קבל תוצאות עבור לקוחותיהם. תקבל תוצאות בשבילך

קבל תוצאות עבור לקוחותיהם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת היהלומים לאו שכטר. תקבל תוצאות בשבילך. פעמים רבות יזמים ישפיע על התוצאות הטובות ביותר איך בעסקים שלנו. לפעמים אפילו להקדיש יותר זמן בפעילויות להסיט את תשומת הלב החשובים ביותר בתכנון אסטרטגיות מורכבות ושיווק נאותה: הלקוח. כאשר אנחנו מודאגים לגבי איך להגיע הטוב ביותר תוצאות עם העסק שלנו, אולי הדבר הטוב ביותר הוא לחשוב על איך להשיג תוצאות עבור לקוחותינו. להקדיש שלנו כל זמן ומאמץ כדי להשיג תוצאות בטון וניתנת למדידה עבורם. לפחות במקרה של אנשי מקצוע בלתי תלויים המספקים שירותים, אני חושב שזו האסטרטגיה הטובה ביותר כדי להשיג את המטרה שמחזיק אותם באוויר בזמנים. רוברט מידלטון, פעולה תוכנית שיווק, מציין כי הרוב המכריע של אנשי מקצוע בלתי תלויים לקבל לקוחות בעיקר על-ידי הפניה או דרך הפה של המילה.

אפשרות זו מציינת כי אם הלקוחות לקבל שירות יוצא מן הכלל הם תמליץ. על זה. זה בעצם מה שהיא מייצרת מפה לאוזן. לקוחות מרוצים מדבר עליך ועל השירותים שלך, אשר מומלץ עמיתים, מכרים וחברים. לאחרונה רוברט, ראיינה יועץ, הנושא המדובר היה: "הייתי שכן מייצרים תוצאות יוצאות מן הכלל בשביל זה הם מדברים כולם על המשרד שלי?" בין היתר, הדגיש: להתמקד תוצאות עבור הלקוח שלך, ודא כי הלקוח הוא נלהב עשיית, להגדיר תוכנית ולעבוד על התוכנית, המסמך ולמדוד התקדמות וזה, כמובן, לחגוג הצלחות.

אני חושב שזו הזדמנות טובה כדי לזכור אנקדוטה קצרה שפורסם בבלוג לפני כמה זמן, ואת זה מדגים דוגמה טובה מאוד של שירות יוצא דופן: הלכתי לאכול בלילה ההוא עם עמית חבר. ישבנו וביקש המלצרית ידידי: אני מעדיף מפית שחור? להיות מעט מגוחך, שהייתי מופתע ואני קצת מבולבל כאשר חבר שלי כן מה, מי מעדיף מפית שחור. הזהיר את המלצרית שלי ביטוי של בלבול, הנהנה עם הראש שלה ואמרה: היא משתמשת שמלה כהה. מפית לבנה יכולה לעזוב אותו קצת מוך בשמלה שלך. קבל תוצאות עבור לקוחותיהם. תקבל תוצאות בשבילך.

Tags:

Comments are closed.