ניהול משברים

מאת: אוסקר Rossignoli עורך כאשר חברה הוא הקורבן של קמפיין ההשמצה ותקפו בתקשורת, ברוב המכריע של המקרים שפקידי שלה לא מוכן להתמודד עם מצב זה. Underestimation של סיכונים פוטנציאליים, לא נתקל מעוצב ו מאומנים ועדה משבר הוא אחד הגורמים העיקריים להוביל הקצינים של החברה להטיל ספק כאשר מגיבים למדיה. מתעוררות שאלות כגון:-זה יהיה נוח להגיב? – ואם אנחנו דווקא דברים complicamos על-ידי הפיכת משפטים? -מה עלינו לומר בצרות יותר? -מי הוא האדם הטוב ביותר להשאיר את הזירה הציבורית? – ואם מגיבים מביאים לנו בעיות משפטיות? -לעשות עם איזה עיתונאי לדבר אותו מצג שווא לא הגירסה שלנו? -אנחנו משלמים עיתונאים מדברים גם אותנו? אלה ועוד שאלות רבות נוספות עולות, שני אחד, אנחנו קונים עיתונים ומתי אנחנו מופתעים כותרת עמודה חמש בעמוד עם שמו של הנאשם חברות שלנו למצב שבו, אנחנו יודעים, זה מידע מטעה וזה יגרום נזק תדמית שלה. הטעות הגרוע ביותר לבצע פקידים של חברה במצב המשבר הוא השוהים זמן בשקט ותן elapse. ניהול משברים הוא דחוף כי הפעולות שיש לנקוט צריך להיות מיידי. מדוע? אם לא נפעל בתארים שליליים זמן להתחיל למצב את עצמה במוחם של דיונים שלנו, מבלי לשים לב, תדמית שלנו מתחיל להיהרס.

כאשר, לבסוף, החלטנו להגיב שכרנו מומחה בניהול משבר ולאחר מכן ההשקעה של משאבים (זמן, כסף ומיקום) גבוהה בהרבה מזו כי הוא עשו אם אנו לא גדלים השערורייה. לבנות מחדש יקר שלוש פעמים יותר לבנות, אנו לשכוח לעולם זה. לכך נוסיף כי, באופן פרדוקסאלי, שתיקה גם מתקשר משהו. כמה מנהלים חושב שזה חכם לענות עם הערות resounding. לענייננו, טבע תעשיות הוא הכתובת בשבילך. מה לעשות לאחר מכן? להלן מספר הצעות: 1. מיד מהווים ועדת משבר, אשר יכול להיות משולב באופן עקרוני על-ידי מנהל כללי, יחסי ציבור, ראשו של משאבי אנוש, היועץ המשפטי של החברה, אבטחה סמנכ ל, מנהל כספים ראשי.

הם החלטות הגדול. 2. לשכור מומחה בטיפול של משברים, עם ניסיון רחב החזון האסטרטגי. 3. לבצע ניתוח מעמיק של המצב איסוף מידע כי היא במחזור בתקשורת. 4. שם, כי הוא נתון הכשרה מדיה הרבה פחות המנהל הכללי ולא לדובר חייב בהכרח להיות לא yougsters ציבורית. עליך לשקול אדם אשר עונה על הדרישות לטפל כראוי את הבעיה, כדי להיות ממושמע, אשר יכול להישאר רגוע נגד הטרדה שלא יכול היה לראות שנשלחו על-ידי העיתונאים. 5. המומחה בניהול משברים, לאחר ניתוח מידע – הרשומה בפעם – לזהות את המיקום בהקהל, עליך לתכנן אסטרטגיה של תקשורת של מגירה כדי להתמודד עם המשבר. ראשון המפגש עם העיתונות הטוב ביותר אומר עיתונאים מדוע, בדיוק, אין אפשרות לתת גירסה מלאה או רשמי. להלן מספר הצעות סיבות להיות מוזכר: – כי המשא ומתן הגיע לנקודה עדינה – הדבר מצביע על היותו נלקחים החלטות, כאשר אנחנו מוכנים אנו לכנס עיתונאים – כי טרם קיבלת את הדו ח המלא – כי העניין לא נודע עדיין, וכד' אבל מעולם לא הרשו לנו לשתוק! בוס שיש לי אמר לי: "מזיק ומסוכן מפלצות להרוג אחד את השני כאשר הם זעירים, לא לתת להם לגדול סנטימטר אחד". אתה יכול לקרוא כמה מאמרים על זוויות שונות של מה אופן הטיפול של המשבר על ידי ביקור

Tags:

Comments are closed.