אימון עבור חברות

אנשים רבים שאלו אותי אם זה אימון עסקי היא רק עוד עיתוני האופנה של "ניהול". האם זה באמת לעזור לשפר את העסק או מטופש? מי זה עובד או לא? האמת היא שזה תלוי כמעט לגמרי אתה. אם אתה ברור מה אתה מנסה לקבל טיפול בחרו גם המאמן שלך, אז היתרונות יכול להיות דרמטי. עם זאת, אם אתם מוצאים את האדם הנכון והם לא להגדיר בבירור את המטרות שלך אז זה דרך אחרת לזרוק כסף. החוויה האישית שלי היא כי עדיף להיות מאמן "כתם" בנושא מסוים כדי להתחיל.

זה הרבה יותר קשה למצוא מומחה שאתה יכול לסמוך עליו בנושאים כלליים מכל סוג שהוא. גם רמת האמון הנדרש הוא גבוה הרבה יותר. לדוגמה, חוזה המאמן האישי הראשון שלי לגבי הנושא של שיווק באינטרנט. חיפשתי מומחה עם תוצאות מוכחות שכרה ממנו שיעזור לי בעולם הזה ידעתי מעט מאוד. ממנו למדתי טקטיקות טכני במיוחד ואסטרטגיות עובדים. אני יכול לשלוח שאילתות בכל עת לשמור על קשר צר למדי. בנוסף לספק משוב ולבדוק ההתקדמות שלי, לשלוח לי מידע שימושי שנועד תוכנית אישית של אירועים בשבילי. במקרה שלך, ייתכן שיהיה עליך מאמן לנושאים פיננסיים או תוכנית עסקית חדשה.

נסה לחפש one מיומן בתחום ייצור או שיווק. הפוך את השתקפות על שטח של העסק שלך שולט פחות לרכז את המאמצים שלך למצוא מישהו שיכול לתרום בתחום זה בפרט. אני ממליץ על יחס מסוג זה להיכנס לעולם של אימון. אם יש לך חוויה חיובית, ואז אתה מתחיל לחשוב על כך מנהל כללי יותר.

Tags:

Comments are closed.