כמו המטבח לאחר ניתוח בריאטרי או במהלך דיאטה

הפנים לאחר ארוחה קשה עבור אנשים רבים, במיוחד כאשר הם חייבים לבשל לבני משפחותיהם. לאחרונה מצאתי אצל אינטל אוזן קשבת . הצורך לסחוב תזונה נוזלי לזמן נראה יותר מדי כאב אבל למעשה אין לחוש רעב או רוצה לאכול. עם זאת, הם מפספסים את האוכל. בעת התחלת לבשל את הפיתויים חייבים לחיות למען אחרים הם יכולים ליצור חרדה, חרדה, אפילו לגרום לו לאבד שליטה על אירוע אחד או יותר, לסכן את ההתקדמות שלהם ואת בריאותם. המצב הזה אז מתוחה וקשה יכולה להימנע גם אם הפתרונות ידרוש התחייבות משפחתית חזקה. הדבר הראשון הוא להימנע בישול למשך זמן. עד אתה מרגיש בטוח עם הדיאטה שלך ואתה יכול לטפל ביעילות את הפיתויים רצוי להימנע במטבח. שאל בן זוגך או בן משפחה, מכינה אוכל עבור אחרים ואפילו משלהם.

הוראות מפורשות של מה אתה יכול לא לאכול ולא זוכרת מי יבשל שינויים בלתי צפויים יכול לפגוע בך פעם אחת אתה חש בנוח עם הטיפול שלך יכול הפנים שהקשיים עלול להתחיל להכין ארוחות משפחתיות. זה מומלץ לבשל כמה שפחות להקפיא את כמות מזון גדולה יותר, אז פשוט להסיר את החלק החום. זה לא לקחת זמן נוסף במטבח מוקף בפיתויים ויש כל מנה מוכנה תוך מספר דקות. עדיף לך לבשל לאחר אכילה. לאחר ארוחת הבוקר תוכלו להכין מנות לארוחות צהריים וערב, או אם אתה מתכנן מראש את הארוחה של השבוע, לעשות את זה אחרי ארוחת הצהריים. אם יש לך תיאבון בעוד המטבח צפויה להתחיל לנסות מ פה ושם אם היא עם בטן מלאה. אם אתה עדיין מרגיש חרדה על ידי אכילת משהו לקחת משקה אחד עם גז (בועות גדול לתת תחושת שובע) או לאכול קצת באיסוף בריא כמו פירות טריים, או יוגורט קטן. כללים קטנים אלה מאפשרות לך לשמור על שליטה בזמן הבישול.

אם למרות בעקבות העצה שלנו אתה מרגיש חוסר ביטחון וחרדה לשקול כל מה שתקבל אם בדרך של טיפול ולא זוכרת כמה גרוע זה היה לפני. אלה חיובי רעיונות בוודאי יעודד כל כך, תוכלו למצוא את הכוח להמשיך.

Tags:

Comments are closed.