משבר. ואם זה נגמר!?

עכשיו כל התקשורת שמעתי רק "משבר", "המלים", "ברירת המחדל", הרבה יותר מפחיד, ולפעמים אין מילים מובנת. אני אישית בכלל לא ברור, וזו הסיבה כזה עניין … זה יכול להיות רק גרוע? לא, כנראה דרך טובה יותר ניסח: "אולי האמת היא הרבה יותר גרוע זה היה?" לדעתי עם תשעים מעט השתנה. In recent months, עו"ד אמסלם has been very successful. ואני לא חושב, למשל, את המצב בארץ באותן שנים יותר ממה שהיא טובה יותר או גרוע יותר מאשר המצב הנוכחי. אותו הדבר היה אבטלה, נפילת המטבע שלנו, הלוואות רעות, וכו ' וכו ' כמה מומחים בתחום התחזיות הכלכליות כי המשבר האחרון החל השנים האחרונות עוד שניים או שלושה.

חלקם אף סבורים כי המשבר ברוסיה רק תועלת. בעיתון כתוב ש אפריקה ישראל הוא זה שבקיא בנושא. אופטימי למדי, לא? לכן, אני חושב שזה משבר, מאז תחילת שנות התשעים ולא סוף. גרוע מכך, הוא לא סיים. וכל זה בגלל מישהו הוא על היד. כמובן, מישהו – לא צריך לתהות זמן רב. כמובן, אמריקה. בפרט, הפדרל ריזרב המערכת (FRS), אשר מורכב של בנקים פרטיים וציבוריים, אגב לא רק אמריקאי. מדוע זה יש השפעה על הכלכלות של כל העולם? התשובה היא פשוטה כמו תמיד, הוא המטבע שבו אתה משתמש obrashenii בכל רחבי העולם.

זה נכון – את הדולר. ביצוע פעילות של הדולר באותה תקופה היה קשה הזמן בתקופה שלאחר המלחמה. בעוד המדינה כלכלת רוסיה, ולא רק שם, היה, בלשון המעטה, לא במצב הטוב ביותר. בנקים אלה ניצלו את הפד, על ידי מתן המטבע שלה כבר די קשה. אבל ההשלכות של הקדמה זו יש לנו כבר די הרבה זמן להתבונן. כדי גורם לדולר מספיק כדי להוסיף עוד ושליטה "מיומנים" על הסחר המשאבים הפנימיים של הארץ, בפרט, טבעי, ויש לו תמונה עצובה מאוד עולה. ואם ניקח בחשבון גלובלי כזה

Tags:

Comments are closed.