהם ממחלת לב. למרות האמת כי אותם ספרדית לבצע כמה שנים עוזב של עישון, נראה כי זה כבר העפתי אותם ביכורים, וציין היא מגמה כלפי מטה בצריכה של הטבק. עם זאת, ספרד ממשיכה לכבוש את קפריסין ויוון, מנהיג בקרב מדינות האיחוד האירופי עם מספר גדול יותר של המעשנים בעולם הדירוג ברמה העליונה, על ידי צו זה, קפריסין, יוון, קובה, קנדה, ארה ב וספרד עם הצריכה השנתית לנפש בין סיגריות 2,500 ו- 3000. בין תרכובות קרוב ל-4,000 ידוע כי הם נמצאים בעשן הטבק, חלק גדול מהם יש פוטנציאל מוטגן, גורם מסרטן. היום מלא הוכח כי חומרים מסוימים, כגון ניקוטין או זפת, פחמן חד-חמצני הם מסוכנים לבריאות.

אותם חומרים מסרטנים המגרים של הזפת אחראים של הנשימה מהם מעשנים, תוך הניקוטין של חד-תחמוצת הפחמן של פתולוגיה פחמן אחראים על הסיכון המוגבר לב וכלי דם. נגד סמים סמים אחרים ההתמכרות של עישון טבק הוא גם חיסרון רציני, שכן, זה מערער לא רק על בריאות המשתמשים, אבל גם אנשים מן הסביבה, בשאיפה בעל כורחה טבק לעשן. מרבית העשן העולה מעשנים פסיביים לשאוף נובע כביכול הנוכחי משני שמוצאו מתי את הסיגריה, סיגר או מקטרת שנצרכים על ידי עצמו בלבד ללא השאיפה של המעשנים. הניתוח הנוכחי משני הראו כי ריכוז מסוים חומרים מסרטנים הוא מאוד גבוה יותר מאשר זה שנמצא זרם הראשי או זרם של עשן, שנוצר כאשר המעשנים דפוק וזה מסחררת דרך הסיגריה לפה. מצד שני, הוא לא הצליח לציין כי מעשנים פסיביים אשר נחשפים עשן למשך שעה, טבק יכול לשאוף סכום השווה צריכת הסיגריות שתיים או שלוש, תלוי. כן, את כמות פסיבי ואוורור של ההנחות. כל משמעות הדבר היא כי במקרים מסויימים מעשן פסיבי ניתן למצוא חשופים לפעילות של כמויות יותר של מרכיבים מזיקים טבק אשר מעשנים פעילים עצמו חשוף. ההערכה היא כי בספרד יהיה איזה חמישה מיליון בלי לעשן זה בשאיפה פסיבי כמות של המקבילה עשן כמו מינימום כדי צריכת הסיגריות שלושה עד שישה. התמקדות היא הקשר ללא עישון פסיבי וסרטן, כמה עבודות האחרונות הראו כי אותם ילדים שהוריהם מעשנים הציג סיכון של סבל של 50 אחוזים יותר סרטן זה מהם ילדים להורים לא מעשנים. ניתן לטעון, עישון פסיבי יותר סבל בנגע של טבק הוא ללא ספק שהילד מוקמת במנזר אמא. זה גורם מספר שנים החלו לחיים חדשים המכה ללא עשן טבק, ו, כנגד כל הסיכויים, השיקה את יישום החוק נגד טבק. מעשנים פסיביים מקווה להשיג את האוויר המובטח, לאחר יותר מחמש מאות שנים של הושמע טבק עשן, עם הידוק הודיעה של חוק זה וכל זה כיבוד הזכות לנשום אוויר מזוהם לא עם עישון במקומות ציבוריים, במקום העבודה. למרות זאת, בתור המשורר אמר: סיום / לא יודע עד הסוף. פרנסיסקו אריאס סוליס Dema דמוקרטים עם השופט בלטסאר גארזה N האגודה על ידי שופט הדמוקרטית של השופטת מכובדת. אינטרנט למשך השלום, פורום חופשי וחופש. כתובת URL: כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי

Tags:

Comments are closed.