אתרי הסקי הספרדי הם עדיין תחת

החגיגה של השבוע לבן שלג מובטח. המפלים מושלג האחרון בחלק טוב של ספרד להבטיח שזה רוב אותן תחנות הסקי המשך לפעול לקצב טוב במהלך השבועות הקרובים. אנו בודקים כמה מאתרי הסקי הטובים ביותר בחצי האי. קח את הסיכוי האחרון למצוא ולברוח בשלג! BOI Taüll (Lleida) ממוקם בעמק Boi, בפירנאים של מחוז של ליידה. תחנת הבסיס הינו ממוקם בגובה של 2020 מ', הנקודה הגבוהה ביותר ב 2750 מ'. תחנת קטלאנית ממשיך לגדול שנה אחרי שנה ויש לו יותר מ 50,000 מטרים רבועים עבור התרגול של סנובורד. עוד מידע על טבע תעשיות ניתן למצוא באינטרנט. בוודאי נמצאת תחנת האיכות הטובה ביותר של שלג מציע למבקרים בו. רוב המלונות מציעים אינטרנט אלחוטי בחינם ללקוחות.

יש עם סך של 15 מעליות לתת שירות רצועות 52 עם אזור סקי סה כ אורך של 45.3 ק מ Boi Taüll משלימים את ההיצע עם 2 Snowparks, תוכנית רחבה של פעילויות. עונת הסקי מתחילה בדצמבר ומסתיימת באפריל. עדיף חיפוש או ליידה כדי Boí Taüll. Cerler Cerler (Huesca) ממוקם בעמק Benasque, בהרי הפירנאים של אראגון, ב הואסקה. תחנת בסיס היא 1500 מ', הנקודה הגבוהה ביותר ב 2630 m.

בשל קרבתה Benasque, מאפשרת לך להציע הצעה מעניינת גסטרונומית ותרבותית מלא מאוד. אחד המאפיינים של התחנה הוא יש כל אראגון הפירנאים הנקודה הגבוהה ביותר עשויים לחול, ומאפשר לך שתוכל להתגאות שיש עם הנחיתה הגדולה. Cerler יש סך של 18 מעליות הסקי לשרת 56 רצועות באורך של 52 ק מ מאזור הסקי. נמל התעופה הקרוב ביותר נמצא סרגוסה. סיירה נבדה (Granada) עד ארבעה מטרים של שלג להתרחש בכמה אזורי הסקי סיירה נבדה כמו Borreguiles, נסיבה המאפשרת להבטיח את עונת 2009/10 עד לסגירתה באביב. בשאר אזורי סקי, השלג הנופלים עתה נע בין 20 ל-50 ס מ, מה זה משאיר את פני השטח במצב טוב מאוד. התחנה של סיירה נבדה ממוקם כ-20 ק מ גרנדה. יש יותר מ- 80 ק מ של מסלולי סקי והוא אחת התחנות לקבל ביקורים יותר לאורך כל השנה. כ- 70% של ימי פתיחה עושה את זה עם השמיים הצלולים, שהופך אותו תחנה אידיאלי כדי לנצל התשוקה לסקי. בנוסף, מיקומו מאפשר בקרוב שינוי של הרים, שלג כבד לאורך החוף הים תיכוני. נמל התעופה יותר קרוב, גרנדה. Campoo אלטו (קנטבריה) ללא הטענות של אחיותיה בוגרים של קטלוניה, אראגון, תחנת Campoo אלטו, 100 ק מ סנטאנדר, הוא מיקום מקושר היטב. שוכן בעמק Campoo, תוכלו ליהנות מהנופים הנפלאים הכוללים האדמה, הים והאוויר. כולל של 23 שירים, אף קטגוריה שחור ולאחר יותר מ 27 ק מ עשויים לחול על ידי מה הוא מקום אידיאלי עבור התחל לתת להם את צעדיהם הראשונים בספורט של השלג. את נמל התעופה הקרוב ביותר נמצא סנטאנדר. גרנד ואלירה (Andorra) תחנת של גרנד ואלירה מברך אותם תחומי סולדאו, Pas של הבית, le מה אפשר להמיר התחנה עם קילומטרים נוספים עשויים לחול של חצי האי. הם יותר מ 200 ק מ של מדרונות הסקי, מהם, 20 קטגוריה שחור. המצב שלהם באנדורה נותן לו קסם מיוחד. עם נוף יפה, אנדורה, הפירנאים בין ספרד לצרפת, הוא יעד אידיאלי עבור אלה המעוניינים לחוות את הטבע. זה הינו גם אידיאלי עבור אלה שרוצים ללכת לקניות, ליהנות ממגוון רחב של עסקים בכל המגזרים לקניה, אם אתם מחפשים בריאות, טיפולי בריאות רוגע, זה יעד טוב, אסור לפספס הוא אחד המתוירים ביותר, את thermoludic Caldea מרכז. נמל־התעופה הקרוב ביותר, קרקסון בצרפת. למרות שניתן למצוא הצעות אחרות כדי תעופה סמוכים אחרים.

Tags:

Comments are closed.