שני סיפורי אהבה

חורחה ומריה היו חברים מבית הספר הראשי. ביחד נעשה גם הצד המכללה. הם היו מסוגלים לסמוך על הדברים הכי אינטימיים ללא תחושת בושה מן האחר. שניהם הכירו אחד את השני כאילו אותו מריה הכיר צעירה מאוד, שאני לא רוצה להגזים ולומר מילדות, חורחה שהוא אהב בכל ליבו. אבל גם ידעתי חורחה חיבבתי אותה רק בתור חבר שלו.

לכן לא ייתן לך הצצה ברגשות שלה. זה היה הדבר היחיד להחביא אותו. משוכנע שזה אף פעם לא יהיה השותף שלך בחיים, רצה לשמור על החברות שלהם מעל לכל הדברים. לאחר שיצרנו דירה שמץ, חורחה יתחיל להגיב שונה אליה וזה היה משהו שהיא הציעה להימנע בכל מחיר. אז רק לשמוע אותו כל הכיבושים יותר לכיוון.

את ההצלחות והכשלונות שלו. י שאל הרבה פעמים שזה קורה זה היא יצאה לא עם אף אחד. . אז קשה לכבוש את לבך-שאלת בטון לועג מבלי לחשוד גם זה שלה הלב היה בהחלט התחום שלו. . זה כי לא מצאתי עד כה מי הצליח לכבוש אותו – תמיד ענה מריה עד הצעיר עדיין לא מבינה. למה אני צריכה לעשות לי- -. רק בגלל נוח יותר להיות כמה זה לבד בך אמר חורחה מחייך-אני אני מרגיש כל כך רק כאשר אין זה שלא יכול להימנע ברגע לאבד, יציאה לחפש תחליף ולנסות של חיפוש זה יכול זה – זה יותר מהר. . תודה על החלק falleth לי על הבדידות שלך – אמר בין מרי מלגלג ועצוב. מחשבה החברה שלי אינו מותר לך להרגיש את זה, בדיוק כמו שלך לא יאפשרו לי שלי. . אל תהיה כל כך רגיש מריה -. לא התכוונתי להיות לבד כאדם. . בגלל החברה שלך אינו מאפשר לי להיות בכל עת. . התכוונתי להיות לבד בזמנו של להרגיש ללטף וסקס הצרכים. אני לא אוהב הרבה יחסי מין מזדמנים. . אני אותם אנשים המאוהבים מאוד, אבל הם צריכים מי באמת רוצה להיות על-ידי הצד שלך-. ? מה זה-אמרה מריה . לא תמיד אפריקה ישראל. אז מה – הייתה רק בדיחה-. חורחה המשיכו לקיים הרבה זוגות כל אחד מהם עמיד מאוד. אבל הוא תמיד נהנה כל אחד מהם בזמן שהם היו ביחד. י לא חדלה לשמוח תחושת האהבים שלו, כמוגדר זה היה הזדמנות. מריה ניסה לפעמים כשיש שותף יציב בידיעה ההכרה כי לעולם לא הייתי רוצה חורחה, זה לא היה הגיוני כדי למלא את חייו של בדידות, אך מעולם לא הצליח. חורחה פגש את אשתו, מריה, הוא מיד חשתי כי הפעם תהיה האישה להתחתן וזה היה כמובן לא שגוי. מראשיתה, שהוא רוצה להיות חבר שלה. הוא לא רצה כי היחסים שלך איתו להשתנות על ידי הקנאה שלה. הגיע הזמן נגמר לאהוב אותה ככזו. כאשר הם תכננו את החתונה, היא שאלה אותו להיות העד שלהם של אזרחית מריה התקבלה ללא היסוס. לאחר מכן, כאשר הפך הילד הראשון שאלת כי בחוץ את כלתו, מה גם הפעם אמר שאם. היה לי מרגיש להיות כלתו של בנו של האיש שאהב גרם לה להרגיש אמא קטנה. היא איבדה לא בתקווה למצוא מישהו לאהוב, לא עם עוצמת שאהב את ג'ורג. אבל עם מספיק חיבה כדי ליצור זוג, אבל ככל שעבר הזמן, זה לא קורה, הוא היה המוביל יותר בן חסותו, מרגיש שהאהבה עבור הילד הזה היה כנראה הקרוב האהבה האימהי שהיא יכלה להרגיש בחיים שלך. במהלך כל תקופת שנמשכו הנישואין של חורחה, זה היה כמעט עשרים וחמש שנים, היא הייתה כמה זוגות אך עם אף לעודד אחרונה. בשתי הזדמנויות נתבקשה נישואין אבל היא האמינה שזה החלטה חשובה מדי, בידיעה מראש שזה היה טעות לקבל את ההצעה. מתי חורחה החליט להפריד היא של אשתו של ההסכמה המשותפת, היא חזרה להיות מקלט שלהם צרות, מינויים חדשים. הוא תמיד היה לצדו כדי לשמוע את זה, תמיד מצאתי מילה של תמיכה כאשר הוא חש עצוב.

Tags:

Comments are closed.