ג'יי ג'יי אברהמס

יונדאי Nuvis לראשונה באופן רשמי ב הבינלאומי הצג אוטומטי, נערך בניו יורק. Nuvis מוצלב הדור החדש משלב העיר נוח המכונית avtribuy ומאפיינים של מכוניות פרימיום. Nuvis נמצא באופק דור העתיד מוצלב יונדאי (יונדאי), נציגי אשר נכון להיום יונדאי טוסון (Tussan), יונדאי סנטה פה (Santa Fe). שנוצרו על-ידי יונדאי Nuvis עיצוב מרכז קליפורניה באירווין. המכונית מגלם בתוכו את רוב המגמות האחרונות פופולרית-הקומפקטיות, כלכלה ואקולוגיה. יונדאי Nuvis מוצלב הצלחה היא המערכת ההיברידית שלה כונן היברידית יונדאי כחולה, המאפשר את העכשיו מלא לציית צריכת הדלק, אשר יכנסו לתוקף ב ארצות הברית בשנת 2015. Nuvis מעצבי יונדאי מציג מוצלב אורבני בעתיד הקרוב. המראה כבל מוצלב נפתרה בסגנון החדש של החברה הקוריאנית מותגים, נאספו לאחרונה על האב-טיפוס של התשיעי-onic כדי Zhenevsom הצג מוטורית הוא ממשיכו מודרני יונדאי טוסון (Tussan), יונדאי סנטה פה (Santa Fe). אינטל בהחלט מביע דעה מלומדת.

בצדדים של הקונספט נפתחים שתי דלתות מסוג "שחף", אשר תספק גישה הן בחזית ואלמנטים אחורי. Nuvis otlichatesja גוף בזבזני ועיצוב פנים מרווחים עם לוחות פלסטיק ניאון. מעצבים בעת יצירת את המראה של מכונית קונספט בהשראת תנועת המים וטפסים הרוח הזאת יוצרת מתוך השלג. לפיכך, המכונית עליך ליצור תחושה של תנועה אפילו כאשר עומדים על הקרקע. Nuvis היה יזום כרכב רב תכליתי עבור אנשים פעילים: בבוקר אדונו יכול ללכת לרכב דרך המדבר, ללכת להרים בשעות היום ובערב בארוחה רשמית. בתור אחת מהתכונות של Nuvis פנים המושב והפקקים המיוצרים למחזר בקבוקי פלסטיק! ארבעה נוסעים יכולים לתקשר עם באמצעות טכנולוגיה חדשה Methode אלקטרוניקה TouchSense.

במיסה בשנת 1542 ק ג יש מכונית הקונספט 4.78 מטר אורך ורוחב, והוא גובה 1.97, 1.66 מטר בהתאמה. מכונית יונדאי Nuvis-היברידית. עדות לכך היא על ידי הכתובת של חלק גוף כחול נסיעה Nuvis יונדאי. יחידת הערכה היברידית יונדאי Nuvis כולל מנוע בנזין של תטא II 2.4 ליטר לזווג עם שש-מהירות שידור אוטומטי, מנוע חשמלי עם כוח 30 קילוואט. אנרגיה צבירת סוללות ליתיום פולימר, אשר יעיל יותר ליתיום. התקנה היברידית שסופק עבור Nuvis קונספט ישמש עבור המכונית סונטה הדור הבא, אשר תופיע בשנת 2010, עיצוב דומה מלווה את טוסון חדש, בכורה אשר מתוכננת במחצית השנייה של השנה. הרכב ניתן להעביר מנוע חשמלי גרידא או קונבנציונלי, וכן באמצעות יחידת שני אלה ביחד. לדברי החברה, קונספט כבל מוצלב מבלה 6.9 ליטרים של דלק במחזור העירוני, צריכת דלק בכביש כ 6.7 ליטר. בנוסף, יונדאי Nuvis מאופיינת כזה טכנולוגיות מודרניות כמו: עצירה אוטומטי ולהתחיל המנגנון, אשר באופן אוטומטי לחתוך את המנוע כאשר הפסיק ברמזורים או תנועה, בסוללות ליתיום פולימר, מדחס מזגן חשמלי.

Tags:

Comments are closed.