ההצלחה של תעבורה עבור מסחר אלקטרוני

גורם חשוב להצלחה עבור מכירת מוצרים דרך האינטרנט הוא התנועה. בהתאם למספר המבקרים בצד אחד הוא גבוה יותר, גדול יותר הוא הסתברות למציאת הקונים הפוטנציאליים למוצר שלו? בדרך-כלל הכלל הוא כי ספק E-commerce כל פעילויות לקידום מכירות, הן ממצב לא מקוון – והן מן האזור באינטרנט, המאמץ שלהם ביחס היתרונות, צריך לרדוף אחרי. להלן מציג שלושה סוגים נפוצים של הקמפיין שדרכו ספק ניתן להגדיל את מספר המבקרים באתר האינטרנט שלו באמצעות קידום באינטרנט. בתשלום באמצעות קמפיינים עופרת/מכירה ניתן העמית שותפויות שותפים. משלם המפרסם את סכום שנקבע מראש ללקוח מוסמך אפיינה כתוצאה מכך, קשר עם התקשורת. קשרי בא ממנו למפעיל הפורטל מסתיר מודולים פרסום שונים של מסחר אלקטרוני באתר האינטרנט שלה, למסחר התוצר של המפרסמים בדרך זו. זה יכול להיות אפילו על ידי החדרת פרסום באנרים תבניות שונות יכול להיעשות. יש גם האפשרות לקדם תוכן בתשלום לחלוטין המראה והתחושה של האתר השותף מותאמת, משולב לתוך התוכן.

היתרון של דרך זו של שילוב הוא כי היא בדרך כלל נחשב על ידי המבקר לא פרסום, אלא כמידע ליצירת ערך מן הנוכחות הכולל מגוון של האינטרנט, כתוצאה מכך, יותר תשומת לב. נוטלת המראה והתחושה של אישית שותפים באזור פורטלים רבים לחץ על-דרך במחירים של עד יותר מ 5 אחוז הרבה יותר תשומת לב הוא CTR הממוצע של באנרים מסורתי עם + /-0.5 אחוזים יחסית נמוך מאוד. בנוסף, חברות אינטרנט ותיקה עם מגוון גבוה הם בדרך כלל רק מוכן לקבל תשלום-לפי-עופרת/מכירה קמפיינים בצורה של variant הותאם במראה ולהרגיש את זה כי הם לא רוצים לתת לה שטח פרסום תקן שלהם בתנאים אשר הסיכון הפרסום המלא מועבר בתקשורת. דרך נוספת למבקרים כדי לנצח מוצר, הוא הקמעונאי המקוון דרך לשלם לכל קליק קמפיינים מושך תשומת לב המוצר שלו. זה יקבלו תשלום כמות קבועה קליק על המודעה. בפרט, מומלץ עבור אפשרות זו החיוב על מילת המפתח פרסום, את מילת המפתח שנקרא פרסום, לשים ההפסדים נמוכים מאוד.

ספק הידוע של מילת המפתח הפרסום כוללים את גוגל/פתיחה. לבסוף, חנות מפעילי באפשרותך להפעיל עדיין מסעות פרסום אתרי אינטרנט אחרים, אשר הם מחויב על פי המודל "שלם וצפה". זה המספר של הפורמט באנר המוצג, ללא קשר אם לחיצה או איש קשר לקוח מוסמך נכנס שלאקי. החישוב של הפרסום נעשה על פי אלף איש קשר מחיר (CPM), כלומר סכום מסוים ישולם לכל 1000 תצוגות של נקודת מבט. גובה המחיר קשר אלף תלוי בעובי של המותג, קהל היעד של האתר, כמו גם על-ידי התבנית באנר, משתנה בין חמש ו-50 יורו.

Tags:

Comments are closed.