משמעויות נסתרות קלפים טארוט

קלפי טארוט בתוך מקבץ ענק של משמעויות, כל הבקעתי המייצג שפע של משמעויות, לידי להפליא ציורים של אותיות, במיוחד את הרוכב הגירסה של קלפי הטארוט. מחקר קטן אלה, סימנים מעיניהם בזמנים אורכת זמן רב, אבל בהחלט שווה להתעמק הידע שלהם, כי זה יגרום לכך קריאות מדויקות יותר. משוגע, בתוך קלפי הטארוט מכילה את המספר אפס, הרעיון הבסיסי של אריתמטיקה ולוגיקה מתמטית. ללא אפס אין שום פעולה אפשריים. לכן, יש משקל יחסי עצום הרתמה של הטארוט.

השמש זורחת ב- loco, המייצג הגנה אלוהית, עיקרון אוניברסלי של אנרגיה. כלב מלווה אותו, אשר מראה לנו שזה לא שנשמה אחת, כמו הנזיר, יש מישהו שאוהב אותו כמו, unthinking העזה. הוא נראה שמח, אודות ללכת צעד אחד נוסף, אבל לפניו הוא צוק, כלומר אולי צעד זה מצער, או אולי הוא קטן אי-סדירות של השטח ללא תוצאות. בכל מקרה, זהו זינוק באמונה, הפעולה המאפיינת את Loco. ההתקדמות הועבר על-ידי אמונתם, וחוסר שלהם מושג סכנה והשתקפות קצת על העתיד.

ההווה הוא כל מה שחשוב, המיוצג על-ידי הסתפקות בגדים קטנים המצורפת, המטען שלו רק על הכביש של החיים. הים, או השותפות כפי שהוא נראה בחלק התחתון של האיור, מביא אותנו למקום הכוח להחיות מים. המים הוא שבו מוצאה החיים, כל החיים על פני כדור הארץ תלוי בו. המים גם לוקח הכל, ולשטוף את החטאים. החזון של ההבטחה המים חסרי אנרגיה לעולם, למשך זמן ארוך יותר כך. קוסם הוא מרתק אחר העלומה של קלפי הטארוט. הקוסם הוא איש מלא, גלומה ידע אלכימיה-אשר הרצון לספק כלי ענקי, מיד לשים את זה ביתרון על-פני אויביהם. הוא גלומה ידע, בטחון עצמי זה מה שיביא בסופו של דבר לו ניצחון. כוחה של הקוסם הוא אלוהי, הוא מתנה שאתה הענקת. הדבר מיוצג על-ידי ההילה בצורה של המספר שמונה שוכב: הסמלים המתמטיים של האינסוף. על השולחן של הקוסם הם כל החליפות של הארקנה הקטנה: זהב, כאמור, את הגביע, החרב, בעוד בידו הוא מחזיק רכיב קסום, סגולה או שרביט. הקוסם הוא שליטה מוחלטת של כל הרכיבים, הכוח שלהם, בזכות חכמתם. זהו הקלף הראשון מציג את ערכת הצבעים אדום, אשר יראה הבקעתי עוקבות. אלו הם רק שני קלפים הטארוט, תיאור שהפכו אנחנו אלה הוא תמציתי, בלשון המעטה. לחדור לתוך המלא סמליות של קלפי הטארוט, היא מרתקת, הכרחית כל מי שרוצה לעסוק בפעילות יפה זו.

Tags:

Comments are closed.