מהי דיאטה דלת כולסטרול

אתה דיאטה כולסטרול הסימפטומים – אנחנו יכולים לזהות כולסטרול גבוה, מומלץ? לא תמיד ניתן לזהות סימפטומים כולסטרול לאפשר תיקון של טופס מוקדם בעיה זו. הטווחים המומלצת של כולסטרול LDL הם בין 100 ו- 130. בדיקת דם פשוטה ייתן תוצאות לגבי הכולסטרול שלך. כדי לקבוע רמת כולסטרול גבוהה התוצאה של הדם שלך הבדיקה חייבת להיות מתחת 130 מ"ג/ד"ל. דיאטות כולסטרול חייב להיות ביחס הסימפטומים כולסטרול והטווחים שבו זה, למרות שמירה על דיאטה עבור כולסטרול נמוך מומלץ תמיד. אל תשכח שזה הכרחי גם ה-LDL כולסטרול שכן הוא חלק של מערכת העצבים, ויטמין D, כמה הורמונים, שמירה על שורותיהם לרמות נורמליות להימנע הפקדות על קירות העורקים כי הם הגורם זרימת דם רע. רמות הכולסטרול Levados LDL לעיתים הסיבה אוטם שריר הלב, oero ישנן מחלות שותק כמו היפרכולסטרולמיה, כי משפיעה לא מכה אבל זה אם לא מבוקר זה הופך להיות בעיה רצינית, מגיע לשיאו בבעיה כלילית. הוא כבד בגוף שלנו המטען של התוצרת כולסטרול צורך חיוני להם פונקציות ואם תקשיבי כי המערכת שלה מייצרת כולסטרול, כי הכבד שלך זה גרם בהכרח אצל כל בני אדם.

מה יש להמנע היא עודף של הכולסטרול LDL, וזה מה שאנחנו אוכלים לעיתים קרובות בין מזון עבור אובדן משקל, להאמין כי הם דלי שומן. דיאטה טובה מאוזנת, גבוה סיבים ובלי יותר מדי תוכן שומן רווי. סיכון של הכולסטרול LDL הוא עליית לחץ דם או לחץ דם גבוה, זאת בשל ההצטברות של צלחות eteroma בקירות עורקי. האוכל עבור כולסטרול בתזונה לתרום להורדת השומן ויש תוכן טוב של סיבים תזונתיים. תרגילי אימון מומלץ מאוד כי הם תורמים לחסל את שומן הגוף וכתוצאה מכך ירידה ב- LDL כולסטרול. זה גורם השפעה יותר עבור כולסטרול גבוה הוא ללא ספק עודף משקל, לא נמצא 100% של המקרים, כי גם אנשים רזים סובלים של רמות גבוהות של הכולסטרול שלך, אולם עודף של השמנת יתר משקל u צריך לתת לך את המנחה עבור להתחיל תוכנית בקרת משקל.

אנו יודעים כי כולסטרול ומזונות עבור דיאטות הרזיה בריאה חייבת להיות הולם באופן מושלם, זה מאוד שימושי לרכוש שולחן של קלוריות, באחוזים של שומנים במזון לעשות קניות והכנת מה תצטרכו לשולחן שלך. כאן אנו מציעים כמה קבוצות לרזות מזון בריא המהווים חלק התזונה עבור ה-LDL כולסטרול. פירות כמו אננס, אשכולית, תפוח, מלון, אוכמניות, נגזרים, אבטיח, הדרים מצוינים. בשרים דגים וחזה עוף מבושל האדים או מאוד במעט שמן זית. קטניות וירקות באופן כללי אבל הכי טוב הם תרד, חסה, אספרגוס, סלרי, עלי סלק, ברוקולי, ארטישוק, השום, הגזר. דגנים מלאים מספקים מספיק ערך כמו שיבולת שועל, חיטה, שעורה, שיפון, ללא ספק פולי סויה, ושעועית כמו עדשים, קינואה. אל תשכח כי מים חיוני, הסכום צריך לשתות יהיה ביחס רמת הכולסטרול שלך.

Tags:

Comments are closed.