איך להתחיל את העסק שלך

פעם היה נדמה לי שאני חסר קצת ידע סוד איך אפשר לפתוח עסק. אני עומדת במקום בשל העובדה כי אני לא יודע אפילו איך לעשות את הצעד הראשון. אכן, בורות של משפטי בעיות, חוסר ניסיון, חוסר הבנה של איך לבדוק את הניחושים שלהם – אלה דברים מוכרים רבים. לעתים קרובות אפשר לשמוע את השאלה: "איפה אוכל לקבל את ההון הראשוני?" זהו "השאלה רוסי מקולל" אמיתי היום! אבל זה לא בסדר? האם הגירעון המידע מונעת מאנשים? הספר הקשורות ראשונה מחלקת עסקים, אשר שקראתי היה "אבא עשיר, אבא עני". אהבתי את הספר, אבל חשבתי – מה חבל כי אין תיאור מפורט של המציאות הרוסית. אם זה היה, אני יכול באמת לפתוח את העסק שלך! ואז קראתי את הספר הזה נתן לידידו הקרוב. כמה שבועות לאחר שקרא אותו מצא שותף, ויחד הם פתח את הראשון כרגע חנות בגדים המצליח ביותר "סגנון רחוב" ב Yaroslavl.

ואני, ולאחר מכן למד שנה ראשונה באוניברסיטה! ועכשיו – לאן אני הולך. שנינו קראנו את אותו ספר. אבל כדי לקבל מידע של חבר שלי היה מספיק, אבל בשבילי – לא. אז אם הבעיה היא העדר מידע או עשה עסק של רעיונות? אני מניח ששמעת על "יאהו" במנוע החיפוש. תכונה מעניינת של חברת אינטרנט זה מוצלח מאוד כי הנכסים המוחשיים של $ 64,000,000 של שווי השוק שלה הוא 1.2 מיליארד דולר. כמעט 19 פעמים יותר! אז.

פרויקט זה התחיל עם העובדה כי שני משתמש לאינטרנט (אם לא פופולרי) החלה ליצור קטלוג של האתרים המועדפים שלהם – לשימוש אישי. For more information see אבי קושניר. הרעיון הזה לא נוצר על ידי חוקרים מבתי הספר העסקי. זה לא מנע ממנה להביא כסף עבור יוצרי נהדר שלהם. הבעיה היא שאף אחד לא על זה הקרקע לא יכולה לומר על הרעיון, בטח טוב או לא בלי לנסות אותה (ולעיתים קרובות – גם טעם). לא מאמינים לי? ביל גייטס עצמו אמר פעם מזמן שאף אחד לא לעולם לא תצטרך יותר מ 640 קילובייט של זיכרון RAM! וזה מביא אותנו כאן לשום מסקנה. למעשה, הבעיה היא לא חוסר מידע. למעשה, את התשובות לשאלות שלך שם. לא ידוע מה יהיה רעיון מנצח, ומה לא עובד עבור אדם אחד, הוא יכול לבוא אחר. זה לא בורות של עובדות מסוימות, אבל במצב של תודעה. כשקראתי את "אבא עשיר", לא היה לי מספיק ביטחון להתחיל לעשות משהו. החבר שלי היה את זה. זה ההבדל כולו. רוב האנשים מוצאים את זה קל יותר לטעון כי הם לא להתחיל את העסק שלהם בשל היעדר הון זרע. הבעיה היא עם הון החל, מן הסתם גם עדיין לא עשיתי שום דבר או לא להיות המפץ. רוב האנשים שיש להם עד כה רק לחשוב על פתיחת עסק, כדאי לשקול את הקשים ביותר – הוא להקים עסק. אבל תאמין לי, זה לא. החלק הכי קשה היא רק ההתחלה, לאחר פתיחת העסק. אז מה הטעם? מה עלי לעשות? הנה העצה שלי – לעשות משהו. לא משנה מה. רק בדרך זו תוכלו לקבל מידע אמיתי, לא ספקולציה חסרת תועלת. בדיוק מה שהופך את אספקת סחורה, אתה יודע, זה היה טוב או רע, מה בדיוק זה היה רע. וזה שקיבל את המידע הזה, אתה יכול אם יש צורך להתאים את מעשיהם. ואם אתם עדיין חושבים כי יש כמה תוכניות עסקיות אידיאלי שיהפכו כל אחד מיליונר, ורק צריך למצוא את הרעיונות הללו קסום, כי אתה יכול להמליץ ​​על אחד – ללכת תכנית פירמידה. אבל ברצינות, זה לא רעיון, ואדם המגלם אותו. הרעיון עשוי להיות טיפש לא מקורי, אבל להביא הרבה כסף. לכן אני פונה אליכם. אם אתם במבוי סתום עכשיו, במחשבה שעדיף לעשות ומה יהיו תוצאות. תחשוב יותר על מה שאתה יכול לעשות עכשיו! והאם זה מיד!

Tags:

Comments are closed.