תכנות עצמי או Zaprogrammiruj את עצמי

יוקרה-V55», למעשה, יש מגוון רחב של פונקציות. בנוסף להצגת מידע אבחון הניתוב, לפנה ס הוא מסוגל לצבור נתונים סטטיסטיים על הפעולה של הרכב. אחד מעמודי יתרונותיו של המכשיר נשאר מספיק הגדרות אישיות בעזרתן ניתן לתכנת בקלות את עבודתו על פי בקשה. משמעות הדבר היא כי ניתן להתאים לכל משתמש העבודה של המכשיר בהתאם להעדפותיך. כמו שאומרים, "מהו הבסיס שלו צג המחשב.

הכל מתחיל מקשי פונקציה "חם" (F1, F2). הם קיימים כדי להציג מידע לבחור מתוך מספר עצום של פרמטרים שונים. בסופו של דבר, על ידי לחיצה על לחצן אחד בלבד מופיעים שברוב המסכים הם לעניין אותך. עוד מידע על אינטל ניתן למצוא באינטרנט. אי-כלילה של תהליך ארוך של חיפוש והופך וכואב עבור הפרמטרים הדרושים. על מפתח אחד לשים במסך שונים 2, כלומר התוצאה היא 4.

זה פשוט. לפנה ס הוא "on-line ניטור פרמטרים, וזה ניתן לתיכנות. תכונה זו מאפשרת לך לשלוט עד 10 הרשימה די גדול של פרמטרים, כמובן, המשתמש לבחירה. יש אפשרות להזין את מגבלות שצוינו (סף עליון ותחתון) עבור אלה או פרמטרים אחרים נמדד. אם דחייה ערכי פרמטרים חוקיים של מגבלות אלה מתרחשת התראה אוטומטית, שבו אתה יכול לבחור בעצמך (עריכת טקסט ההודעה, ההכללה של צליל אזהרה, נוכחות או היעדרות שלהם). בנוסף, לפנה ס משקף את הדינמיקה של שינוי הגדרות אלה באופן גרפי ב- "בזמן אמת". תאמין לי, זה נוח. לפנה ס יש מארגן מובנה, ממצא משתמש תכנן של אשר תלוי בזמן או מרחק. בעולם של היום, זה תכונה הכרחי של היכולת לחיות של כל איש עסקים, במיוחד אם הוא נוהג באופן קבוע. תפריט "תנועה" מציגה את ההגדרות הנוכחיות (צריכת דלק, מהירות, בחוץ הטמפרטורה, וכו '), הפרמטרים עבור זמן מסוים או מרווח, הפיקוח על הטיול בפועל דלק רמת, ניתוח תנועה ועוד. הדבר שימושי לנתב תכונת התכנון. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. בתחילת טיול ערכי אורך השביל וכן רצוי זמן ההגעה. בעוד לפנה ס לחשב את המהירות, כמות דלק צריך לנסוע, לנסוע האחוז של המסלול וזמן. כל אלה אפשרויות עבור הנסיעה יעודכנו גם באופן דינמי. לזכרו של לפנה ס ניתן לאחסן עד עברת 10 מסלולים וניתוח שלהם. המחשב מאפשר לך במהירות וללא יותר מדי קושי להבין תקלה במנוע (אבחון של מערכות ניהול מנוע אלקטרוני). הגיע הזמן כדי לחסוך זמן הנסיעה המוסכים. קלאסי תצוגת קודי האבחון הם יחידת בקרה אלקטרונית» השלים הפלט פענוח בצורת טקסט. עכשיו זה לא הכרחי כדי תסתכל במדריך להבין "מה הפירוש של זה או אחר. תיאור השגיאה עצמו מוצג על מסך המחשב.

Tags:

Comments are closed.