6 טיפים להכנת בלוג מוצלח

לעשות בלוג דביק. רק הכותרת, כנראה עשה אתה מהסס קצת על מאמר זה. ? למה אתה רוצה לעשות בלוג דביק? בוא נראה כיצד ליצור בלוג מוצלח און ליין. למרבה המזל, זה לא מסובך כמו שזה נראה… כיצד להפוך את בלוג מוצלח ויש לו בסיס חזק מספר הקוראים?, חוזר לראות את העדכונים האחרונים על בסיס קבוע? אלה קוראים נאמנים אוהב מה לכתוב, ותמיד יהיה. במובנים רבים, קבוצה קטנה של מבקרים נאמנים עדיפה הרבה ביקורים מי הגיע פעם ולחזור לעולם.

כדי לקבל את הקוראים הנאמנים, בלוג צריך להיות דביק. במילים אחרות, אלה שבאמת באים בשביל לקרוא את מה שכתבת, אתה תאהב את מספיק כדי לעשות את זה שוב הבלוג על בסיס קבוע. ישנן דרכים להשגת הדביקות הזו. להלן כמה טיפים שאולי יעניינו אותך. להתמקד על נושא.

נסו לשמור על רשימה של קטגוריות בתוך זמן קצר. אנשים שבאים כדי לקרוא את הבלוג שלך בדרך כלל באים כי הם מוצאים נושא מעניין. לסטות נושא ספציפי כדי להתחיל אחרת וכן הלאה רק יוצר הרבה קוראים משעמם בסופו של דבר יעבור משם. שמור להסביר נושא מעניין כדי לכתוב יותר על הנושא המסוים הזה, ישמור על הקוראים שבאו ללמוד עוד. אינטראקטיביות. האינטרנט משמש כיום לאינטראקציה. בלוג הוא לא שונה. הקוראים שלך יכול לספק רעיונות, רעיונות יכולים לשפר את הבלוג שלך, אבל אתה לעולם לא תדע אם לא פועלים איתם. בלוג הוא לא רק מקום שבו אתה יכול לפרסם ולקרוא. הקוראים שלך יכול להגיב בדרך, אם הם יעשו קצת חקירה, אתה בטח מגיב באופן ידידותי לסביבה בלתי אפשרי. להגיב על התגובות. הקוראים כאשר הם עוזבים את הערותיהם שאין להתעלם. זה מגיב מספר גדול יותר של אותם. כאשר הם מסתכלים על הדעת שאין תגובה, הקוראים יתחיל לחשוב כי הם התעלמה ומוערך קצת. זה לא מבשר על העתיד של הבלוג שלך. אין צורך להגיב על כל הערה בנפרד לפעמים אתה יכול להגיב הרבה הערות בהערה מקיף יחיד. זה לחסוך לך זמן ואתה ישמור את הדברים ממוקד. שאלה לקוראים שלך. לכל אחד יש דעות, כמעט כולם אוהבים לתת חוות דעת אלה מי אתה רוצה להקשיב. Solicits חוות דעת של הקוראים הם ישירות יכול להפוך תרומות ערך לבלוג. שאלה מה שטוב הוא המחייב תגובה, אשר יכול ואז להגיב. הדיון. הבלוג הוא על המחשבות שלך על נושא מסוים. לפעמים, ביקורים לעבור דרך כל מקור זה חולק על העמדה שלך, תגובה על הפער, מנצל זאת הקוראים שלך יכול לראות מה אתה חושב. אפילו מי שלא אין תגובה ייהנו החלק פולמוס שזה יש מוזרק לתוך הנאום, אתה יכול להיות במחלוקת עם הערה על-ידי הקורא. רק תזכור לעשות זאת, עם כל הכבוד, הקוראים יכבדו אותך על זה.

Tags:

Comments are closed.