אלמודובר Pedro וקרוז הסרט לחזור על הנוסחה המנצחת של חיבוקים שבורים

Pedro אלמודובר הוא לא זר חגיגי הסרט בניו יורק. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. כמעט כל הסרטים של העבודה אקלקטי לשבחים הבמאי הספרדי עשה את הופעת הבכורה שלו ב הפסטיבל של ארצות הברית מאז עקבים גבוהים של 1991. וחברותית, אלמודובר ידועה שלו סיפורים מורכבים להשתמש בקוד של מלודרמה, והוא מחובר עם אלמנטים של תרבות הפופ, מוזיקת פופ, הומור ומקלי ראש, צבעים מרהיבים, גיבוריו נשית חזקה. שלה נואר 2004 מאלה La educación, גאל בכיכובם של García ברנאל כמו טרנסווסטיט פאם פאטאל, היה גולת הכותרת של הסרט של פסטיבל הסרטים של ניו יורק, אלמודובר זכה לכבוד בפסטיבל על ידי שלו את כל העבודה שלו. בשנים האחרונות, המוזה הראשון של אלמודובר, השחקנית כרמן מאורה – שהופיעו בשבעה של הסרטים שלו, כולל את ראשונה בשנת 1980, פפי, לוסי, Bom, בנות אחרות מתוך הערימה – הוחלף על-ידי קרוז המרהיב הסרט. קרוז להשיג הכרה בינלאומית דרך שיתופי פעולה שונים שלו עם אלמודובר, בשנת 1997 עם בשר ודם, מציג צלב להופיע בתפקיד משנה.

הוא פגש את המאסטר של קולנוע – שוב, בתפקיד משני – ב הכל על אמא שלי, כנזירה בהריון. לאחר בדיקות המים של הוליווד בסדרה של סרטים התהילה פחות (ראה: המנדולינה של קפטן קורלי, Vanilla Sky, סהרה, וכו '), גרם הקאמבק שלו כמו הגיבור Raymunda בתמורה (בתפקידו מוביל הראשון – סרטו של אלמודובר). נייר קרוס מאשרת את מעמדו בתור אחת השחקניות עם כישרון יותר בסרט, זכתה בפרסים רבים, כולל פרס גויה עבור השחקנית הטובה ביותר, פרס בקאן לשחקנית הטובה ביותר במועמדות ל Oscar לשחקנית הטובה ביותר – רק השחקנית השנייה ספרדית לעשות כן. שוב, הסרט האחרון של אלמודובר, הוא גם שימש המרכז של פסטיבל הקולנוע בניו יורק 2006. שלה – והעדכניות ביותר הרביעית – שיתוף פעולה שבור חיבוקים. הארי הוא סופר עיוור מי חולק את חייו עם עוזרו האישי ג'ודית ובנה למבוגרים Diego.

כאשר הארי היה הוא מגלה את המיליונר ארנסטו מתו, הוא מתחיל להביא זיכרונות כואבים של חייו הקודמים כמו האהבה הראשונה שלה – מרשים ושואף שחקנית מגדלנה (הסרט קרוז). סרט יפה בתוך סרט הניאו-השחור, בתורו חיבוקים שבורים הוא הסרט סגורה פסטיבל הסרטים של ניו יורק בשנת 2009. -המידע הטוב ביותר כדי לקבל הלוואה, בין אם זה עבור העסק שלך או הבית שלך הוא ב. אבל אם מה שאתה רוצה להקרין התשלומים שלך, אנא בקר היום עצמו.

Tags:

Comments are closed.