Renove לתכנן הרהיטים של קנטבריה (cantabria) מתחיל עם הנחות של 25% לפדיון נקודות

Renove לתכנן הרהיטים של קנטבריה (cantabria) מתחיל עם הנחות של 25 אחוז בנקודות לפדיון במוסד כלשהו קשורה הסחר ברשת קנטבריה לאנשים לקנות רהיטים, מוצרי תאורה או מזרנים בסכום גבוה יותר מאשר 300 אירו. עד היום הצטרפו כ 150 מפעלים ב קנטבריה רהיטים חידוש התוכנית, אשר יהיה בתוקף עד 14 ביוני. הלקוח יקבל את ההנחה בצורה של נקודות הסחר שלה, כרטיס מועדון לקוחות קנטבריה (cantabria). הכרטיס הזה הוא חינם, אם הקונה אינו זה בזמנו של השלמת רכישת הרהיטים ניתן להירשם באופן מיידי, מתן הסוחר שלך שם, מספר זהות וכתובת. באופן אוטומטי, הנקודות שקול ל- 25% מהסכום של הרכישה תחויב.

גם קונים רהיטים עם התכנית עשויים להשתנות שלהם נקודות קניות כל הקמת רשת המסחר קנטבריה, דהיינו ב perfumeries, חנויות צעצועים, חנויות בגדים, חנויות נעליים, משרדי נסיעות, תחנות תדלוק, וכו '. בנוסף, נכון ל- 15 ביוני, הם יוכלו גם להשתמש נקודות אלה לקנות מוצרים נוספים של המגזר רהיטים. התוכנית Renove של רהיטים היא תוכנית במקום הושק על ידי משרד הכלכלה והאוצר, יחד עם לשכת המסחר של קנטבריה רגוזה, CEOE-CEPYME. אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת. עם השקעה ציבורית של 5 מיליון אירו, התכנית בכללותה תוארה על ידי שר הכלכלה והאוצר, Ángel חריפה, כתוכנית השאפתניים ביותר בהיסטוריה של מדיניות הסחר של קנטבריה (cantabria). זהו, יתר על כן, אמצעי נגד מחזורית, משולב במסגרת הסדר החברתי והפוליטי על-ידי התעסוקה, שנחתם בין ההנהלה, UGT, CCOO CEOE-CEPYME. מוטבים: 1.

ייתכן המוטב הסובסידיה נוסדה בשנת את השיחה הזאת. מישהו למעלה מ 18 שנה עם קיבולת המלאה לפעול וזה תמיד תואם הדרישות והתנאים במסגרת התקנון הנוכחי של השוק. 2. הסיוע ניתן בתקשור באמצעות מוסדות שותף כי הם הם הצטרפו לתכנית של נאמנות סחר קנטבריה (cantabria). 3. לא עשוי להיות זכאי עבור קריאה זו, שנמצאים כל אחד המצבים במסגרת סעיף 12(2) של מעשה של קנטבריה (cantabria) 10/2006, 17 ביולי, מענקים קנטבריה (cantabria). אל דאגה אפריקה ישראל הוא האיש הנכון . קטגוריות ריהוט 1. קלט, עזר ריהוט רהיטים: שידה מראה השידה מסוף ספאטרו גריל טבלאות טבלת עזר שולחן טלוויזיה telefonera פינה הדום Biombo על המדרכה דלפק Bargueno מזכירה דלפק לשכות ההלבשה ארון 2. ריהוט למטבח: ריהוט שולחן השיש גריל המטבח רהיטים המזווה ארון ברזל כיסאות הבנק השידה בחדר רהיטים אביזרי עזר ציורים של ארונות מטבח וארונות הדלת במטבח ארונות Basares 3. רהיטים לסלון: מדף פינתי שידות קומפוזיציה ריהוט חדר האוכל ריהוט מודולרי ניתן לסידור בערימה, משולב טלוויזיה מדף כוננית שולחן חדר האוכל כסאות שולחן קפה שולחן גריל ברים המדפים יין ארונות פינתיים ארון בר 4. ספות: הדום הספה כסא ספות Orejeros ספה להירגע ספה פינתית הכורסה שקית שעועית ספה להירגע 5. ריהוט אמבטיה: כיור השיש כיור רחצה כיור ארון תלוי רגל מסכי 6 אביזרי אמבטיה, ארון אמבטיה במראה. ארונות, ארונות: ארון בגדים ארון עם דלתות והפצה הפנים מסגרת ארונות הבגדים שידת מגירות 7 דלתות. ריהוט חדר שינה: מיטות המלתחה לקנן מיטה קומפקטית המיטה מדרך לכיוון המיטה מגירה החזה מדף טבלה המחשב דלפק פראי השידה מראה השידה טבלה מודול עזר גלאן הרכב המטען לסידור מודולרי ספאטרו כורסה הבונקר 8 כסא. מזרונים, מזרן: מזרן קפיצים מרופדים הספה בסיס הספה מתקפל לכרית רגליים בסיסים 9 מיטות מתכווננות. מנורות: מנורת שולחן של מנורת קיר מנורה תליון שקועי 10. ריהוט: שולחן עבור כיסאות חוץ ספסלים חיצונית חיצונית פרגולות פרגולות קירו החיצוני התווך ספות מחוץ המושבים בחוץ 11 מחוץ עלים. מוסך ריהוט: ארון מדפים דלתות לסידור מודולרי הקבינט עבודה, שעליו מונחים כלים מדף בקבוק במהלך המצגת הציבורית שלו, נשיאי בתי Torrelavega קנטבריה (cantabria), מדסטו פיניירו, Antonio Fernández רינקון, כמו גם הנשיא של CEOE-CEPYME, הם הדגישו את המינוף של המדד הזה, מאז זה לא רק הטבות המגזר רהיטים, אבל כל סחר של קנטבריה (cantabria).

Tags:

Comments are closed.