בעיות לרפורמה פוליטית בקולומביה

המדינה זה רוצה להיות ויכוח רפורמה של האמת. רפורמה נוגע בחלקו התחתון, בנוסף לטופס. הנושאים יכולים להיות רבים, יהיה צורך להשיג הסכם הפטריוטית להציג הוראות נחוצות על כרטה שלנו. אני אעשה רשימה של מה שאני חושב. הם הכי חשובים ומאמרים בעתיד שאני עוברת על כל אחד מהם.

אחד מהנושאים גס חייב להיות חובה ההצבעה. מזמן אנחנו מתחמק זה, כי אף פעם לא היה עניין אמיתי של שלנו המעמד, המשמש גורם הזמן חסות להתאמן ברצינות יערערו את האישור של הצבעה חובה. התוצאה היא כי קולומביה היום שייך קטן (שניים או שלושה) מספר מדינות שאין זה מעוגן בחוקה שלה. הדיון יתמקד הקידוש ההצבעה עקב כל בחירות, עם ניסוח וסוגים אחרים של קנסות כבדים למי לא ללכת לקלפי. אחרת היא ההשתלה של מערכת או משטר פרלמנטרי ב המדינה שלנו.

משטר זה עבד טוב מאוד במדינות מפותחות עם היווצרות הארוכה של תרבות פוליטית, אך ההסתגלות למציאות קריאולית, הוא מטורף. המשטר הפוליטי מאופיין על ידי הפרדה חזקה של רשויות שונות ואת קיומה של מנגנוני הרגולציה מדויק במקרה של חילוקי דעות בין ההנהלה לבין רשות מחוקקת, או הפרלמנט. הממשלה חייבת להיות הביטחון של הרוב בפרלמנט כי זה אחראי כלפי זה, עליך להתפטר בכל פעם אין להם רוב המכללה או הכוח יפזר את הפרלמנט. ולהתקשר בחירות חדשות. ראש ההנהלה הוא דו-צדדי: ראש המדינה (נשיא, מלך, או אחר) המגלמת את ההמשכיות של המדינה להיות אחראי מבחינה פוליטית, וראש הממשלה (הנקרא בדרך כלל ראש הממשלה) מי אחראי לענייני ומדיניות הממשלה באופן כללי. בעיות אחרות כוללות: ההרכב unicameral של המחוקקים שלנו, צמצום מספר חברי קונגרס או הפרלמנטרים; את סך מימון הבחירות על ידי המדינה, בשילוב עם האיסור על כמה פרקטיקות פוגעניות לדמוקרטיה ההצבעה הערב קונה דרך תשלום של מטיפים, המתנה של חולצות טריקו או בגדים אחרים, הרבה פרסום, וכו '; לחזור פדרליזם או הקצאה הוגנת יותר ויעיל יותר של המשאבים הכספים של המדינה; הכסא הריק המפורסם; לא מוגדר בבחירות לנשיאות ואת בחירתו מחדש של ראשי ערים ומושלים, יחד עם פקחית של המבנה והפונקציות של הרכבות, מועצות; מעצרו של מבקר המדינה או הבחירה הפופולרית של בקרי, דוברים, וכו ', וכו ', ועוד.

Tags:

Comments are closed.