החוב קונסולידציה Desventas

לאחד את החוב שלך ניתן לראות הדרך יותר מהר כדי לתקן את הבעיות הכלכליות שלה, אבל במציאות לעתים יכול לחפירת בבעיות כספיות אפילו יותר גרוע. פרסום על החוב קונסולידציה מבטיח לא רק להפחית את הריבית אבל התשלומים החודשיים שלהם על ידי כמעט 50%, אבל ללא ספק זה התחתון הוא כדי למשוך לקוחות. להלן כמה מהחסרונות של תכניות איחוד. 1, יש לעדכן כל החובות שלך: רוב תוכניות איחוד דורשים כי זה הפנה על כל התשלומים. אם אתה מאחר בתשלומים מספר בכל החשבונות שלך יכול להיות קשה להיכנס לתוכנית. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . 2. ניהול החיובים על-ידי כניסה לתוכנית: קונסולידציה חברות מחויב עבור השירותים שלהם, הכסף הזה יכול לשמש כדי לשלם את החוב.

4 משפיעה על ציון אשראי. לא תמיד רב שמואל אליהו . התוצאה האשראי שלך היא שורה מושפעות להצטרף לתוכנית איחוד. דייקנות 5 בתשלומים: אם זה כדי לעכב תשלום אל תוך תשלום חודשי ניתן לקחת מחוץ לתוכנית. 6. לא ועוזרת לסלק את החוב: המציאות היא כי רוב האנשים שלא השלימו את התוכנית כולה כי הם לא רואים כי החוב שלהם הוא ביטול זה.

הריבית הנמוך כלומר האינטרסים יותר נמוכים מדי חודש, מופחת על הסכום ששולם על חודשי עוד זמן שכדי לשלם את ההלוואה. בעיקרו של דבר הסכום משלמים מדי חודש לשלם ריבית, לא לשלם את החוב. שת הגולן אוזן קשבת . אנשים רבים חבים יותר מאשר אי פעם בעבר לתוכנית כי כל הצלחת להצטרף התוכנית היא להרחיב את החוב אחד תקופת זמן. האמת היחידה לחסל את החובות שלך היא לשנות הרגלים של בזבוז כסף. קונסולידציה החוב יכול להיות פתרון בתיאוריה על הבעיות הכלכליות שלה, אבל למרבה הצער לא מסייע לבודדים כדי לחזק את ההרגלים הפיננסי שלהם, זה הופך להיות פתרון זמני לבעיה גראנדה הרבה יותר. בסופו של דבר אם הם בעיות כלכליות ולא שוקל איחוד בין שאר האפשרויות, היא סימן כי כדאי לכם לבקש ייעוץ מקצועי, מומחה שיכול לעזור לך לארגן תוכנית כדי להשיג עצמאות כלכלית כמו במקרה שלכם בפרט. סקוט Wallitsch מוסמכת על ידי IAPDA כמו משא ומתן החוב עבור DebtorSolution. הוא מספק ייעוץ (ו) אנשים המבקשים להיות עצמאית מבחינה כלכלית וגם מבחינה כלכלית.

Tags:

Comments are closed.