החיפוש אחר פתרונות חדשים בשוק הנדל"ן

על פי הערכות מומחים, בהתבסס על המשבר הנוכחי בשוק הנדל"ן הרוסי האמיתיים הם לא כל כך הרבה כספי וכלכלי התנאים הפסיכולוגיים. הקונים מחכים נפילת מחירי הדיור, מכירות גם מחכה ללקוחות נמאס מחכה ליפול זה. כמובן, גורם של המצב הנוכחי של שוק הנדל"ן למגורים יכול להיחשב ואת המשבר הפיננסי העולמי ומדיניות האשראי של הבנקים, מחירי הנפט וכו ' וכן הלאה. עם זאת, במרכזו שוק הדיור רוסית ביותר תלוי הסכסוך הרווחת של קונים ומוכרים. חלק מחכה למשהו, בעוד שאחרים לחכות.

על רקע זה, המסה של הצהרות רשמיות אנשים רכילות ודיונים כלליים. כך, למשל, אמר סגן ראש הממשלה הראשון איגור Shuvalov באביב הזה כי המדינה תרכוש דיור באזורי מוכנות גבוהה במחיר שלא יעלה על 30,000 רובל למ"ר. לדעתו, צריך להתמקד עלות הדיור מיוצרים עבור במחלקת תיירים, אשר נמצא כעת מחיר הוגן עבור שוק הנדל"ן למגורים. רשויות אזוריות מיד מחיר הגיבו יש קבוע רשמית עבור דיור חדשות בטווח המיועד, 31-32 רובלים למטר. אבל מה את הנתונים האלה, אם אנחנו מדברים על כלכלת שוק. אם אנחנו מדברים על ביטול אימצה את העקרונות, את אז הגיוני להציע ביטול של השוק בכלל. בכל מקרה, זה אומר כי המדינה שוב מתחייב בנייה של דיור והכריזה על עצמה להימכר במחירים קבועים לאזרחים דירות הנחשק. בדרך כלל אתה יכול לחדש את הנוהג של חלוקת דירות ללא תשלום, כפי שהיה במקרה של טרום קפיטליסטית הימים ההם.

נכון, אני רוצה להזכיר כי בבת אחת הרשויות במוסקבה הודיעו גם דמויות התקרה עבור הנדל"ן במוסקבה אמיתי ואחר כך בשוק הנדל"ן למגורים במוסקבה אמיתי בדרך כלל עלה. מסתבר כי באזורים אחרים גם יכולים לבוא במצב כזה. מי צריך את זה? כיום, באזורים רבים של כמעט שום הניחו עבור בנייה חדשה אם משהו עסק, בניית בתים אלה החלה בשנות 2007-2008 ומשגשגת. כך שאחוז זמינות גבוהה לפי אזור מגורים עלוב. כיום, בוני הם בעצם לעבוד במשותף על ידי משקיעים הלוואות בנקאיות. ברוב המקרים הם כבר חושבים על הרווחים אתרים חדשים, ואיך לסיים את אתרי יזם לשלם אזרחים נושים. במצב זה, תחילתו של הקיץ, אנשים לחכות לחסוך, העצבים. באופן טבעי, כל אחד רוצה לשפר את תנאי החיים שלהם סביב תוכנית הבאות: למכור את "הישן" מחירים גבוהים שטוח, ולקנות בזול חדשים. אבל נראה כמעט בלתי אפשרי שוב. למכור את הבית הישן היום מורכבת יותר. מספיק לצפות מודעות כדי להבין – שוק הדיור צפוף עם הצעות מהסוג הזה. וגם לקנות אחד חדש לא יעבוד מסיבה אחרת. בגלל המבנה יש מעט, אז בתים חדשים בקרוב יהיה גירעון גדול. לכן, אם אתה לשקף שלא יהיה שנה או שנתיים, אתה יכול לראות את התמונה הבאה. המשבר הפיננסי נגמר וכל אותם אנשים יחזרו החיפוש חדש, מודרני דיור. וזה יהיה גירעון לכאורה. באופן טבעי, מחירי דיור חדשות ימריא. הגירעון הוא גירעון. פער המחירים בין המון דיור ישנות כמות קטנה של החדש, אותו באופן טבעי הגידול. ולהגדיל את עשויה להיות בזמנים, ולכן מי שחושב ברצינות על הדירה החדשה, אנחנו יכולים להמליץ ​​כדי לטפל בבעיה זו ללא דיחוי. אולי כדי למשוך תשומת לב כלי כגון טרייד אין דירות. על האנלוגיה עם המכונית כאשר הדירה הישנה מוצע להשתמש כדי לקזז את אחד חדש. ההבדל העיקרי בין תכנית זו מרכישת נורמלי עסקאות מכירה בעובדה כי המתווך מעורב עם הכסף שלהם, וכתוצאה מכך לא יש שרשרת ארוכה. אתה לא צריך לחכות עד בשרשרת ייסגר – רק סוכן הנדל"ן קונה דירה ביד אחת מוכרת אותו לצד השני. מדד זה מאפשר לנו לפשט את המצב – מי רוצה לקנות בית חדש הוא לא צריך לחכות הקונה עבור הדירה שלו, אשר בסופו של דבר צריך להגדיל את הביקוש הצרכני.

Tags:

Comments are closed.