עותקים של גיבוי ושחזור (II)

ממשיכים עם החלק הראשון של המאמר 'עותקים של גיבוי ושחזור' זה יחסרו מסמך בכתב את ההליך של שיקום אשר, כמו הגיבוי, צריך להיות נגיש ואת הידע של כל אלה אשר עשויים להשפיע על שמירת עותק מחוץ לאתר שבו המערכות במידת הצורך. הליך מסוג זה עשוי להכיל מידע על: אחראי על שיקום: הממונה שחזור גיבויים ובודקים אותם על פי התכנון הוקמה. משימה זו יכולה למיקור חוץ לצד שלישי (למשל, שרותי החברה). אתה רשאי למנות נציג מי יהיה אחראי על שחזורים בהיעדרו של האחראי (חג, נפגעים, וכו '). הן למנהל והן לנציג צריך להיות ללא ספק שזוהה שהתדרדר במקרה של סנגור דחוף מחוץ לשעות פתיחת המשרד (כגון טלפון נייד). הכשרה: הכשרה לתכנן שני האחראי על הנציג כך הם מכיר הנהלים. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. אישור: לפני השחזור, זה חובה לקבל אישור כתיבה על ידי הממונה הקבצים עוזב אישור בעיתון אבטחה. קדם-Tareas: פעילויות יבוצע לפני השחזור.

EJ. סגור יישומים, לשנות את התיקיות, וכו '. שחזור: המפרט את כל הפעולות הדרושות לסאנצ'י. בהתאם למידע שחזור ואת סוג הגיבוי (מלא, מצטבר, דיפרנציאלית) ייבחרו \/ n \/ ימין סוגר\/s \/ s עם עותק חוקי האחרון. אם גיבויים מוצפנים שם יהיה צורך עבור פענוח לדוגמה תוכנה ומפתחות. זה צריך להיות נדרש להזין באופן ידני את מידע ייעשה מתיעוד המבוסס על נייר. POS-Tareas: פעילויות לאחר השחזור. שינוי שם של תיקיות, להפעיל יישומים, להפעיל שירותים, וכו '.

מבחן: לוודא השחזור בוצע בהצלחה. בדוק לתפקוד תקין של המערכת, יישומים הנתונים המאוחסנים. חשוב לזכור אם המידע המשוחזר יש מושפע על ידי מימוש זכויותיהם של ביטול תיקון לערוך הסקירה. התכנסות והרשמה: יירשמו במרשם של תקריות של הבעיה קרה, כל הפעילויות שבוצעו כדי לתקן אותן. ניטור וסימולציות של אסון: בדיקה מלאה של שיקום להדמיית תרחיש אסון היא הדרך היחידה להבטיח כי גיבויים באמת לספק כיסוי הצפוי עבור הנתונים, כמו גם לאפשר לשפר את ההליך. בעיות ברשת, מרובעים, חומרה או תוכנת גיבוי, מנפיק היתרים, גניבה, אובדן, יש שכיחות של אבטחה יכול לגרום לכשל ההליך גיבוי. לכן, זה הכרחי כדי לשחזר את בדיקות רגילות. RLOPD דורש כי לפחות כל שישה חודשים הקובץ אחראי לבדוק את ההגדרה הנכונה, ניתוח ויישום שני סוגי ההליכים, קרי גיבויים ושחזור נתונים. José Juan Cerpa.

Tags:

Comments are closed.