הכל תלוי בך

ארצות הברית כבר נפל לתוך מיתון עמוק, כי הוא אולי החמור ביותר מאז מלחמת העולם השנייה, אמר מרטין פלדשטיין, יו"ר קיימברידג', הנחשב מילה רשמית על מחזורים כלכליים. מה אנחנו יכולים לצפות אם נמשיך על המגמות הנוכחיות? בנזין דולר 5.00/galón ואולי דרך האומה בשנת 2008, הפסדים כבדים בתנודתיות בשוק המניות בשוק, קשה להשיג, שיא במספר העיקולים ברחבי הארץ, מספר גדול של פיטורים ועל החברות הגדולות ארצות הברית. מה אתם עושים כשאתם צופים בחדשות? האם אתה קונה את הרעיון שאנחנו במיתון? הוא אמר כי "הפחד העמוק ביותר שלנו הוא לא להיות חסר. הפחד העמוק ביותר שלנו הוא שאנחנו חזקים מעבר לכל מידה. " והאמת היא שאנחנו! בהחלט אנחנו 100% אחראית לכל מה שאנו בוחרים להאמין ו 100% אחראי על הבחירות שאנו עושים במודע ושלא במודע. אתה היא כל כך חזקה, שאם אתה אומר שאתה יכול, יכול, ואם הוא אומר שהוא לא יכול, לא יכול. אתה תמיד צודק. אז, אתם קובעים מה המיתון בשבילך. האם זה אסון או הזדמנות? יתמקד הבעיה ובכך למשוך יותר בעיות? במקום זאת, אתה יכול לבחור להתרכז בפתרון להיות מופתע כמה כוח יש לך כדי לפתור את הבעיות שלהם. הצגת השאלות הנכונות מספק את התשובות הנכונות, בעוד לשאול את השאלות הלא נכונות, כגון "למה אני?" מציעה רק תשובות לא נכונות. , המגנטיזציה יצירתיות וביטחון עצמך חשוב יותר ידע. הכל תלוי בך.

דרך תוכנית זו דעתך היא המפתח. תגיד לי מה אתה חושב ואומר לך מי אתה. האם שמת לב כי אנשים רבים בתקופות של מיתון? אתה יכול לראות בעצמך, אבל במהלך השפל הגדול, רבים התעשרו. רבים הונם גדל באופן דרמטי במהלך אותה תקופה. אבל רק העשירים הפכו יותר – אזרחים רגילים רבים מצאו דרך לא רק לשרוד אלא לשגשג במהלך כלכלת עניים. לדוגמה, דונלד טראמפ התראיין ב-CNN בשבוע שעבר ואמר "שלו הוא זמן נהדר כדי להרוויח כסף. ישנן הזדמנויות רבות זמין שם בחוץ ", הוא אמר שהוא מודאג (לא יכולתי לעזור לו), אבל אמר:"… הזדמנות נפלאה להרוויח כסף שימו לב את כל ההזדמנויות "שלו הוא הזמן לחשוב ולפעול אחרת, הזמן לתת אמון, כי אתה יכול לעשות את זה יותר מדי. שלו זה הזמן לעשות את מה שהוא אוהב ביותר. תנו התשוקה שלך להוביל אותך. בצע את האינסטינקט של המעיים שלו ולא את האינטלקט שלו, כי לא משנה כמה תארים רבים אוניברסיטה או כסף יש לך, את האינטלקט שלך לא יודע כלום. למעשה, את האינטלקט שלו כי "רכישה" החדשות. אנחנו תמיד בוחרים! פי רוב אנחנו עושים באופן לא מודע, אבל אנחנו בוחרים. אנו יכולים לבחור מה לקנות אנחנו מוכרים, בחר לראות את עצמנו כקורבנות ולחשוב, "מסכן אותי. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. תראו מה אנחנו עושים ", או לבחור להיות מודעים ולקבל אחריות של 100%. לדעת, מה שאנו מכנים הבעיה היא לא באמת בעיה. הבעיה האמיתית היא איך אנחנו מגיבים לבעיות. פלא של מימוש שאנחנו 100% אחראי מספק את היכולת לקבל החלטות טובות יותר. אל לנו לשנות דברים על ידי בחירה אחרת. 100% אחריות נותן לנו חופש. אם אתה חושב שאתה יכול לשנות את זה. אז להתחיל ליצור את המציאות שלך, אתה לא חושב שאתה צריך לקנות. האם אתה יודע שאתה יכול לעשות את הצד העסקי החדשות ללא עסקים? כן, החדשות הוא עסק. הם שירות ציבורי. הם בעסק כדי להרוויח כסף. אם לצפות להאמין להם, הם עושים כסף, כי אתה בוחר לקנות את המוצר שהם מוכרים! אתה לקוח של התקשורת. עכשיו אתה יכול לשחרר את עצמו על ידי בחירת "מציאות" שונה. אם אתה טוב, כל השאר יהיה כן. זה ההפך. אתה אומר לעצמך: "כאשר הכלכלה משתפרת, אני אשמח. אשמח כאשר נשיא חדש. כאשר שוק הנדל"ן עולה שוב, אני אהיה מאושר ".

במקום זאת, ללמוד לראות את הברכה מאחורי כל אתגר. יש מתנה בשבילך מוסתר המיתון. הצעד הראשון שעליך לנקוט כדי להגיע מתנה מוסתרים לשנות כל הכאב בחייכם הוא יהיה מוכן רק לומר "תודה" המיתון וכל מצוקות החיים שלך. אמירת "תודה" היא דרך להרפות דעות קדומות. האם להבין כי איננו יודעים דבר. באומרו "תודה," אני מרשה אחד מאיתנו חכם, אשר הפתרונות לומר "תודה" בלי קשר או ציפייה. תגידו "תודה" ולהיות פתוחה וגמישה. לעולם אינך יודע מה יכול להיות לומר "תודה." תתכונן לנס. אמירת "תודה" היא לשחרר את דעותיהם ואת פסקי הדין. האם להבין כי איננו יודעים דבר. כשאני אומר "תודה," לתת חלק מאיתנו שיודע יותר, יש פתרונות לכל הבעיות שלנו, אנחנו "השראה" ולהביא לנו מה נכון מושלם בזמן הנכון. תתעוררו! השתמש בבחירה החופשית שלך, הקריטריונים שלהם. להבין את הכוח של המחשבות שלכם. אתה היוצר שנוצר על ידי המחשבות שלך. המחשבות שלך הם כמו מגנטים. שאלו את עצמכם, "מה אני מושך אל תוך חיי עכשיו?" וגם לברר מה אתם חושבים. להבין כי המחשבות שלך על הרעיון של המיתון והחליטו כיצד הם קשורים המחשבות האלה הם הסיבה שהוא מגיב בדרך. בדרך זו להיות גורם בתוך המיתון. זהו המיתון רק שם. אין שום דבר שם בחוץ! יש מחשבות רק אתה בוחר להאמין. שלו הוא הזמן, הזמן לנצל הזדמנויות. הזדמנויות אלו בכל מקום, אבל אתה לא רואה אותם כי הם בוחרים לשים לב לחדשות. החלטתם לקנות חדשות רעות. נתן להם כוח. אתה חושב שהתקשורת יודעת מה אומרים, מדיה אלו יעזרו כי הם ליידע אותך על ידי האכלה הפחדים שלהם. מה אנשים טובים, וכיצד הם מסייעים לקהילה! זה אף פעם לא עלה בדעתו כי התקשורת להרוויח כסף על ידי האכלה פחדיהם ספקות, אבל למרבה המזל, אתה יכול לשחרר את הפחדים והספקות שלך עכשיו. שלו הוא הזמן המושלם להתחיל מחדש. זו ההזדמנות להתחיל מאפס, את ההזדמנות לעשות משהו שונה. זה הזמן להיות גמישים יותר, יצירתיים יותר. אולי הגיע הזמן ליצור מוצר משלך, להתחיל להאמין בעצמך, השירות שלך ולהיות יזם. שלו הוא הזמן המושלם עבור עסקים קטנים לחשוב בגדול! אתה לא יכול להרשות את זה להסיח חדשות. יש הרבה מה לעשות בזמן מעט מדי. כאשר דלת אחת נסגרת, אתה עומד לפתוח עוד דלת גדולה וחשובה. בואו ההשראה שלך יפתח את הדלתות האלה ולהראות לך את הדרך הקלה ביותר למשוך מה מושלמת מתאים לך. החיים הם מסע בתוך. אם אתה לא אוהב את מחירי הדלק הגבוהים, שוק הנדל"ן, נשיא ו / או מיתון לא פשוט לחכות לאחרים! זה הזמן עבורכם לקבל אחריות 100% ואומר, "מצטער. אנא סלח לי על כל מה שיש לך בתוכי שיצר את זה. " בגין עכשיו לעבוד על עצמך. השלום מתחיל איתך! למידע נוסף על מציאת הדרך הקלה ביותר לקבל אחריות 100% ולגלות את ההזדמנויות שלהם במיתון הזה, אנא פנה מייבל כץ דרך אתר האינטרנט שלה הולך או לשלוח דוא"ל.

Tags:

Comments are closed.