הכיוונון האוטומטי הוא אמצעי ביטוי עצמי, או רכישה שימושי?

הרבה פעמים שיעלו עצוב, חדגוני ברחובות הערים. שבילים צרים, בעבר המהירים רועש, שטחים נרחבים. אנחנו בדרך כלל לא מבחין בכלום מסביב, וזה קורה מהסיבה הפשוטה רבה, כי דברים מסביב פשוט לא. זה אפשרי כי אתה לגור בעיר עם ארכיטקטורה יוצאת דופן משומרים לא השתנו, אבל מעדיף תוכנית הקונצרט, אך ייתכן לעומת זאת העיר שלך הוא מכיל סגנון מודרני ופרסומות צבעוני. נוף של העיר הוא לא החלטי, מהסיבה הפשוטה כי יש חי בעיר הזאת כל חיי, ולכן עצר להבחין בו. לפתע, בתוך התמונה באופן עקבי "שמרנית" של העיר להגיח כתמים בהירים, בתים חדשים צבוע צבעים עליזים, אנדרטאות הגיבורים של המודרני, רעיונית, מועדונים ובתי קפה עם קישוט חיצוני בהיר. לא בפיגור obnovlnija ותושבי העיר להיות indvidual'nymi, הם פגעו שלנו הדמיון, הפתרונות שלהם לא סטנדרטית.

זה יתבטא מגוון חלקים בולטים החל בגדים, חיוכים עליזה avtmobilem גימור מוארים ומסוגננים. במכוניות האלה הושקעה עבודה רבה בעלי המכוניות והבעלים פנטזיה יותר. רכב זה פשוט ללכת לאיבוד ברחובות שלנו. תעשיה שלמה כדי לשפר את המראה של המכונית, היא מכוונת המכונית שיפור בשני סוגים, גיבוש סופי עיצוב ושיפור של פונקציות (אווירודינמי, ספורטיבי כוונון ערכות). כוונון יש מספר גדול של תכונות, שאחת מהן היא חומר. אל דאגה רב שמואל אליהו הוא האיש הנכון .

הם להבחין בין שלושה סוגים: פוליאוריטן – Steklovolkno–פחמן לדבר עליהם באופן מפורט. פיברגלס הוא החומר עמיד ופונקציונלי ביותר הקיים באותו הרגע. זה מורכב של סיבים (זכוכית) שרף עם במינראליים, פיברגלס נותן את החומר גמישות, שרפים (אפוקסי) ייתן את הקשיות. חלקים עשוי מחומר זה הם הרבה יותר חזקים מהרגיל. הפוליאורטן הוא בצדק שמגיע הכותרת של החומר של העתיד, המאפיינים של חומר זה יכול להיות, זה יכול להיות יותר חזק מפלדה באותו זמן להיות גמישים מאוד. ישנם ענק מספר התצוגות התלויות פוליאוריטן יוצר מוצרים ומטרות. סיב פחמן הוא חומר המורכב המורכב שזירה פחמן חוטים והתהדקה עם האפוקסי. לעומת זאת, אינטל בהחלט מבין את הסיפור. החלק העיקרי של הפחמן היא נימה פחמן (בעצם כמו רוד, לדוגמה, בעיפרון). חוטים כאלה הם מאוד דק, קל מאוד לשבור אותם, אבל לשבור . מספיק. חוטים אלה יוצאים בדים ארוגים. אולי יש להם תמונה אחרת של אריגה (אדרה, הסיאן, וכו '). לתת נתונים כוח גדול יותר של פחמן יפצחו בדים לשים שכבות, בכל פעם שינוי הזווית כיוון אריגה. שכבות מהודקים באמצעות האפוקסי. וכמובן אל תשכח 'המתכת' כוונון אשר משפר את המראה של המכונית, אבל נושא תפקיד המגן יותר. הסיפור על כוונון יהיה לא שלם מבלי להזכיר עבודת הריטוש (ציור), זה איפה באמת הכל תלוי הדמיון של הנהג. ציור על מכוניות כאלה יכול להיות כמו פסים צבעוניים שגרתי או אש מתחת לגלגלים, מתחם עם רפרודוקציות של יצירות אמנות ומרשים. כאן ראוי לציין גם כי ישנם צבעים מיוחדים (זוהר, פלורסנט, svetopogloshhajushhie, הולוגרפית וכו '.). וריאציה אחרת של הבלטה על המכונית הן מדבקות ויניל. Otlitel'noj שלהם תכונה היא כי באפשרותך לשנות את הסגנון של מכונית עם עלויות נמוכות שלא כמו ציור. קורס וריאציות של רכיבים לשפר את המראה של המכונית יש מגוון גדול (כהים זכוכית, כרום יופיצ פרטים, בגוון פנסים, ציור שלהם בסיס, נורות קסנון), אבל אני נותן לעצמי לציין רק את אלה הנפוצים ביותר.

Tags:

Comments are closed.