איך לשים גבולות על הכלב שלך

אם לא לשים מגבלות על הכלב שלך, זה יהיה לשלם את ההשלכות של אי מנהיגות עם הפסד של חופש שיגרמו לו תסכול. באותו הזמן נכנס החדר שלכם ולגלות את הטוב ביותר שלך זוג נעלי שוכב על הקרקע, מה אתם?. האם לדעתך הכלב לעולם להבין מה כל דבר על-ידי אשר מתקן אותו, אם הוא לא נתפס אותו במעשה?, לעומת זאת, מה אתה חושב וייללת בחום לתת לכל תוצאה? אולי לאבד שליטה על הרגשות שלהם, יצוק יד של העיתון הקרוב, לעטוף אותו ומתחיל להכות אותו עם זה, אבל השאלה היא איך אתה יודע מתי אתה צריך לתקן את הכלב שלך? ואם אתה צריך לעשות תיקון מה עליך לעשות? אחרי לחשוב, רק עליך לתקן את הכלב שלך כאשר אתה לשבור את הכללים שהיו שנקבעו לך. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. תחילה, תיקונים צריך להיות עדין, אך לאחר מספר חזרות, אם הוא עדיין מתריסה לו או מעצימה להתנהגות שלה, תיקונים להגביר את עוצמת כדי להיות חוזר פעמים יותר ויותר. זה מאוד חשוב לזכור כי, ואתה רק, הם רק אחד שמחליט התנהגות מתאימה ולא מה, בהתאם למקום בו הם נמצאים. בבית שלך עשוי להיות מקובל באופן מושלם את הכלב שלך לטפס מעל המיטה, עדיין ללא צורך הוזמנה, בעוד השכן שלך אולי סוג אחר של כללים שונים לחלוטין עבור הכלב שלך. אחד הדברים אשר אנו מבקשים שלנו לקוחות חדשים היא לעשות רשימה של אותם דברים שהופכים את הכלבים שלהם קשות בבית.

הסקירה שלנו רשימה עם אותם, להסביר מה יהיה ניתן התנהגויות הראשון לשינוי ולמה. לאחר רק כמה חזרות, כל כלב משייכת את הפעולה העובדה כי הם הפרה של הכללים של הבית. לדידו, ההחלטה על מתי לתקן את הכלב שלך פשוט למדי. אם הכלב שלך יודע את הכלל, עדיין מפרק אותה יש לתקן אותו. זכור כי עליך תמיד להתחיל עם תיקונים קלים, אם כלב אינה משנה את אופן הפעולה שלו, יהא ניתן להגדיל את עוצמת התיקונים בהדרגה.

משוכה רגשית אחת הסיבות מדוע היא כל כך קשה לשמור על איזון רגשי נובע חיים עם כלב קשור תחושה. עם זאת, אם אתה כועס מאבד שליטה בכל פעם את הכלב שלך לעשות משהו לא נכון, שבסופו ומעולם לא כלב יציב. רבים הסיבה שייתכן, אם התגובה היא מוגזמת, התיקון מאבד את הקמתו. אובדן שלהם וצללו אל הכלב שלך לעזור להשיג דבר פרודוקטיבי. מסיבה זו, חשוב מאוד לשלוט ברגשותיהם בתהליך. שתי שאלות הראשי הוא מאוד חשוב לדעת כיצד ומתי נכון או גמול בעת אימון הכלב שלך. לדוגמה, אם לתקן את הכלב שלך על-ידי עושה טעות מונעים על-ידי פחד, הוא לא לקבל כל דבר אחר במקום להפחיד אותו. באופן דומה, אם זה מזכה אותך כאשר אתה הם עקשנים, רק זה יתן לך יותר סיבות כך היא חוזרת בהתנהגות כזו. בקביעת נכון את הכלב שלך, שאל את עצמך לפני שני דברים: הוא הכלב שלי עושה משהו לא רוצים לעשות? ומבין מה אני מקווה לעשות את הכלב שלי? אם ביצעת שיוכי המתאים עם הכלב שלך, אף על פי כן, הוא עושה בחירה רעה, יש לתקן אותו. למרות תמיד נצטרך לקחת בחשבון במידה: שגיאה קטן מידה קטנה, טעות גדולה, תיקון נוסף. שגיאות גדולות הם אלה הרסנית או מסוכן, כפי להשמיד את הנכס שלך, לברוח, להיות בסכנת הכחדה, או להיות אגרסיבי מאיימת לאחרים.

Tags:

Comments are closed.