הגנה מפני קורוזיה

קורוזיה היא התגובה של מתכות שונות, אשר מתבצע בעיקר בקשר באוויר. הטמפרטורות לחות ואוויר, מלחים, המזהמים המתרחשים באוויר ללבוש, בהתאם לרמת, כדי להאיץ את תהליך קורוזיה. לא כל מתכות הצג קורוזיה אותו. רק discolorations לביצוע מסוימים, כגון נחושת או אבץ, הם, בהדרגה להיות כמעט, בלויים במשך זמן רב. עם זאת, המתכות ferrous הן שבירות זני על פני השטח, bröseln מילולית ב- – יש חלודה. כדי להאט את ההתקדמות של פחות כך תנועה, ולנקוט אמצעי המתאים יש לקחת.

לשם כך, חלודה קיים הוא ביסודיות כדי להסיר כדי לשחזר את פני uncontaminated. Entrostung יכולה להיעשות באופן ידני, באמצעות מברשת תיל הרגיל. שיטה זו היא זמן רב, צריכת חשמל, יסודיות הצורך מובטחת בכל מקרה. עם זאת, הוא השימוש חיתוך עם מצורף מברשת כבר פחות לחוצה, באופן יעיל יותר. עם זאת, כלי זה העניק לא להגיע בכל זווית נגועים. השיטה יסודי ביותר של Entrostens מייצג את החול blasting, מכיוון האמיתי חלקיקים עם לחץ עצום על המתכת לתוך פתחי ביותר פינות לפוצץ לבטל את החלודה. אבק מטריד הימנעות זו על-ידי שילוב אותה עם מים. לנקות באופן מדויק, הגנה מפני קורוזיה ניתן להחיל כעת.

יש דרכים המתאימות. הגנה במיוחד מדויק, הנמשכת נוצר על ידי המשתחררת. מתכת כדי להיות מוגן באמבט אבץ מחומם במיוחד טבל, מצופה בשכבת דק ואף. האחריות של אבץ חזק מאוד. תהליך electroplating גם ההגנה המדויק ומתמשך מאוד. ניתן להשיג החלת מתכת, כגון נחושת, ואת בו-זמנית על-ידי אלקטרוליזה של כדי להיות מוגן. יש גם כמה ציורים, שהוא טוב, כמה לאורך זמן להגן. בעת בחירה של צבע, יש לציין שזאת יהיו חשופים מה משפיע. מספר סוגים של יישומים כגון צביעה, גלילים או מזרקים, מאפשרים עבודה בטון ומהיר בהתאם לאזור שברצונך לערוך. באופן אופטימלי להגן על מתכת עם רזרבי, אמור לפני שנה ראשונה מגן קורוזיה.

Tags:

Comments are closed.