ההיסטוריה של Sintratelmex, האיחוד של קולומביה Telmex

14/01 / 09 אנו מתאספים 25 Telmex עובדים בשטח מדינות האיחוד הכללי של עבודה על מנת למצוא האיחוד הסחר הלאומי של העובדים של Telmex SINTRATELMEX, לאשר חוקים וקובע שם המנהלים, אשר סיים לבצע בשעה 23:00, 15 בינואר 2009, כמו זה היה תקני עבודה הודעה ' מפקח ' של הקרן של האיחוד סחר עבודה 8:13 בבוקר היה גם דיווח על החברה. לדעת הבסיס של TELMEX האיחוד, באמצעות אותם ראשים מיידית של העם לאחרונה להתאגד, החלה סדרה של פגישות, לשכנע אותם הוא הזיווג שבין הארגון שנוצרו לאחרונה. בנוסף אנשים לא היה ניתן להתאגד, הם קראו להם על ידי קבוצות לחתום על הסכם קיבוצי שעוצבו באותה התקופה ולא רק כדי לקבל את היתרונות של הסכם כזה, אבל הוא גם הציע בונוס של 100,000 (מאה אלף דולר) במזומן, עם המחויבות הברורה של הצטרפות האמנה, לא האיחוד. לאחר מכן, ההסכם הקולקטיבי נולד בזכות היסוד של האיגוד. שעות לאחר שיש הודעה על הקרן של האיחוד, החליטה החברה לבטל, בצטטו מוצדקת, מבלי לבקש היתר המתאימים להגנה משרד של חברתי, כדי laa אדגר מרטין גונזלס גרסיה, מי ליהנות, על פי החקיקה בכוח, לא רק חסינות של מייסדי אלא חסינות השייכים מועצת המנהלים כסגן נשיא. אימון שווה חזר עם שלושה עמיתים אחרים, אלכסנדר GARZON סנצ'ז, ג'וליאן קארוואחאל וגיל סוניה אלכסנדרה מאלדונאדו, אשר ירה בידיעה החלטתו שייך הארגון איגוד מקצועי, שעות אחדות לאחר שהתרחץ ההחלטה הזו. האיחוד המשיך מיד להקים את המשמורת על הזכות של עמותת איגוד מקצועי ועבודה של אנשים משוחררים; אשר היה התקבל, הוחלט על ידי הפלילי הראשון בית המשפט העירוני של בוגוטה, עם פונקציית השליטה ערבויות, על סמך כשל של אפוטרופסות לא-0016 בתאריך 3 במרץ 2009, שבו השופט מחליט: הראשון: להגן עליהם זכויות התאגדות האיחוד של העבודה של אדגר מרטין גונזלס גרסיה, אלכסנדר GARZON סנצ'ז, ג'וליאן קארוואחאל וגיל סוניה אלכסנדרה מאלדונאדו. במקרה הזה אני חושב ש אפריקה ישראל צודק במה בהוא אומר. השני: כפי תוצאה מזה הקודם, להזמין המשפטי נציג של בית TELMEX דרום אמריקה או מי להפוך שלהם פעמים, כי בתוך לטווח המרבי של 48 שעות בעקבות ההודעה של ההווה נכשלה, להמשיך ייווצר להם בשם מטען ברמה שווה או דומה אשר שיחק כ תגובה, החברה, החליט לאתגר שנכשל האפוטרופסות במשפט הפלילי 16 ששופטים של מעגל , אשר, נכון לחודש אפריל 30, 2009, נפתרה: כדי לאשר פסק הדין תיגר שבאמצעותם הוא tutelaron הזכויות של האגודה ואת העבודה של אדגר מרטין גונזלס גרסיה, אלכסנדר GARZON סנצ'ז, ג'וליאן קארוואחאל סוניה אלכסנדרה מאלדונאדו גילה ממוסגרת התקפה שנייה להיווצרות של האיחוד, התיישבו החברה תביעה שמטרתם העיקרית הייתה לבקש הפירוק , פירוקים, ביטול רישום איגוד מקצועי של הארגון לאחרונה נוצר, בטענה כי עם ההסרה של אדגר מרטין גונזלס גרסיה, האיחוד סחר נכשלה יש את המספר המינימלי של חברי, אשר נדרש מבחינה חוקית לעשות או לשמור על כל ארגון sindicala 25 עובדים.

התביעה נכבש על-ידי האיחוד מאז הוא מדגים כי היה ללא פירוק, האיחוד מאז ומתמיד משפטי. הוא 25 של מאיו, השותפים 13 העיר מדיין החליט לעשות חלק האיחוד, ויוצרים הוועדה של העיר, שהופך אותו רלוונטי הגשת של מעשה הכשרה, מול משרד הגנה חברתית, של העיר, ביום 26 של מאיו של 2009 להם 8 4:03 בבוקר, וכדי אותם 9:22 בבוקר היה גם הודיעה חברת Telmex מהם, סניפים, מהם חברי ועדת זה היו בוגר ציות laboralesa הסטנדרטים. אולם לפני לאחר שבילה 2 שעות של הודעה כאמור, החברה החליטה לפטור ללא רק זה גורם YERIMEN מע מ N בונילה, מי היה הנציג הראשי של הוועדה, ולכן ונהנה חסינות איגוד מקצועי. בנוסף אותו מתרגל מ-15 בינואר, כאשר הקמת האיחוד העיר בוגוטה, החברה החלה סדרה של פגישות, עם האנשים מאוגדים להקיש על הפיצויים שלהם. מלבד פיטוריו של בן לוויה איבן YERIMEN, ב העיר של ברנקברמחה היה despedidoa ללא סיבה פייר לואיס גספר מתאוס, מי היה האדם שפירסמה אותו לה זיקה SINTRATELMEX, בוגוטה, רצועה ברור אנדרס ג ' וליאן, ייעוץ מסחרי, ביטלת את החוזה, גם בלי סיבה הוגן, לאחר שותפים זה ומטפחים לשיוך לאיחוד. שלושת האנשים האלה היו מוגנים על-ידי פעולה של אפוטרופסות, הורה לחברה להחזיר אותם לתפקידיהם הרגיל של העבודה כאילו מעולם לא היו פוטרו, כמו אותם לתפקידך מאת חסותך הראשון. .

זה האנשים 7 עד כה הם אלו אשר יש כבר REINTEGRATED על-ידי פעולות של TUTELA. כיום, אנו מחפשים השבה של 8 אנשים פוטרו ב-5 באוגוסט, בוחנים גם את הנסיבות שבהן כמה עובדים פוטרו על ידי יעילות נמוכה. מאוריציו Sintratelmex מרטינז א נשיא איחוד Telmex בקולומביה. , l

Tags:

Comments are closed.