המודעות באינטרנט: 4 טיפים כדי לשפר את המודעות שלך

הערך של לוחות המודעות וקמפיינים אחרים הקשורים אליהם הוא הפכפכים: להגיע אל מיליוני אנשים ליום עם עלות השקעה נמוכה. עם זאת, כמה יזמים להתבונן, ואילו אלה של מתוצרתה המתחרים האפקט הרצוי, עצמו להיכשל כדי למשוך את הכמות הנדרשת של ביקורים באתר, אפילו פחות להמיר את הביקורים האלה מכירות. . בואו נלך לפי חלקי, אם כי במקרה של נושאים קרובים, יש היבטים שונים המעורבים הבעיה שתוארה בפיסקה הקודמת. המחסור המודעות ביקורים לא מושכת אליה מבקרים הודה באתר שלא נגמרות המכירות של שלושה היבטים אלה, טקסט זה מתמקד השני: הודעות של האינטרנט לא למשוך.

כמו גם לפרסם במצב לא מקוון. זהירות מסויימים הם לקחו והכינו טקסטים, צבעים, עיצוב, כל הגורמים שהופכים להצלחה של פרסום באינטרנט צריך עושה אותו הדבר. כמו כל מסחרי, חשוב הטקסט, הארגון שלך לתוך פריסת מרחב, צבעים וגרפיקה זמין או תמונות: צבע: לזכור הצבעים של החוליה יכניסו את המודעה חייב להתאים את הצבע של קישור הניווט. הצבע של הטקסט גם להתאים, אם אפשר, עם זה של הסביבה, דהיינו, את הדף או הגודשים אותה, שבו הוא יוצג. . זה לא הכרחי לסמן את כתובת ה-URL תחת ההכרזה מדי… כמה מומחים פרסום מקוון גם מראים כי עדיף ללכת מעיניהם, אז לחצו על הקישור של הכותרת של ההודעה. במידת האפשר, הקצה התחתון של המודעה חייב להתאים או לשלב עם הצבעים של שאר הדף.

הסיבוב. הם נשארים בבית עבור הסוג בתשלום באמצעות לחץ על מודעות, יש צורך לקחת בחשבון כי לתופעה מסויימת, ההרגל המשתמשים הודעה קבועה זה תמיד, נקרא עיוורון על ההודעה מתרחשת. להימנע ממנו, הוא יכול להשתמש שלושה צבעים חלופיים בין אילו חלופי. גוגל מאפשר אלגוריתם זה עבור סיבוב אקראי של צבעים בסוג זה של מודעות. טקסט: לחשוב על כותרת מושכת ולהפוך אותו קישור לדף שלך. עבור עיצוב הטקסט לספירה, לשים בנעליו של הקורא, הלקוח הפוטנציאלי שלך. אתה מתעניין? מה אתה אוהב לקרוא.? אל תעמיס את הטקסט, כמה שורות מתחשב עדיפים ומשכנעים אכזרי. התמונות או הגרפיקה: הם מרשימים, ונמכר לעיתים קרובות בכוחות עצמם. לכלול אותם במידת האפשר. גם צריך לכלול את הלוגו של החברה שלו להמשיך לבנות את העסק תמונה שלהם. במחשבתנו נקודות פשוטות אלה, אתה יכול לכתוב מודעות באינטרנט יעיל יותר ולראות איך להגדיל את ביקוריו בטווח הקצר.

Tags:

Comments are closed.