הכלב בהיסטוריה – Adiestramiento-educacion

על-פי קוברוביאס, האטימולוגיה שלה מגיע pyr היוונית, משמעות אש, כמו אלה חיות טמפרמנט לוהט ויבש. החל מימי קדם המרוחק ביותר מופיע הכלב כבן לוויה נאמן של האדם; הוא חולק את ביתו, חלק תחומי העיסוק שלהם; כדרך להראות את הערכתי התקרה ומזון אדונו מעניק לך, זה נדבק אליה. זה מזהה איש לבעליו מצייתת, להגן עליו, אכפת עבור הבית שלך. בעלי חיים אלה מרהיב ונאמן היה את המונומנטים של מצרים, אשור, העמים אל העברים, וכו '. בתנ ך, הוא בן לוויה נאמן של בנו של טוביאס. הוא שיתף מסוימים tares ציפורים, עורבים ונשרים זה לנקות את שדות וכפרים שרידי בעלי חיים. כלבים נזרקים לעלובי, שדחה את הכבוד הלוויה; או על ידי שנאה או בוז.

מנהג זה לאט נעלמת. Tucidedes יש מתי מגיפה שפגע אתונה, כלבים נמנע מלגעת הגופות נטוש. ביוון נהוג הושאר בצד עד לנקודה של היעלמות; אבל הוא נשאר במזרח התיכון, האימפריה הרומית; איפה הכלבים היה את הפונקציה של ניקיון ציבורי הדרך. העתיק, כמו גם ללמוד את המראה החיצוני שלהם, חקר גם את המודיעין ואת המכס. לוקרטיוס נצפתה שוכבת אור הכלב וחלומות דומה אז האדם. בנוסף לוקרטיוס, פליניוס קיקרו, משופרת מידת הדיוק של חוש הריח ונאמנות כלפי הבעלים שלו ואת שלו אנטיפתיה זרים.

יש להם זקן את ארגוס, הכלב הזקן על יוליסס אל היציאה למפגש האהבה שלהם מת של שמחה לראות זה. הכלב הוא אחת החיות מעטים מבינים את שמו, מזהה את הקולות שהם מוכרים, מראה האושר על-ידי הזזת הזנבות שלהם מיישר את האוזניים כאשר נקרא את תשומת לבכם. מאז ימי קדם, זה היה בחור והעוזר בעבודה של הגבר, אפילו בפעולות הרצינית ביותר. . הלכתי עם הבעלים שלהם על הארוחות, אמבטיה, מיטה, וכו '… כמו עכשיו, היו להם להערכה, לשלם להם סכומים גדולים. הוא היה להכניס את הכלב העדינות שלו, ישנם גזעי, את אותם טובין זה בעידן המודרני, העתיקות les שניזנת, מתן מיטות יוקרתיות, בושם exquicitos ומעדנים טעימים. עצמו כלב מגזע מסוים היה גאה. אופנה זו עבר מיוון לאיטליה, בעיקר לערים Grecia(así se llamaba ael sur de dicha península) מגנה. לפי פלוטארכוס, בשנים האחרונות של הרפובליקה, חלק מהאנשים את בתיהם בלי ללבוש את הגור שלך בזרועותיה. במוזיאון הלובר ניתן לראות אחד הגורים האלה על המיטה של אישה ליד הסנדלים שלו. האמינו כי הם גם שירתו כדי לרפא מחלות מסוימות של הקיבה, מאז הכאב עם יישום חוזר ונשנה של כלב של מלטה על החלק וכאבים הרגיע כי האמינו כי הכאב עברה לידי, החיה הזאת מאז לפעמים נפל לתוך מצב של langideza ומת. הכלבים הוצגו כדי להנציח אותם. קברים מפוארים ואחוזות בשיש בכתובות; הקדישו את עצמם כמה שירים בהבחנה של הייסוף של שלה הבעלים. אגדה, החמישייה דפניס שפרד לכלבים, לא היינו שורדים לבעליו והם עשו אותו הכלב Augeas, אשר הושאר למות על הקבר של בעליו, המשורר הקומיקס אאופוליס. אחד הכלבים המפורסמים ביותר במיתולוגיה הוא Cancervero. מבחינת המראה החיצוני, את mythologists, ולא Mythographers את כבר הסכימה אשר היה המראה החיצוני שלו. כמה מיוחס ראש אחד או יותר, זנב הנחש המערבי חגורה הדפסה, הזנב של הכלב השני זנב-אריה. קרברוס היה בנו של טייפון, האויב של זיאוס (יופיטר). היה שומר העולם התחתון. הסיודוס היה כלב אכזרי או זדונית, עם הקול של ברונזה שחלפו להם חמישים מפיהם של הראש שלה. על-פי הסף עתיקה מגיע Kerberos (קרברוס), המקבילה Kreoboros (el comedor de קארנס) וחדרים הם שואבים Ker (asoul), בורה (מזון). האמונה ראו באופן כללי antropófago הכלב קרברוס. עיתונאי תוכלו למצוא articulosa של איכות לצוות הפיתוח שלך, רוחנית

Tags:

Comments are closed.