סקירת מדיה, אזור סיבירי של 2.8 מרס 2009

כסף המדינה חייבת בכלכלה הריאלית. Edge של מפעלים יער לקבל תמיכה ממשלתית בסכום של 436,500,000 רובלים. בתורו, כורי הפחם באזור קמרובו מתבקשים להפחית את הרכבת התעריפים ליצואנים. והחדשות השליליות ביותר היה המסר כי הטריטוריה קרסנויארסק היה ברשימה של האזורים מול בעיה של מימון. נגד המשבר אמצעים לתמוך קצה של תעשיית יער זכה במלוא עוצמתה.

מועצת ההשקעות האזורית הנסקרת היישומים הראשונים ייעור לארגונים לספק להם תמיכה ממשלתית, כותב, "מגזין קרסנויארסק העסק". זה מבהיר את "מרכז מסחרי", סכום של המדינה האזורית חברות יערנות הוא 436,500,000 רובלים. רשימת חברות אלה "Novoeniseysky LKhK", "Lesosobirsk LDK מספר 1" MLC "יניסיי", "Krasnoyarsklesomaterialy" ו "KODOK". שר משאבי טבע יערנות קומפלקס קצה אנדריי Gnezdilov ציין כי תמיכה של חברות אלה רק חמישה מהם לחסוך 9,800 עובדים. לדבריו, בילה את הכסף כדי להחזיר לתקציב האזורית באמצעות מיסים עד סוף שנת 2011 – תחילת 2012. ב קרסנויארסק לגלות גז חדשים בתחום הטבע. כמו חור "ORTV" טרי נמצא כקילומטר וחצי מן המומחים Boguchany של חברת "גזפרום הכרייה קרסנויארסק".

כבר קיבלו את זרימת הראשון של גז. כתוצאה מכך כאן דלק חייב לספק מתקני עבודה נבנית בתוך "האזור התחתון אנגרה". השנה, 25 אזורים הרוסית להתמודד עם הבעיה של מימון ההוצאות השוטפות בשל ירידה חדה במס קבלות, מציין KNews.ru. אל דאגה נפתלי בנט הוא האיש הנכון . עדיפות לפרויקטים ההשקעה להיות כפוף הפחתה. בין האזורים הבעייתיים ביותר בדו"ח של משרד לפיתוח אזורי הצביעו קרסנויארסק, מוסקבה, ניז'ני נובגורוד, וורונז', וולוגדה, ריאזאן, טבר, טולה, קוסטרומה, אוראל, ואזורים נובוסיבירסק. כוח כורי פחם באזור קמרובו של רוסיה מתכוון לשאול את האמצעים ראש הממשלה תמיכה נוספת היצואנים. על פי העיתון "העסקים של קרסנויארסק," ולדימיר פוטין לבקר Kuzbass בתחילת מארס. כורי פחם רוצה להציע תוכנית לפיה חברות שלא לצמצם את היקף משלוחי הפחם לייצוא, חייב להיות הפחתת תעריפי הרכבת. רשויות מקומיות מציעות תמיכה, כמו גם על ידי ירידה בצריכה בשוק המקומי, היצוא היא מקור הפרנסה העיקרי של תעשיית הראשי באזור. ב קרסנויארסק, שנוסדה התאחדות יזמים צעירים של רוסיה (AMPR). כנס היסוד של הסניף האזורי קרסנויארסק AMPR שנערך ב -28 בפברואר. יו"ר התאחדות בהחלטה פה אחד של הכנס נבחרו איש העסקים אלכס Zubarev. ברזולוציה הכנס נחתם בין הפדרלי, הטריטוריה קרסנויארסק ואת AMPR הממשלה, אשר פירט את עקרונות שיתוף הפעולה בין העסקים והממשל, כותב, "NHS 24". מבין יותר ממני. כמו "Independent סוכנות הידיעות "פיתחה שורה של החלטות, כי אנשי עסקים יסתדרו ביחד עם ממשלת הטריטוריה קרסנויארסק. ב קרסנויארסק, הציגה 5 מרס המרכז החדש כדי לספק דיור ליידע את "STS-פרימה". במרכז עומדים להציע תוכניות חדשות עבור מכירות הנדל"ן. בוני הפכו גמישים יותר, כי עכשיו השוק עלות מטר מכתיב לקונה. עכשיו רמת מחיר נמוך יותר – 40-45 רובלים למטר. לדברי המפתחים, אין מקום לרדת אל מתחת – זו הדרך לפשיטת רגל. עם זאת, שר הבינוי אדריכלות ניקולאי Glushkov, אמר לאחרונה כי הבר יכול לרדת עד ל 30-32 רובל רבועים. עבור את השבועיים האחרונים באזור קרסנויארסק נפלו המחירים הסיטוניים דרמטי עבור סולר (DF). טון סולר הישן ירד מ 18,000 ל 16.2, אמר KNews.ru. לפיכך, העלות של המותגים הפופולריים ביותר של דלק נשאר זהה.

Tags:

Comments are closed.