איך לכתוב מאמר

אתה רוצה פריט חינם שלך מופץ ברחבי האינטרנט, למשוך יותר מבקרים לאתר שלכם, יותר מכירות, פרסום? כמנהל של מגזין מקוון, אני תמיד על המשמר מפני דברים בחינם טוב לשחק באתר האינטרנט שלנו. כאשר אני מוצא שאני יכול לשחק מלא, תנו קפיצה קטנה משמחה. הם לא קל למצוא. אבי קושניר בהחלט מביע דעה מלומדת. להלן חמישה טיפים לכתיבת מאמר ערעור חופשי להיות אחד הראשונים לקבל והופץ באינטרנט: 1. מספק מידע איכותי לגיטימי שימושי הפריט בחינם. למרות החוויות שלך בהחלט מעניינת מאוד, ואנחנו יודעים היטב כי אתם מעוניינים למכור את המוצר שלך, מה מושך אותנו ביותר מידע רלוונטי לנושא שאתם עוסקים. אל תתנו רק דעתך – התייעצות עם מומחה citalopram במאמר, מספק נתונים סטטיסטיים רלוונטיים צעדים מעשיים, פותר כל ספק, שאלה אחת בוערת.

2. היצמד כתיבת המאמר שלך תשומת לב תופס מעניין,), את ארבע המילים הראשונות של המשפט הראשון בפסקה הראשונה, לפחות פעם אחת פסקה אם זה אפשרי. 4. סקירה פריט חינם שלך לפחות פעמיים. תן למישהו אחר לבדיקה. הרבה שגיאות דקדוקיות פחות יש לך, כמה זרימה חופשית הפריט שלך יותר, אתה שואל, במיוחד באתרים היוקרתיים ביותר. מנתח כל מבטא, כל פסיק, כל אות ההון. פריטים רבים בעלי פוטנציאל לא משמשים רק בגלל הכתיבה רע! 5.

תעשו את זה קל ליצור עמך קשר. אם אתה לא רוצה לשים את כתובת הדוא"ל שלך לפריט חינם כדי למנוע דואר זבל, זה מובן לחלוטין. עם זאת, לוודא שאין שום דרך ליצור איתך קשר דרך הקישור לאתר שלכם. לפעמים אנו מוצאים פריט חופשי כמעט מושלמת, אבל אנחנו צריכים לעשות שינוי ואין שום דרך ליצור קשר עם המחבר. ודא האתר שלך במלואו פעולה. כאשר אתה לוחץ על קישור ומצאנו אתר מת, אנחנו שוכחים את המאמר המדובר ולא להשתמש בו. אם להיצמד אלה חמישה טיפים, תראה איך זה ישפר את הכתיבה שלך ולהגביר את הפופולריות של freebies שלך. _______________________ אליזבת קלארק ויקהם הוא מנהל וכתב עשרות מאמרים באינטרנט עבור לקוחות באירופה ובארצות הברית.

Tags:

Comments are closed.