אוריבה Vs. Chávez: הויכוח ההבדלים בתדירות גבוהה ועקבית

הקרב של הנשיאים לא דיבר על משהו אחר על הבלוק באותו הבוקר. החדשות של הלילה העבירה מידע אחר הצהריים. טוב, לא כולם יכולים לראות את זה אבל כן לא גברת זה נספר את הבעיה כאשר זה היה היום ושוחח השכונה מסביב תרמוס של קפה טרי אשר לפעמים שהופץ מיד ליד . כל הכבוד אשר אומר כך, אמר אחד המשתתפים tertulia יחיד, תוך העברת את מסרק השיער המפוזר של ילד בן שש. . החבר'ה האלה לבלות הלחימה.

הם נותנים לך את דייל ואת האנשים מאבדים. אני לא יודע מה יקרה עם כל כך הרבה peleadera, המצב רע נותן לנו קשה. אבל כל הכבוד אשר אומר כך, אמר הבעלים של הבית שבו הוגש הקפה בזמן זה זז מטאטא מצד אחד למשנהו כדי לאסוף עוזב את עץ שקדים בן ירד בלילה. שיחות דומות של נתן מסביב לשכונה, כל האנשים בכל רחבי הארץ. הסיפור יהיה כל התרחשו ב- 22 בפברואר כאשר הנשיא הקולומביאני Álvaro אוריבה אותו טען עמיתו קולומביאני עבור מכשולים אשר במשך זמן את כניסתם של מוצרים קולומביאני למדינה השכנה. המילה אולם חשש באזור, הגיח רגע אחד למשנהו שינה הנשיא Chávez הומור, האשים את קולומביה לשלוח את זה להרוג באמצעות כוח צבאי, מושעה נאומו, משהו כי אין לעיתים קרובות, ולא איימו לפרוש מן הפגישה. אוריבה הגיב כמו בכל חנות מתפלל כאשר הוא מקבל עבירה, ואמר Chávez הביטוי הרגיל בין הבנים כשהם הפרוע של איזה פרודנס מעודד: הוא זכר, והוא הוסיף זכר.

נושאים אלה נידונות בפורומים אלה. אתה אמיץ לדבר עם מרחק ופחדן לדבר מול ' ", כל זאת, הנשיא Chávez, הגיבה ניטרוגליצרין טעון כעס: לך לעזאזל, אוריבה. לעזאזל, את המילה הזו שבה תינוקות מתקופה אחרת נשלח בחדר העונש, יש אטימולוגיה לא ברור. אחד מציין כי זה כמו גם האתר של סירות עתיקות, על ראש תורן, איפה המלחים אותרו כדי descry את המרחק מחסומים, ספינות אויב או כל חוף הסמוכה נקראת. שעבדו שם היה חשוף שמש חזקה, החום והגשם, באופן בלתי נמנע בסופו של סחרחורת. זה לא היה מרובע מגרה, דרך אגב. שם הם נשלחו לאלה אשר ביצע טעויות או הן רעות נשיאה, תמיד עם הביטוי ללכת לעזאזל. מהמחזה מהנשיאים למופת, יש להודות, אך לפחות שימש כדי להסיר את המונוטוניות לפסגה קנקון ולאפשר זה לשרת לפחות כדי שיהיה העיתונים משהו לדבר עליו, כי על פי המומחים, כל הפסגות הן למשעמים ומיותרים. אנחנו צריכים לחגוג. זה כן, הפגישה היתה בתוך נייטראלי. היה בונצואלה, Chávez ביקש אחד מסגניו guayabera אוריבה ללא רבב, לאחר שנודע כי זה נעשה בשנת קולומביה. הייתי אומר, עם מחרחרת מלחמה ואת הטון דיקטטורי להפקיע אותו והוא לשמש לשימושם של אנשים אם, מצד שני, האירוע קרה לקולומביה, אולי Chávez נתן ואשקע או להתאים, מתעורר בבית החולים, אתה יודע, היה מחויב סכום כסף גבוה, אבל כנראה שמישהו יהיה הרגיע אותו אומר את זה לא לדאוגזה חישוב החיסכון פיצויים ופנסיה אולי יכולים לאסוף כדי לשלם את החוב מבלי למכור את Miraflores דה Palacio. זה סופר קולומביאני, מקושר כמורה מכמה אוניברסיטאות קולומביאני וכעיתונאי היוקרתי. הוא מחברם של ארבעה ספרים ממחברי ושלושה נוספים אשר עוסק בנושא מנהיגות, אתיקה, והתפתחות האדם. לעתים קרובות invitadocomo מרצה בכיר בכנסים, פורומים ואירועים אקדמיים אחרים. קשר עם זה דרך corrreo או להתקשר תא 300 8055526. בקר בדף שלך.

Tags:

Comments are closed.