6 סיבות שיש שם תחום

אפילו עדיין לראות, מעת לעת, אתר אינטרנט שמטרתו למכור מוצרים או שירותים עם ספק שירותי אירוח חינם. עוד מידע על אפריקה ישראל ניתן למצוא באינטרנט. זה מבזבז זמן. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את רב שמואל אליהו . עבור אתר מסחרי שתצטרך להיות התחום שלנו שם, לעולם לא אשתמש ספק שירותי אירוח חינם, מאז זה לא יהיה אפשרי מכמה סיבות: 1. ספקי אירוח חינם בדרך כלל להציג פרסום בדף, מסיח את התנועה שלנו, ואת relentizando באתר האינטרנט שלנו. מודעות אלה יכול להסיט את המבקרים לאתר אינטרנט אחר, שלא היה אפילו הזדמנות להראות את המוצרים שלנו. 2.

הכי עומס, ומשתמשים את קצב ההעברה מצער. עושה את המבקרים לבוא אני אחליף העומס איטי ולהחליט לאפשר לו גלשו לדף אחר גמישים יותר. 3. הרושם הראשוני שאנחנו גורמים למבקרים חשוב מאוד, עם לינה אלה, קשה לתת תמונה טובה. תזכור את זה: \"אין הזדמנות שנייה כדי לתת את הרושם הראשון\". 4. אנו מסתמכים על ספק עם סיכון כי זה פשוט נעלמו. משתנים שלך מדיניות, וכו '.

המשמעות של ספק ולשנות שם לאבד כל כך הרבה לקוחות, קישורים הצבעה על המבקרים האינטרנט שלנו שיש לנו המועדפים שלהם, וכו '… 5 זה יהיה הרבה יותר קל עבור הלקוחות לזכור אחד לאינטרנט, או ספק חינם כגון ספק Angelfire מחשבים. לדוגמה: נגד: 6.-בעל הדומיין שלנו יהיה לנו יותר אמינות כחברה. 6 הסיבות הללו מספיקים יותר להבהיר כי שם תחום חיונית להשיק אתר אינטרנט. * אלברט הכומר הוא המחבר של הספר \"המפתחות להצלחת העסק המקוון\" ומנהל של טריקים, רעיונות, אסטרטגיות עבור עסקים מקוונים.

Tags:

Comments are closed.