המכונית כוונון צ

בעת רכישת רכב, הבעלים החדש מנסה תמיד שזה יהיה מיוחד. אין פלא כל כך הרבה אנשים, כל כך הרבה טעמים. מוכרים רבים לבצע כוונון בעת מכירת המכונית, החלפת הפגוש הרגיל, לשים ספוילרים, אקוסטיקה, ואגס. זה עולה הרבה כסף, בסיס חברות מודאג על זה להרוויח טוב. מה רוסי לא אוהב לנהוג מהר? למען תחושה רמקולים, בעל הרכב מוכן לנקוט אמצעים שונים. אבל הנה הסדר מנוע גדול זה יצר בוכנות, צילינדרים, rastocheny החליף את מערכת הפליטה, וכו '.

מעטים היו נפתרות זה באמת שווה הרבה כסף, וגם הגדילו את צריכת דלק ו פחות משאבים מנוע, הילוכים. זה למה המדינה שלנו קיבלה מחזור כזה הוא שבב כוונון. כפי שהוא ידוע כמעט כל הבעלים של הפקדים מערכת הזרקת מזרק המכונית המחשב. נעלם מהעט של היניקה, ו- "טריקים" שונים ופגיעה של מנועי בררן במיוחד. מחשב זה נקרא את ECU (יחידת בקרה אלקטרונית).

זה לוקח את הערך של החיישנים השונים מנוע (טמפרטורת מנוע, טמפרטורת האוויר, מנוע מהירות ועוד רבים אחרים), והוא יחשב ומוסר הכמות האופטימלית של דלק ואוויר בתוף. ECU פועלת תחת התוכנית המיוחדת, אשר לעיתים קרובות קושחה הנקרא. קושחה כסטנדרט, במפעל, כוונון. ישנן גרסאות רבות של אלה firmwares. ישנם גם דינמי, חסכונית, לעבוד על גז, וכו '. השורה התחתונה היא כי הבעלים של הרכב על-ידי החלפת את הקושחה מקבל עבור כסף קטן מאוד מה הוא רוצה. תמיד יש האפשרות של כל החזרה למקום. אבל לפני שאתה מחליט כוונון-צ'יפ, הוא שווה יותר לדעת מה זה. אחרי הכל, קולט את הזריזות, תגדיל את צריכת דלק מנוע הופכים חסכוני, אתה מקבל רכב יותר בררן. אתה צריך לשקול את היתרונות והחסרונות. רכב שרות היא היכן תשנה את הקושחה. קשר בטוח בדקו את המקום שבו שלך חברים כבר היה ניסיון. בהצלחה!

Tags:

Comments are closed.