אנחנו יודעים מספיק כדי להיות מאושר?

רוב האנשים מניחים כי אתה חושב כי זה שאלה טובה. אבל לפני שאענה, עלינו לגרום תגובה. השאלה הזאת היא הוא רומז כי יש קשר ישיר בין רמת הידע ואושר. אבל זה לא נראה מוצלח כל כך. בטוחה בזה. כלומר, נניח שזה נכון כי הידע לתת לנו אושר. אני מתייחס כאן, כמובן, לא כל סוג של ידע.

אנחנו מדברים על החוכמה לחיות. אם זה לא נכון להניח כי היא החוכמה הזו, שנותן לנו אושר אחד עשוי לשאול משהו יותר. אם הילדים כמעט יודע דבר על החיים מדוע שמחים יותר מאשר רבים מאיתנו? הכל נראה בבירור כי זה לא חוכמה שנותן אושר. יתר על כן, אנשים רבים יישארו מאושרים אולי משום שהם חיים בורות לגבי דברים מסוימים. לא לדעת דברים חיוניים בדיוק. באותו בוקר הרג אנשים רבים בעולם הזה. אז כמו בכל יום. רבים מהם נמצאים כעת את בתיהם, אולי שמח עם משפחותיהם.

הם אינם מודעים לכך שהם חיים עכשיו. היום האחרון שלך מאושרת. רק אם הם. ידעו את זה? מצד שני, לעתים קרובות מדי זה ידע מה שנדרש כדי להיות מאושר. מקובל כי בני אדם בזמנים שאלות קריטיות הן רבות. הם לא יכולים למצוא תשובות מילא אותם. עם אי ודאות. אם יותר לחוש בר מזל. זה שאין עליה עוררין כי אנחנו צריכים לדעת הרבה דברים. כדי להיות מאושר. כל אחד מאיתנו יודע כל כך הרבה יותר מכל מה שהוא מאמין. אבל ללמוד לחיות לא רק לצבור ידע. למידה יש לעשות עם רכישת מיומנויות, הרגלי, גם מאוזן עמדות הנכון ותחושות. האיזון של כל ביניהם, לימוד במובן הרחב ביותר קשורה קשר הדוק אושר. רבים הם ילדות שמחה יותר מאשר בבגרות למרות באותו הזמן שהם ידעו פחות. אבל אף אחד לא מתבלבל, הילדות הוא לעיתים קרובות שלב פשוט מאוד. תארו לעצמכם ילד שיש להתמודד עם כל הבעיות שאתה בפנים. לא רק אינה זה יהיה שמח, עלולים לא לשרוד. . לא בלי היכולות נהדר יש לך. בוא נחזור לשאלה הראשונית שלנו. בוא ננסה תשובה פשוטה. אם אתה עכשיו מאושר, אז ברור שאתה יודע כל מה שאתה צריך להיות. עכשיו, אם אתה לא זה עליך ללמוד עוד כמה דברים כדי לקבל את זה. אתה לא יודע שאתם צריכים כדי לחיות עם סיפוק לפחות בתנאי החיים הנוכחית שלך. כפי שאתה כבר יודע, או שינוי תנאי הנוכחית שלך של הקיום או ללמוד. שני דברים כאלה. . מזל. אם אתם סובלים ביישנות עכשיו להוריד את הספר הבא:.

Tags:

Comments are closed.