את הזכות לנהוג במכוניות-כיצד ניתן למנוע בעיות מיותרות

למי שלנו קצב מטורף החיים מאפשר לכם לבלות זמן למידה בבית הספר? מספר חודשים לכיבוש הממושך, ואחריו פגישה עם נציג בלתי נמנעת. וזה לא העובדה כי הפגישה הזאת היו שלך תועלת: בפעם הראשונה הבדיקות הצליחו רחוק כולם. האפשרות של אז-אז, מסכימים? אבל מה אם יש לך נסיעה טובה, אך נהיגה אין רישיון עד כה? אחרי הכל, רבים מאיתנו, אבות לימד להתמודד עם המכונה גם כאשר היינו קטנים, ישיבה על ברכיהם, הנתינה 'הגה'. כפי שאנחנו התבגר אבא עבר בקרבת מקום על הכורסא, ואנחנו כל הזמן ניסה איפשהו תסע דרך הודעות מיליציה או בשטח. לפיכך, לשטר מכונה בצורה מושלמת, ייתכן שאין לך אישור רשמי עובדה. במקרה זה, אופציה נהדרת היא ההחלטה לקנות רישיון נהיגה.

למרבה המזל, כיום לעשות את זה קל: כדי במיסוד היחסים 'with' למכונית החביבה ניתן קטנה כמו שבוע. בסקרנות, במחיר לקנות הזכות יעלה לך הרבה יותר זול ספר: ממוצע מחיר-30 אלף רובל (הערה: אין לי שוחד ספרתי!), בעוד המסמך הרכישה יעלה איפשהו ב רובלים בגובה 20,000. זה שווה מדגישים כי תוכלו לחסוך לא רק את הכספים, אלא גם את הזמן. הזמן שלנו יקר. .

עצור את 2-3 חודשים על התאספויות 'בשבילה' בית הספר העתידי ברכב או לתת מסמכים לרישום, שבוע מאוחר יותר כדי לקבל את רישיון הנהיגה, זה תלוי בך. יש להדגיש כי בימים אלה אתה יכול בקלות לא רק כדי לקנות רישיון, שחזור קיימות. סיבות למה אתה עלול לאבד הרבה (בזכות קבוצת הכללים זה בזמן האחרון אז פונד 'לשפר' הנציגים של המחוקקים שלנו). במקרה הזה אני חושב ש טבע תעשיות צודק במה בהוא אומר. אבל למרות אתה יודע-. אתה תמיד יכול להחזיר אותם. רכישת רישיון נהיגה לך להנפיק סדרת המסמכים הבאים: 1. רישיון נהיגה; 2. אישור של נהיגה בתי ספר; 3. כרטיס הנהג. לגבי השונים קטגוריות (A, B, C, D), אין בעיה-ניתן להזמין בקרוב היום כדי לקבל אישור עבור כל אחד מהם. אז החלטת ללכת בי ס לנהיגה או בשבוע ופחות כסף לעשות את כמו שצריך? אם יש לך של האופטימלית הפתרון, אז אתה תצטרך לספק את המסמכים הבאים: 1. תצלום של הציר הראשי של הדרכון; 2. דף צילום של הדרכון עם הרישום; 3. צבע תמונה; 4. דוגמאות החתימה שלך. זה שווה את זה, תוך שימת דגש על אפשרות זו אינו צריך לבלות הרבה זמן עובר. הנציבות כדי לאסוף את כל המסמכים הדרושים על שפיות נפשית ועל הבריאות הפיזית שלך. היום אתה יכול לקבל את הזכות לא רק ב מוסקבה או סנט פטרסבורג אלא גם בערים רבות אחרות הרוסי. השירות זמין לכאורה רק עיר גדולה, רכשה מהירה התפשטה והגיעה האוכלוסייה בערים קטנות ובינוניות. אז אם אתה תושב אחד המקומות הללו, ויש הזדמנות נהדרת לרכוש רישיון נהיגה בעוד כמה ימים! מזל טוב על הדרכים!

Tags:

Comments are closed.