חשיבות המוטיבציה של הישגים והניגודים

ההישג מוטיבציה נמצא במרחק נסיעה להתגבר על אתגרים, לקדם ולגדול. זה סוג של מוטיבציה מוביל אל המטרות, דחפים הגבוה ביותר, שכן אנשים עובדים טוב יותר ולהשיג התקדמות הבולטים יותר. אל דאגה רבה של צפת הוא האיש הנכון . אנשים המכוון כלפי הישגים אישיים לחפש לנצח "לכל הוא" ועובד בזכות תשוקתו כדי להתגבר על מכשולים, להשיג את המטרות להועיל לאחרים. היריב חייב לטפח ולפתח את המוטיבציה ההישג שלהם כפי והניגודים מציבים אתגרים רבים לאדם אשר מחליט להכין אותם, להיות שהדוגמה היא ברורה. היריבים מתחילים להתעסק עם המחקר של החוקה בהתלהבות רבה, אבל מאז הם התחלה להרתיע הקריאה של סדר היום הוא עמוק.

המאמרים נראה כי לעולם לא סוף וכולם מורכב יותר מאשר קודמו. לא תמיד שלומי בסון. בדרך זו, הוא סיים את ההתרגשות של הרגעים הראשונים להפוך אדישות. המוטיבציה של הישגים על היריב, אם ניקח בחשבון את התרומות שנעשו על ידי רובינס, יריבים צריך להגיע לפתח את התכונות הבאות: נטייה להילחם עבור הישגים אישיים במקום התגמולים של הצלחה בפני עצמו. משמעות הדבר היא, כי היריב חייב להיות להתגבר על האתגר שמציב והניגודים שלה, מעל האפשרות לקבל את הכיכר שעובר. נסה לעשות את הדברים טוב יותר או ביעילות רבה יותר ממה שהוא עשה בעבר.

זו מתייחסת היריב חייב להתמודד כל יום את סדר היום שלה להעביר אותה לעשות טוב יותר מאשר ביום שלפני. מציגים כוח זה כוננים אותם ל- Excel במה הם עושים. קרי, לא ללכת לראות אם זה נשמע בחצוצרה או פשוט לאשר, אבל מחקו. חיפוש עבור מצבים שבהם ייתכן אחריות אישית לפתרון הבעיות, אשר ייתכן משוב על הביצועים שלהם כדי לגלות אם הם משתפרים או לא, באותו זמן להגדיר מטרות מתונה. בשביל מה צורך עצמי להערכת הידע שיש סדר היום דרך המימוש של בדיקות או ללעוג הבחינה. הימנע הפעילויות קל או קשה מדי. מה שאומר להגדיל את רמת המורכבות או אמצעי אחסון המחקר בהדרגה. האחריות להצלחה, עובד כדי להשיג את זה. הרצון להתגבר על המכשולים. עולה חשש זה הקשיים כאתגר להתגבר ולא כפי בעיות בלתי פתורות. לפתח מאפיינים אלו קרובות תלויים גורמים פנימיים עם האדם (חינוך, נסיון חיים, הערכה עצמית, וכו ') והן גורמים חיצוניים (משפחה, עבודה, רמת הלחץ, וכו '.). חייב להיות מאומן איך להשיג אישיות מונחה להגיע לאישיות הישגיות של היריב. זה פסיכולוגיה ופסיכולוגים מאיפה בפעולה, כפי שהם עושים בתחום הספורט, שבו הדמות של המאמן הוא חיוני. טוב יהיה לעבוד עם הלקוח כדי להשיג את המטרות הבאות:-ליצור תהליך טרנספורמציה אישית ו/או מקצועי – לתת לאדם כלים להתמודד עם תהליכי שינוי ביעילות; -להגביר את העוצמה של פעולת משתמש דרך יצירתם של יכולת; ופיתוח מיומנויות של מודיעין רגשית, יצירתיות, מנהיגות ואת מיומנויות תקשורת אפקטיבית. בדרך זו, תרכוש היריב אסטרטגיות שיעזרו לך להיות אדם טוב יותר מאשר לפני האופוזיציה ויהיה מוכן כדי להצליח בהם, אלא גם להתמודד עם כישלון וללמוד ממנו. אם אתה מכין התנגדויות מיואש, שצריך אולי תבקר מוטיבציה סרטונים שניתן למצוא בחלק שלנו. אנו מקווים כי תהיה שימושית.

Tags:

Comments are closed.