משאיות מסין

הביקוש משאיות הוא ענק באותו הרגע. Vdogon למותגי אירופאי מסורתי לתוך יצרני הענקים השוק שלנו משכו מסין. כיום בסין, שם הוא כמעט לא הענקים במבנה שלהם, הם כולם בהיקף של כמה שנלקחו יצרנים אחרים. משאיות כבדות "סיני טהור" רוסיה-תאונה, אז עבור משאית הכנפיים ניתן למצוא עם התבנית השוק המפורסם מארק. .

זה לא לגמרי להבטיח כי הובלות שבחרת שלך מלא תציית האיכות של דוגמה זו, למרות לבאי "כמעט" מרצדס-בנץ או גבר הוא תמיד יותר נעים מאשר משאית עם tjagachia לא ידוע עם מיסס אונסיס וקשה זוכר את השם להפיל את עליות SX1255NT5004B, ZZ106823251 HOWO של סין יחסי ציבור, דבר ראשון. אני מנסה להכיר את העיצוב. צבירה חלק שני הענקים התברר להיות כמעט זהה, אף אחד מהם פירוט תתחדש, לפחות מבחוץ, מבוקש ב- 1990-ies האיש F2000, עולה עוד נחזור להתחלה של 1970 's, העתקה מרצדס-בנץ. שניהם מצוידים שישה צילינדרים טורבו דיזל כבד כוח HP 279, יצר "תחת רישיון שטייר. משאיות כבדות אחרות נבדלים שם, אבל על פרמטרים טכניים כל כך דומה, כי ההבחנה ציין הוא כמעט בלתי אפשרי. בנוסף הסרנים האחוריים-על מחוזית הם עם כוכבי הלכת גלגל הילוכים.

עובר, תחת שונות "מעטפת" שיש לנו בדיוק את אותו משאיות כבדות? כן ולא… לגבי המאפיינים הטכניים, אין שום הבדל בכלל. אלו, משאיות כבדות אחרות, להעביר את המנה 20 טון, ללא דומה כמות הדלק לגבי הנהג נוחות, קלות התחזוקה ודברים אחרים, כאן ההבדל הוא גדול מאוד. . ונדבר על זה הדעה הראשונה שמעלה עצמה: מחוזית על השנים בתא הקטן. עשרים – דחוף, מה שאומר שהוא, במקום. לחץ כאן גבריאל חמו ומצא עוד . אבל לא הכל כל כך קל. עם זאת, הבקתה מודרני מחוזית בירושה אדם פנימיים וחיצוניים לרהט פלסטיק. עכשיו דמיינו את הכבד משאיות כדי להחיל באתרי הבנייה שם מאחורי ההגה עובדים במשמרות, כמעט ללא הפסקה, vyzhimajushhie של הענקים כל אלו המוכנים. מה במקרה זה הפך הבקתה מחוזית בתוך חודשיים או שלושה? עבור פעולה מוצק נאלצים הענקים התאמה פשוטה-תוספת יחיד הוא רווחי יותר. וכאן מחוזית מתאימים למופת! אין פלא שאני כבר פירש כי כל דגם סיני יש שלו. לאחר שעסק נישות הצרכן יהיה הענקים עכשיו את תשומת הלב של פרטים שונים נמצא בבחינה. מלכתחילה, זה הבקתה האיש F2000 מימוש של מחוזית לא אבד הקסם הראשוני. לפני עיניו של המכשירים לזיהוי ובכן האוסף האישי הנהג בצבעים קרים, אבל בידיו של חיתוך עור גלגל ההגה. בשאאנסי, להפך, הגלגל עצומה, עדין. עיוות סיבוב ניתן ללא תשלום, אבל הרגל לא טוב לנו מן בייגל פלסטיק כזה. הדבר היחיד עדיין זן ב סינית tjazhelovesah, אז זו מלאכת מחשבת. לא משאיות כבדות אלה היו יותר גרועים מאשר המקומי (בפועל, להיפך) מחוזק רק ספקות בחישובים שלנו הסינית משאיות כבדות.

Tags:

Comments are closed.