המטוס הראשון

מיד לקחתי את המטוס הראשון שיש לי… אני גרה יחסית קרוב לכאן. למזלי הייתי ליד הבת שלך כאשר קיבל את הידיעה של Sebastián. כאשר היא נרדמה אתמול בלילה, ידעתי דבר עליו. . אני מזהה אותו בחדר המתים- -מאת רות דיוס! נטשה אמרה פעם זה מכוסה בפה. אתה נאלץ לבלות את הזמן הזה, ואחת נוספת גם! אתה יודע טוב מאוד עד כמה אני מצטער על אובדנך.

אני לא מאמין שהחיים הם כל כך לא הוגן אליך. אני לא מאמינה כי קרה את הטרגדיה אותו פעמיים, ואתה איבדת כל יקיריכם. . תגיד לי שאני יכול לעזור לך… עכשיו זה כי לא אוכל לתקן את התביעות, אבל אם יש משהו, זה יכול לעזור, רק תודיע לי-. . תודה לך רות אמרה בעצב. זה יכול לסמוך עליך.

טטיאנה ואני החלטנו להישאר עד התוצאות של ה-DNA הם נמצאים ולתת לנו את גופתו של Sebastián-. – וגם כמה זמן זה יכול לקחת את זה-? הוא ביקש נטשה. -מינימום שבוע אחד, אבל יכול להיות יותר – רות השיב. אתה הולך להישאר איתנו-? -של הקורס-אמר בוריס לקטוע את השיחה. . כמובן, שאנחנו הולכים להישאר. ואנחנו לא נשאיר כאן בלי הבת שלנו, אם היא הפכה בלי השרידים של בעלה, נחכה עוד צורך. את חושבת שלהביא San Francisco-? -אם – רות השיב. זה סביר להניח כי אני גם עברתי San Francisco. אבל זה. לא רוצה לחזור לארץ, אם טטיאנה רוצה לקחת את גופתו של סבע שם, כדי שלי הייתי רוצה להעביר גם. ואז אני אעבור את שרידי ובעלי שלי אחרים בני-… . אני חושב זה רעיון טוב – זה ענה על נטשה. -יעשה לך טוב מן הזיכרונות הללו כל כך כואב לך. לא יהיה לך בעיה לעבוד שם. לפחות יהיה לנו לנו-. -לחייך ולחיי ¦ ממוסגרת שלי. לדברי רות בזמן שהוא היה חוסם את הפה ניתן להבין כי עמדתי לומר nieto, כאשר טאטי שההורים לא ידעו על זה כלום. – ומה שלך? נטשה סקרן שאל. ? לאן אתה הולך-. ¦ שלי…

Tags:

Comments are closed.