איך להשיג את היעדים שלך עם המדיטציה קונדליני יוגה:

הכלים חזק יותר של קונדליני יוגה היא המדיטציה של, יש כמה תפקידים כמו לנקות את התת מודע שלנו, צור קשר עם הכי טוב שלנו אבל אני במיוחד את ההישג של כמה מהיעדים שלנו, ללמוד כאן. מה זה מדיטציה?: יוגי Bhajan (מי הביא את זה יוגה במערב) נהג לומר כי המדיטציה היא כמו משאית הזבל, כי כוח מטהרת שלה הוא גדול מאוד, מאז זה מנקה את כל. הזבל של מחשבותינו הכרה, זה כל המחשבות כי הם שם ואנחנו לא שווה כלום, אז מאז כן יש שהשגנו את זה זמן רב של תרגול מדיטציה עם מנטרות (כוח הקול) היא שהם יתחילו להשתיל בתוך התת מודע שלנו זורעים זרעים של מודעות, בהירות, מחשבות גבוהות, אחרת במדיטציה ניתן להבין כדלקמן: ככל עובד?: המוח שלנו משחרר אלפי מחשבות דרך התת-מודע אל המודע, אז הרגש המופעלת ו רגש מפעיל את התגובה, תהליך זה מתאר פטנג'לי (אחד מהם היוגים הראשונים) כמו עובד המוח. המוחות שלושה: יוגה קונדליני אותם בני אדם יש שלושה סוגים של מחשבות כי הם: המוח חיובי, שלילי המוח והנפש נייטרלי, אלה שלושה מוחות מהווים חלק מתהליך הבחירה של מחשבות זה משחרר את התת-מודע. שלילי המוח: המוח הזה יש תפקיד חשוב מאוד של האדם, הוא המנגנון של הישרדות, הגנה עצמית, מניעה. תפקידה הוא כאשר עובר חשיבה הוא המוח הזה מציג כל הקשיים אפשרי שמציב את המחשבה הזאת למציאות של אותו אדם, וזה נחוץ מאוד. כאשר מתעוררת מחשבה זו, לפני שהן מתרחשות בפעולה, אנחנו צריכים להיות מסוגלים להפלות ולראות אשר יהיה התוצאה של פעולת שיפעיל את המחשבה הזאת לפני שתפעיל אותו. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את טבע תעשיות.

המוח חיובי: המחשבה הופכת את ההיפך. מעלה ההזדמנויות, להציג את התוצאות, תראה לקראת העתיד, מוקרן, והוא גם זה זה נחוץ, כי אם לא היה לנו את היכולת לעשות השלכה הנפש, היינו באותו מקום, ולכן המוח חיובי נותן לנו את היכולת לפרוייקט, לדמיין, להמחיש, זורק אותנו אל המטרה. המוח נייטרלי: הוא המוח אינטואיטיבי, המיינד נבונה ומאוזנת, שאינו כרוך העד דו עם משוא פנים. כל רצף חשיבה תהיה הצלחה עד משיגה את מצב זה ניטרלי, מאוזן. המוח הזה מייצג גם שירות, ענווה וחמלה.

הנפש שלילי וחיובי חייב להיות באיזון. כאשר מחשבה, תת המודע הולך יש לקחת את זה, שלילי המוח הולך זה העריך כמו גם המוח חיובית, דבר זה יכול ליצור את האיזון כך אנחנו יכול להפלות את המחשבה הזאת, כי אחרי השכל ניטראלי יכול לפעול לאינטואיציה להנחות אותנו במודע עשה את הפעולה הנכונה גחמה של המחשבה הזאת. בנוסף ישנם אנשים רבים נפש שלילי של מי שולט או מי שמוחו חיובי חלש, ולהיפך, רגשות יש תפקיד חשוב. זה הוא הטעם קבועה לתרגול המדיטציה נפתח המוח ניטרלי אשר המוח הנבון כי בהצלחה מדריך אותנו כדי להשיג את מה שאנחנו רוצים, אפילו להראות לנו מה זה טוב הלוואי ומה לא על כך שלא מתאים את הצמיחה האישית שלנו. המנהג של קונדליני יוגה כולל מדיטציה, יש אלפים מהם כדי להשיג כל כך הרבה הדבר למשל מדיטציה כדי להשיג חזק, מדיטציה בלב שקט, מדיטציה עבור גישה ואת המתיקות ומדיטציה לנטרל לחלוטין את הלחץ, מדיטציה יש עצבים חזקים, מדיטציה עבור זהות אישיות בריאה, מדיטציות לאיזון הצ'אקרות, ולבסוף מספר גדול מאוד של מדיטציות. זה נוח שיש מאסטרו-asesor של מדריך יוגה זה כך זה אומר לך לעשות איזה ובמשך כמה זמן.

Tags:

Comments are closed.