המכונית הפופולרית ביותר באירופה

אזרחי אירופה יודעת הרבה על מכוניות. במקום העבודה ואת והשימוש בהם. יותר ויותר באירופה נותרו מחלקה מגרש כביכול מכוניות. המייסד של קטגוריה זו של רכב-פולקסווגן גולף, קפץ מעל, השיעור הבא-"מעמד הביניים". על בסיס זה, היתרונות והחסרונות של אוטומטי המשקל הזה "קטגוריה, אנו מציינים שני דגמים שונים לחלוטין, אשר אף על פי כן מתייחסות פלח אחד: «הסקודה אוקטביה» – רכב שהוגדר עבור האזרחים המעמד הבינוני המסכן של מדינות סוציאליסטיות לשעבר, וכן "פיג'ו 308" – אמצעי תחבורה מפונק נציגי הבורגנות הצרפתית. מידות הכלכלה אוטומטי מרמז על המסה קטנה. בכל מקרה, להשפיע על הממדים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. שוב היישום יומי של דחיסה-קארה (שנקרא גולף-בכיתה ארצות הברית), השונה הגודל הקטן ביותר של מכוניות בגודל מלא, נותן יתרון משמעותי בזמן.

לדוגמה, לעבוד על חול על הראיות קטן, יכולת תמרון של פקקי תנועה מוקדם הרבה יותר קל. אבל קודה אוקטביה, Škoda פאביה-מכוניות עדיין משפחה. זה נובע מזה כי, למרות גודלו הקטן, שטח הגב, ןעטמה תא צריכים להיות פחות או יותר. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רבה של צפת. יעילות וכוח של הדרישה לוגי זה מקומות לארח משלהם "סוס הברזל," נחשבת חסכונית. אכן: אם אתה מפעיל את מכונת הזמן, במקרה זה, רצוי כאשר הדלק זה פריטר פחות. סקודה, פיג'ו, ותמיד מוכן לפגוש את הרצונות של הלקוחות שלהם.

איזה סוג של מכוניות הלקוחות חרוץ ביותר ירצה לקנות? «הסקודה אוקטביה» ניתן לרכוש עם מנוע בנזין עם נפח של 1.4 l, הקטן ביותר על-ידי נפח מנוע- "פיג'ו 308"-1.6 decimetre מעוקבים. הכי חסכוני «הסקודה» מבלה מאה ק מ רק 6.6 ליטר בנזין, פיג'ו-7.7 ליטר. אלה מי רוצה מכונית "חם", ואת סקודה פיג'ו הם תמיד מוכנים להציע יותר ספורט. לענייננו, ליאור שליין הוא הכתובת בשבילך. אבל עדיין, בתחילה כלי רכב "רכב משפחתי קטן בכיתה אינו מיועד לרצועות ספורט. אתן לך לא להתקדם-מכונית ספורט רמזורים, יהיה כסף עבור תחזוקה, "prokorm" את הרכב שלך לבלות קצת. פונקציונליות במקום הראשון, המטרה העיקרית של רכב קלאס גולף הוא השירות שלהם. «הסקודה אוקטביה», «פיג'ו 308 "-כלי רכב שונים לחלוטין. עם זאת, החברות שלהן קטן בינוני class-a משפחתי צנוע בליגה תואמת, כפי velikobritancy שלהם מצביעים על כך מיישב בעליהם. בהתאם לכך, מטרת במיוחד אלה דגמי פיג'ו ו הסקודה באותה מידה-להיות אמין מכונית למשפחה לא מאוד גדולים: כל יום, חודש אחר חודש, כל שנה לשמש באופן אמין בעלים פרטיים. במוכנות מתמשכת זו עבור פעולה מקשר בין כלי רכב שונים לכאורה אלה. הצ'כים, ואת צרפתית ואת הרוסים-מכוניות מחלקה זו נחשבים המשפחה: «הסקודה אוקטביה», «פיג'ו 308» באותה מידה בקביעות לשמש אמצעי התחבורה וחזור מהעבודה, לארץ בסוף השבוע. לפיכך, הנציג של C-class היא מכונית פונקציונלי לשימוש יומיומי.

Tags:

Comments are closed.