דיכאון

אולי השלב הקשה ביותר במונחים של מתוך הדיכאון אינה כל כך הטיפול ההתחלתי, או להתחיל לחוש מאושר עם מחשבות חיוביות, פעולות, ההרגלים להפסיק להתאבל, להתלבש היטב, באופן כללי, כל הצעדים הללו, אשר לעזור להפסיק להיות מדוכא. אני חושב מסובך ביותר הזרם דיכאון הוא בדיוק מתכוונים מתוך הדיכאון. אנחנו בדרך כלל לא לבקש עזרה או לחפש פתרונות פשוט כי, תאמין או לא, אנחנו יותר נוח להיות מדוכא וברצונך להימנע מכל סיבה להניח כל הכרוך מרגיש טוב. "הבעיה" (כפי הם לא בהכרח בעיה, אשר המיקום שלה מכובד על חייו) של העם מדוכא הוא שהם אוהבים להיות בדיכאון. דיכאון הוא מצב של עצב זה לא מיוסדת על עובדה בפרט, אבל זה כסביבה סדרה של דעות ועמדות כלפי החיים שהאדם הסובל זה.

אלה דעות ועמדות בדרך כלל אין בסיס סביר והוא עלול להיות לא חמוש עם טיפול או כאשר לאדם יוצא לחקור את חייו באמצעות הדברים יכולים להתבצע של הדיכאון. תוהה מה הרופאים אומרים כי דיכאון הוא מחלה אם עצמו ואינו עצבות נוסדה בשנת זה או את העובדה הזו. זה מוזר אבל זה נכון, אולי זה יותר מסובך לאנשים להבין כי הם סובלים מדיכאון. אני אנסה להסביר את ההיבט הזה של דיכאון בפסקה הבאה. כאשר הרופאים אומרים כי דיכאון הוא מחלה בפני עצמה, ואת זה לא מיוסדת על זה או כי למעשה, מה אתה מנסה להגיד שאתה לא עצוב כי אתה לא מצליח לעבוד, או כי זוגך עזבה אותו בגלל אותה אימא כזה חולני או כל קושי. מתי אנחנו בדיכאון אז אנחנו עצובים כי אנחנו מדוכאים. במילים אחרות, ולמרות נשמע מוזר, אתה כזה עצוב כי זה עצוב.

דיכאון יש את היכולת לגרום לאנשים להאמין כי עצב יש מקור, או כאלה אשר למעשה כאשר מעדיף למעשה זו או אחרת תירוץ העצב הזה מעורבים דיכאון ההזנה. כאשר אנחנו עם דיכאון פשוט הכל סיבה להיות עצוב, אז דברים נוטים לקרות בניגוד לדעתך הם להתרחש: אין לנו דיכאון בגלל כגון או אשר גרם אבל זה כזה או עובדה אשר מעציב אותנו. כי יש לנו דיכאון אירעה. זה עשוי להיות רעיון מבולבל מאוד עבור מי נמצא עם דיכאון. ואני לא הכוונה כי אותם אנשים שהם הם עם דיכאון זה ליצור טוב לראשון. רק אותם מזמינים אתכם לחשוב אם הוא כל כך או לא ולהרגיש להתבונן כמו להרגיש מתי לשקול האפשרות לראות הדיכאון כמו מין מחלה כי סופג כל מה מתרחש עבור להמיר אותה סיבה של עצב, במקום לחשוב כי יש סיבות נוסדה בשנת אותם הכין לנו עצוב. האמת, כל אדם הוא חינם לחוש דיכאון כאשר ברצונך להציג. עם מאמר זה שאנחנו לא רוצים להגיד את זה דיכאון הוא רע ויש לך לצאת מזה. כך קטן מאמר רק מטרות לומר כן אתה כבר לא אתה רוצה להרגיש יותר דיכאון, אתה יכול להסתכל כמה מגישים את דעותינו בנושא הזה רוח קבוע.

Tags:

Comments are closed.