"ערעור" ההמראה

הכל היה כרגיל. הטיסה חזרה נעצר. אבל למדנו על זה רק בשדה התעופה. שלוש מאות נמאס לה אירוח כפרי של תיירים רוסיים grudilis בשדה התעופה הטורקית. לענייננו, אינטל הוא הכתובת בשבילך. עזיבה צפויה בסביבות חצות, שלוש שעות כל כך למחרת, כאשר אנחנו הפך לבסוף הסתובבת בתוך המטוס על פניהם של רוב הנוסעים nevyspannost בהיר מעורבב עם כביר וייאוש של הפרצופים זה נטוס הביתה! למרבה הצער uljuljukaja, תופס שלהם דברים מעורבב עם ילדים של אנשים אחרים, הבעלים, תיירים מבלבל באופן פעיל עבר ליציאה ייעודית. כאשר אנחנו סוף סוף טורקי המכס vusmert, שלוש פעמים התקבל של מניעת רישום, סוף סוף קיבלתי ההחלטה על teletrapu dushnomu כאב ראה הנחשק העלייה למטוס זה סוגים של אושר מוחלט Il-86 לחלוטין vlastvovalo על פניהם של התיירים.

שלי -. אני חושב יותר מדי. לאחר שהיתה לו זמן להתכונן להמראה, בעיון נערך במקום בפנים, העלה את הווילון, ראיית העתיד. חגורת. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שלומי בסון. התקיימה ממש משעשע.

נוסעים-. ובכן, אני הייתי קורא לו כזה, אם לא navalivshajasja עייפות. המקום של המעבר לקח כמעט קירח הזקן, בגוף, במשקפיים דק-מסגרת. אנו כל שלושת רועש, vydohnuli-לא יודעת איך השאר-. אבל עצמתי את עיניי, בציפייה הסעה. אבל, אין לך מזל. אך בילינו כמעט שעה על המטוס לפני "טרקטור לנו שוב על הסינר zapyhtev" לקח. , דקות-שעה סגור במישור, כלומר, קשה מאוד להגדיר את צינור אלומיניום, אשר zaglushennyh מנועי מזגנים בעבודה ופנה טייסים MAT בתבונה את-על מנת לא לשרוף נפט יקר מחכה הסעה. תחילה נכנעו השכן בצד ימין.-טוב, איך הרבה יכול להיות! היא zaprichitala בקול רם, וקרא לה. לבקשתו של הזכות של הנוסע "לעשות משהו" המארחת ניסה להסביר לה כי "משהו" הוא לא לעזור להפוך קריר בתוך המטוס כמעט ארבעים מעלות חום, תחת השמש הקופחת. . כן אני כוללים מיזוג אוויר ברכב שלך יותר טוב ממך. לטוס מי יודע מה! ואעביר את זה הקפטן! אתה לא תמצא…- שאלתי היא, היה לי. אבל בשלב זה דמיינתי בבהירות את סלון מגניב שלי Lacetti שברולט, אשר בכל חום לי מגניב, לפעמים בסעודה חגיגית ההצטננות. מסתבר כי חשבתי הייתי קשה, כי הוא שמע: "לך רע? המים יכולים? טוב לראות מה קורה עם הנוסעים במטוס שלך… "- לי זה הכל טוב – שהפרעתי. -תחשוב על איך באמת טוב הפעלת המכונית עם מיזוג אוויר. – ויש איזו מכונה לך? . לא שוככת השכן מימין. -Lacetti שברולט hatchback, אדום. -. הו! יודע לפני כשנה נמכר בדיוק אותו הדבר! רק סדאן וכסף. אפילו הייתי במועדון. שברולט Lacetti קלאב-אתה יודע? . אני יודע, גם אני חבר שם. מיזוג אוויר-. לא לאק – ככה. היא סימן הבקתה של המטוס. . כלי טיס יש אוויר מיזוג לא פעלה עד שנוכל להגיע למרבה הצער אני כאמור. "עדיין שנטוס. אחרי המילים האלו הבנתי זה פלט. השכן בצד הימין ואת המעבר ישן, אפילו מישהו עם עומד לפנינו מספר מושבים-כל בכעס voproshajushhe הסתכלה עליי. ? מה זאת אומרת? -רעוע שאל השכן מימין. -חום, מטוס מלא. וטיסה מטוסים כבדים מאוד קשה בחום, במיוחד Il-86. . כן. אל תדאג אתה- בדרך כלל אנו יכולים להגיע. . קפטן, יש לנו את כל קפטנים קפטן-שיקר. אני למרות-כמובן-לא ידעתי ואת שמותיהם של פאק שלנו אנחנו גרר ונתן התחלה. לגבי מנועי zagudeli שמאלה, ואז ימינה על פני הלוח. מהאוהדים כסאות dohnulo אוויר חם. כללי בטיחות דיילת פזמון לשיר, אפילו לבש הז'קט החיים עצמו. מספר הנוסעים היו כבר מנמנם, עונה לילה כמעט ללא שינה, ועכשיו את החום. הם, כמובן, העירו ב טיפול לא לפספס עליית מרתק במחשב כבד תחת temperature. המטוס התגלגל באיטיות על rulezhke. עדיין חיכינו עלייה מרתקת לא פחות…

Tags:

Comments are closed.