הגישה מגושם למשטרת ההגירה

האיחוד האירופי יש פאניקה הוא רציונלי לפני הפלישה שווא של מהגרים, כאשר לא הוא ולא של איפוס של הכלכלה לפני משבר השוררים. כל אמיגראנט הולך מדינה, היכן לא קיימות האפשרויות של עבודה שאתה מתיר בשידור חי ב best תנאים במדינות המוצא, עזרה למשפחות שלהם. עם כל המגבלות שלו, התלונות השוואתי איתם האירופי, האפשרות של עבודה בתשלום, כמו גם הגישה סיוע רפואי, היגיינה, שיפורים חברתית, ועל האפשרות עבור ילדיהם של להשתתף לבית הספר, של שלב זה כאזרחים, היא מושכת מדי כמו שזה מגיע להם עונשים הדרושים. בואו לא נשכח כי יותר מ-90% של מהגרים הזן את נמלי התעופה או כבישים. היא שקרית כי המצב שלך מתאים לתמונות של pateras בים התיכון.

הם נכנסו על ידי שדות תעופה וכבישים כי הברית האירופי הערך שלה, מתאים להם מפני שהיינו. צריכים אותם. לפני התחבולניות של כוחות כלכליים ופוליטיים אשר עלולה לגרום פשיסט שנאת זרים כמו איטליה, זה מדויק לומר בתוך האיחוד האירופי צריך כל שנה 3 מיליון עולים כי שלנו עקומות הדמוגרפי הוא כיור על ידי חוסר לידות מספיק בשביל לפצות מקרי מוות לבין פרישה, וזה על ידי הזדקנות האוכלוסייה הוצאות ענק של בית מרקחת, של תשומת לב רפואית, בית החולים ושל מגורים המתאים. כדי להקל על המצב הזה בא ב שלנו מסייע זה ההגירה אשר חייבים להם גבוהה בה ביטחון חברתית, התשלום של אינס אותם, מסים, ולפגוש את מיליון הודעות של עובד זה הם ללא כיסוי כמוהם חקלאות, בנייה, הכנסת אורחים, שירותים עירוניים, ביתיים, שמסייע יקר להם אנשים מבוגרים ילדים להם שמח שלנו ריבועים וגנים. אנו מתכוונים: כאשר אנו מדברים על גזענות ושנאת זרים? אף אחד לא היה שם התנגדויות ולהיות שכנים זידאן האלג'ירי, אחד מהם שחור דנזל וושינגטון, תיירי הנרי, מייקל ג'ורדן, וויטני יוסטון, הסופר האמריקאי טוני מוריסון, של המועמד אובמה, קופי ענאן, נלסון מנדלה, דזמונד טוטו, יוליוס Nyerere וסופר את ניגרי בן Okri, מהם בארנבוים היהודי, איינשטיין, פיליפ רות, נח גורדון, נורמן מיילר, פול אוסטר, Jaiffer, ברברה סטרייסנד, קובה גודינג ג'וניור, וודי אלן, סטיבן שפילברג, אריק הובסבאום, את המוסלמים סלמאן רושדי, עומר שריף, נגיב מחפוז, סמי Nair, של טאגור ההינדית, גנדי, Nheru, ו ועוד ענק שבלעדיו העולם תהיה התוצאה דלה. אם לא כן הוא צבע של העור, או של אותם הרגלי מזון או מנהגים דתיים אבל קפדנית ואני פשוט שאלה כלכלית ועל חינוך.

לפני הפחד. לנו לייצר, להכתיב סדרה של כללים כמו ארגון הסחר העולמי עשה עם מוצריה חקלאית כדי לקדם את היצוא שלנו. לא כל כך עם הנפט, הגז, חומרי גלם שהפכנו החיוניים שלנו דרך חיים, פסולת. איך יכול היה לשרוד את האיחוד האירופי בלעדיהם פחמימנים, אותם מינרלים, הדייג, היער, את קולטן, בוקסיט,? קפה, תה, קקאו, פולי סויה ו כל כך הרבה עושר זה שמרו שליטה נמוכה או דרך פרוקסי זה אפשרו לנו לשמור עליהם העושר ולשחרר אותנו מהם החובות שהיו במהלך הקולוניאליזם. הטיוטה צרפתית להקשיח האירופי הפוליטיים של הגירה יש חמש נקודות הבסיסית. האיחוד האירופי יהיה להידוק הפיקוח של גבולות. מ 2011, שיינתן רק ביומטרי ויזות (עם נתונים physiognomic של המבקש). הם גם מציעים ליצור של מדינה גדולה יותר של Frontex (משמר הגבול האירופית). ניתן לפרוס כלי נגינה של טכנולוגיה מודרנית על הגבולות, כמו רישום אוטומטי מערכת מעקב מחוברים. הוא לרהט אותם המשטרה של המדינות הגובלות עם האיחוד האירופי כדי להכיל אותן זורם הנדידה. מי זה מפחד מי בגטאות אלה שבו אנחנו נועלים את עצמנו? מדינות האיחוד האירופי יהיה לוותר על regularizations מסיבית. ניירות תינתן בתנאים חריגים, מקרה לגופו. ללא מדינה יינקטו צעדים מנהליים או לכנסת ללא לשאר. ממשלות טובה של ההגירה שבחרת, אופי מקצועי: עובדים יותר מיומן לעבודות אירופה צריך לכסות. כפי שעשינו עם המבחר של עבדים. אשר בכוונת המפגש הוא עם המשפחה שלך הוא רצון יש יש את היכולת של אינטגרציה (משאבים, לינה, התחום של השפה). לא זכור כי מהגר אירופה, אמריקה, אפריקה, אסיה ואוסטרליה להם דרישה זו. ולא יהיה חוזה לויכוח של אינטגרציה: כדי לקבל תושבות, זרים כמו גם לומדים את השפה, מכיר את הזהויות הלאומיות ערכים כמו שוויון בין המינים, סובלנות או כיבוד המנהגים שלנו. הברית יזרז את גירושים, באמצעות טיסות חזרה משותפת. הם esposarán בינם לבין מנוהל סמים זה לא מפריע, כפי שעשה בהזדמנויות רבות? בחמש השנים האחרונות, האיחוד האירופי חייבים אישרו הסכמים על readmission עם ראשי מדינות המוצא. את סנקציות נגד התנועה של אנשים יהיה קשה לפחות כמו נלחמים על סחר בסמים. אבל דבר לא נאמר כי הברית האירופי לשים קץ בגזל על העושר האנושי וחומריים מכנים את recursosa, טוב כדי שהפגיעות תנוצל. או של השקעה במדינות אלה ממוצא חלק מהם היתרונות שהושגו בתרומות שלהם. חוסה קרלוס גרסיה Fajardo פרופסור אמריטוס של ראש אוניברסיטת קומפלוטנסה של מדריד (UCM) CCS המרכז של סולידריות שיתופי פעולה (מיליגרם) הוא שירות של מודעות חברתית של ארגונים לא ממשלתיים, את הסולידריות עם המטרה של יידוע, sensitizing את החברה ואת אנשי מקצוע של התקשורת בנושאים של סולידריות, חברתי, על תרבות של שלום, בהגנה על זכויות האדם צדק , עם דגש מיוחד על המאבק נגד העוני, אי-הכללה, ההגנה על הסביבה. CCS מבוסס על הצורך יסוד לשלב מידע ופיתוח תקשורת כמרכיב של שיתוף פעולה. דרך להפוך את האנליסטים מאמרים בתבנית מקצועית באיכות גבוהה העיתונאית, הותאם לרווחים של המדיה ולהפיץ אותם על-ידי רשתות בינלאומיות. באתר CCS (אתה יכול למצוא כל הפריטים, שנעשו עד כה, מסווגים לפי אזורים נושאיות.

Tags:

Comments are closed.