בשבחה של שתיקה

לעולם לא למצוא את המילים הנכונות לתאר במדויק מהו הדממה, אז היום אני יהיה אותו אחד שהוא טוב יותר presente: ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת ¦ ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת כדי ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת ממוסגרת כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי כדי. אמר את זה, או יותר טוב, לחוש את זה (כמו השתיקה הוא מרגיש ולא הוא שומע) רוצה להגן על שלה חשיבות רבה ואת ולהתאחדות גדול בתקשורת כל אותם מדי יום, מילולית כפי שכתוב סביבות המקצועיים וגם האישיים. זה נפוץ מאוד לבלבל לתקשר מבחינה בטעות הבין כי המטרה העיקרית של התקשורת היא בהעברת מידע והוא הסינגל מורשת לדבר בצורה של השפה ההטיה. מאת פתאום מספיק הוכח על ידי חוקרים של השדה תמיד מבין השפופרת מגיעה ממוזגים מאת יותר מחמישים אחוז, לא על ידי המנפיק איזה, אבל על ידי שפה זו מחווה המלווה באופן בלתי נמנע את דבריו. עם זאת, אני רוצה ללכת יותר רחוק עדיין וטוען בקול הדממה כמו השקט המחווה הכי חכם תקשורת. האם מישהו בספק? כדי להמחיש זאת יש רק לזכור בעיה כל הברית.

זה נפוץ מאוד, קשור עם שלו העומס הרב של משמעות: שתיקה ael משותפים של ¦ ascensora!. ללא ספק מדובר באחד מאותם רגעים כל יום שבו הוא אינו אומר כלום, הוא אומר יותר מאשר להגיד את זה. . או יותר, כאשר לפני שאלה המטרידה אנו מצפים בכיליון עיניים לרגע רגועה לפני מענה… או להיפך שאל, אנו הם אלה אשר מחלקים את לאחר בשני חלקים הצטרפו שקט משמעותית.

. או השקט שקיים המכהנת באותם הרגעים של לחם הקודש בקרב אוהבי intimaa… O של תינוק ישן בשלווה במיטה שלה. או על אצטדיון כדורגל הומה אדם, לרגע אחד ונזכר מות אמור להיות. או הציבור בכורה תיאטרון, כאשר העבודה אינה לרוחו, לא מבטאים את זה עם מחיאות הכפיים הרצוי. . או את המאפיין של כדור הארץ עצמו כאשר אתה רוצה לשמוע את זה… לשתוק ולא לדבר, באופן פרדוקסלי הופך פעמים רבות כמחווה של תקשורת פרואקטיבית חזקה שניתן שבחרת, כי התוצאה שלו נוטה להיות יעיל יותר מאשר הנגזרת של המילולי בריחת שתן בתדירות גבוהה או נכתב. לא, הכתיבה היא גם היתרונות של השתיקה, לא בגלל זה באה לידי ביטוי בתור שכזה בעיתון אבל זה מי שמשתמש של אותו לדבר גם הוא מסוגל לכתוב לא להגיד יותר ממה שזה בשל ועם זה מספיק רכוש וחסכנות, תכונות סגנוניות מתאימים עבור סוג להם תקשורת נכתב היום הוא estilan בכיכובם של רגעים רבים של חיינו (דואר אלקטרוני) (, הודעות, sms, שיחות, וכו '.). . שקט, אף פעם אין מספיק שימוש, אין ספק שהוא יכול להיות הכלי הטוב ביותר שלנו של תקשורת למרות quea ¦ ¦tardemos שנתיים ללמוד וכל החיים לדעת לשתוק. ברכות אנטוניו ג'יי ג'יי אלונסו אנטוניו Sampedro אלונסו הוא תואר של אוניברסיטת פלורידה אטלנטיק ועל ידי הספר עסקים ושיווק & ESIC, תואר כלכלי ומדעים עסקים של אוניברסיטת ולנסיה. מקצועי רב תחומי, לאחר יותר מעשור כובשים עמדות גבוהה במספר חברות לאומיות ורב לאומיות במגזר הפיננסי, בהצלחה כיוונה את פעילותו המקצועית בשנת 2002 כמו עסקים Coach.a הראשון בתור ברישיון עבור קהילת ולנסיה של הצלחה המכון מוטיבציה (טקסס-ארה ב), שם היה תעודת אימון. מ 2,004 כשותף מנהל של מנהיג-אימון החל משנת 2009 כמנהלת המאמן של אלונסו-עסקים אימון, חברת חלוץ ההנחיה של שירותי אימון עסקי בקהילה ולנסית. זה מוסמך על ידי האגודה הספרדי של אימון (ASESCO), במהלך הקריירה המקצועית שלו המאמן:-יש הקלו יותר מ-300 תוכניות של אימון-פיתחה בסביבות 6,000 שעות עד les של ביצועים-יש מובנה יותר מ-100 חברות הלקוחות שלה תיק עבודות מקצועי-יש coacheado יותר מ 500 personasa בין הלקוחות שלהם משמעותית יותר היא הם חברות חשובות של המגזר הפרטי כמו Caixa, Bancaja או של הציבור כמו הגנרל המועצה של Judicial או העסק הקונפדרציה ולנסית. נציג של קואצ'ינג ניהולי, עסקים בוולנסיה, שייך הקלויסטרס של שלהם ממוסגרת Negociosa של המורים בבית הספר הראשי – Negociosa CEU-בית הספר – ESIC – עסקים ושיווק & ס – ESTEMA / אוניברסיטת Europea מדריד – ליואיס S VIVÈS (לשכת המסחר של ולנסיה) כדי ¦donde באופן קבוע משתתפת הרצאות וקורסים מחרטה על התפתחות מקצועית, מנהיגות ומצוינות עסקים, מכל כיוון המבוססת על אימון. זה גם גם פרופסור חבר בחוג לכלכלה ומדעי החברה ב אוניברסיטת פוליטכניק של Valenciaa אתה נתבעים לעתים קרובות בתור מרצה שונים קונגרסים, כנסים מקצועיים (היום של היזם, הקונגרס הלאומי של RR. HH. ימים חונכות הבינלאומי & אימון עסקי האוניברסיטה, וכו '.). נוכחות במדיה הארצית וזרים משתפת פעולה עם מאמרים וראיונות, להיות שבעל בשנת 2003 של תוכנית על אימון Intereconomia.a רדיו גם אימן המאמנים, שחלקם משתפים פעולה באופן אישי עם אותו בהופעות מקצועי מרובים. יתר על כן, חבר ICF (הפדרציה הבינלאומית המאמן) – תעודת חבר של ASESCO (ספרדית אימון האגודה) – מייסד LCCA (אימון שיוך של ולנסיה) – מייסד, מנהל פורום מאמן ולנסיה – כלכלן המכללות 3.483 מ- COEV (בית הספר הרשמי של הכלכלנים של ולנסיה) – בעל

Tags:

Comments are closed.