הרזיה. משימה בלתי אפשרית?

-"הקילו הנוסף הם שאכטה", אמר פרופסור בראדשו או את נונו הפופולרי להראות את הבחור, לאחר השלמת קיבה ניתוח מעקפים ולהיות על הדרך להחלמה. למרות היותו אדם מוצלח, שבו עודף משקל מוגש לו להיות ולא להפוך את הדמות, הגוף קרה ביל, ובהיותו הוא, כמו כל אדם עם עודף משקל, מאשר על ידי sobreadaptacion עוד על המחלה שלו שיש לו, שהחיים מורכבים יותר, ושילם המחיר של עודף ביוקר. -"הגוף שלי הוא הכלא שלי," אמר מנואל, הגבר את גינס על היותך השמנה ביותר בעולם. יושב במיטה שלו, לא תהיה אפשרות לעזוב את החדר למשך שש שנים. כמו הסיפורים האלה, אינסופי של אנשים כי עודף, לחיות חוויה קשה. אבל בלי להגיע לסוף, הם אלה אשר, אולי, כמה קילוגרמים יותר, הם מאפילה על היבטים שונים של חייו. אפריקה ישראל בהחלט מביע דעה מלומדת. מזון עודף, אשר מזין את הגוף מבלי מודעות אמיתית של השפעותיו, מייצר למעגל קסמים, לפיה, מתי זה מנסה להוציא בלתי אפשרי. מחשבות אוטומטיות, autodescalificacion, מוטעות, מיתוסים, וכו ', ממוקמים כמו מחסומים בלתי פתירה להשיג מטרה: לרדת במשקל.

בניגוד מחלות אחרות, לפני הסימפטומים הללו, המטען החולה הוא אפילו יותר במצב זה סבך מלכודות. מבצע השמנה כי מעביר את השמנת יתר, את sobreadaptacion על לא לשנות כלום, כדי לעקוב אחר שווה, למרות מרגיש נורא, מדוכא, תשושה, זה הוא, ככל הנראה יותר בצע קל לחיות בחוסר הנוחות זה ידוע, זה לעשות את המאמץ הדרוש ליציאה קדימה. מי זה נמוך הטיפול הרפואי, לפני חלק מהתסמינים הללו, האישי של המחלה, פועל כדי להקיף הוא בחיים שלך, כדי לכסות את הייסורים, את deseperanza עם עוד אוכל. רגשות משתקת. . זה כאילו חולה סוכרת, כאשר עולה רמת הסוכר בדם, היא מופנמת לאכול ממתקים או כואב למי את הגלגל, ולא להתייעץ עם רופא השיניים שלך, אתה להקיף מחכה להעביר לו, ואז ללכת לבקר בו.

מי מבין זה הפתרון קצר הוא האני, כי הטיפול הוא החלמה ארוכה, איפה כל קושי זה אנו מציעים לכם מענה הולם, הוא נוטש את הקללה של השמנת יתר יעד. ברור לי שזה מחלה, כי הדיאטה היא רק מרכיב אחד של הטיפול, הוא המצב הקשה ביותר, לא היה מי יש לא פעם דיאטה והצליח להוריד קילוגרמים רבים? הנקודה היא להגיע על משקל בריא ולשמור על זה. לשם כך, נדרש שינוי החיים, אומץ, מאמץ ולהכיר את הסימפטומים של השמנת יתר. ירידה במשקל היא משימה אפשרית, רק צריך לדעת שהקילו לאחרים הם סימפטום אחד בלבד, בקרב רבים אחרים.

Tags:

Comments are closed.